Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

kocham zycie prawdziwy - e tam od razu negatywnych emocji :P \"I rzecz najwazniejsza - nie zalozylem tego tematu by poznac dziewczyne. \" kazdy tak mowi :classic_cool: \"byscie po roku znajomosci z druga polowka, byli wobec siebie tak bliscy i otwarci jak my po tych kilku miesiacach.\" nie chce zle wrozyc, ale to sie szybciej skonczy, niz sie zaczelo. Chociaz zaraz ktos mi zarzuci, ze pisze to z zazdrosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewczynaD
dalczego mowisz ze to sie szybko skonczy zyczmy im szczescia.mysle ze im sie uda...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem sceptyczny. Chociaz na dobra sprawe, to w ogole nie wierze w zwiazki. I wcale im zle nie zycze. Nigdzie tego nie napisalem. Piszac, ze nic im z tego nie wyjdzie, pisalem, co mysle, a nie to, co bym chcial, zeby sie spelnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa dziewczynaD bądź cicho. :p Jak nie mój interes jak mój... Nie wiesz jak jest to ciii... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa dziewczynaD bądź cicho. :p Jak nie mój interes jak mój... Nie wiesz jak jest to ciii... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wchodzę Tobie w drogę, Ty nie wchodzisz mnie i będzie ok... Pasuje Ci taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testuję Cię. Po prostu piszę to co chcę przekazać, a to, że Ty mnie \"zaczepiasz\" to już nie moja wina. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewczynaD
kłótnii ciag dalszy:O ale musze przyznac ze to był najlepszy topik na kafe.od tego sie wcigągnęłam:D:D:D....chociaz moze to nie zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×