Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firesta

mam obsesje na punkcie niemców

Polecane posty

Gość Tak Niemcow
Hej "jestem z niemcem" byc moze tylko my dwie mialysmy to szczescie i jestesmy z dwoma najwspanialszymi Niemcami w calych Niemczech?Ciekawe,ktore dwie Polki sa z tymi dwoma najwspanialszymi Polakami w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
masz racje!! skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Mieszkam w Hessen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
ooo ja tez:) jakie miasto..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Okolice Kassel.A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
ja okolice Frankfurtu nad Menem to moje gg napisz!! 7900609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
do same szmaty nudzi ci sie czlowieku wez ksiazke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Nie napisze bo nie mam zielonego pojecia jak sie wchodzi na gg.Komputer nie jest moja mocna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welches
mialem na mysli moje wchesniejsze wpisy raz jako welches i raz jako lolek banan kassel ? mam tam prawie cala rodzine ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Tak jest tu bardzo duzo Polakow.Mam tu pare polskich znajomych.Ale wiekszosc to Niemcy.W pracy,sasiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdęęęęęęęę
dziewczyny jak ja wam zazdroszczę, też chce za męża Niemca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdęęęęęęęę
ja chcę Niemca, ja chcę Niemca, ja chcę Niemca, ja chcę Niemca, O Boże jak bardzo chcę....., mam dosyc nedznych, niezadbanych i ubogich Polaczków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welches
wiesz , wszyscy facci maja jakies minusy niemcy tez ale najbardziej popalic daje tesknota , przynakmniej przez pierwsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiresta
kurcze fajnie się macie :) I nie denerwujcie sie dziewczynki, to forum jest chore - zakłąda się topik a ludzie po tobie jadą! Tu jest topic mam obsesje na punkcie niemców więc wszyscy którzy jej nie mają - wypad!! Załóżcie sobie swój topic - nienawidze niemców albo - polki sa łatwe czy jaki tam chcecie i tam wypisujcie sobie te wszystkie bzdury!! Nikt was tutaj nie zapraszał. A Ty studentko z niemcem 22 napisz coś więcej, jak wam się żyje?? W ogóle gdzie się poznaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOOOOOOLO
Lillllaaaaa POOOOPIERMA NAJWASPANIALSZY FACET NA SWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Meyer
Guten Tag meine Damen! Ich kann noch nicht so richtig polnisch, aber versuche das beste. Bin zu Zeit hier in Polen am arbeiten un es geffält mir sehr hier. Vor allem die hübschen polnischen Frauen. Es ist schön zu hören das ihr auch uns toll findet. Also weiter so meine Damen. Ich liebe Euch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna młodzież
ja tez tak mam nie miałam nigdy chłopaka polaka, zawsze byli to niemcy jakos podoba mi sie ten jezyk, taki oschły i władczy, kojarzą mi sie z siłą i zdecydowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jeżeli chłopak
to tylko rasowy Niemiec- są świetni w łóżku i nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem ...ona22...
hej fiiresta mysmy sie poznali przez kolege moj ma korzenie polskie wiec co jakis czas przyjezdzal do rodzinki w polsce :).odrazu sie zakochal i po jakims czasie bylismy razem oczywiscie mialam wczesniej szkole wiec pierwszy rok na odleglosc jak mialam wolne jechalam do de teraz skonczylam szkole studiuje zaocznie wiec mieszkamy razem w de.ucze sie jezyka nie jest zle:). moja koelzanka polka przyjechala do cioci na wakacje do neimiec wyszla raz na miasto i tak poznala swojego meza :) nic nie umiala po niemiecku teraz tez duzo nie umie a juz sa po slubie hehe jakos sie dogaduja:). czekam do lkonca roku bo beda miec dzidziusia :)wiec bedziemy wozic dzidzie. napewno zyje sie tutaj lepiej niz w polsce jest czysciej i wogole ladniej ale zawsze bedzie sie tesknic za polska.mam kolege polaka ale zyje od 5 roku zycia w de ma blond wlosy i niebieskie oczy chyba ehhe ma 27 lat chcesz go heh on tylko polki szuka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem ...ona22...
niemccy sa spoko na mezow .jak ja czytalam kiedys na forum uczuciowym ze dziewczynie chlopak dzieli gume na 2 polowki czy nie placi za nia tylko ona wszystko to bylam w szoku .moj mnie utrzymuje nie musze isc do pracy (na razie studiuje i ucze sie jezyka i tym mam sie zajac :) jak sam mowi ,ale po slubie bede cos szukac malego tak sama dla siebie .Kolezance tej co jest w ciazy:) tez placi wszystko da jej kase zeby sobie kupila ciuchy bo ma juz stare ( hehe 1 rok to dla mnei nie stare) i doceniaja ze gotujemy i jestesmy atrakcyjne .latwo jest niemca poznac ale uwazaj na turkow bo niestety oni tez podbijaja do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welches
turcy maja obrzezane twarde peny i to juz koniec ich cech pozytywnych na polki w zwiazkach z takimi mowia tutaj trendowate , z takich zwiazkow na dluzsza mete nic dobrego nie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem ...ona22...
a ty skad jestes?? mnie tez nigdy turcy nie interesowali inna kultura inna religia i jakos za duzo zlego sie zasluchalam o nich owszem co neiktorzy sa przystojni ale za bardzo sa nachalni ledwo blondynke zobacza i juz podchodza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welches
to w wiekszosci wiejskie kmiotki z anatolii siedza na zasilkach , kupuja "krzyczaco modne szmaty" na flomarktach czy w tur-butikach sa tak pewni siebie jak prymitywni i glosni . problemzachyna sie jak trzeba z kieszeni centy na paczke fajek czy bilet tramwajowy ale glupim pindom sponsorkom to nie przeszkadza . , jestem z zaglebia ruru frankfuterko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-szkop
Coz, wiem ze dzisiejsze pokolenia Polakow maja gdzies historie, ale prawda jest taka- ze historia niemal zawsze sie powtarza, a Niemcy od setek lat (!!!) probuja nas ograbic, zniewolic a w koncu wymordowac.Juz od czasow Krzyzakow, a II wojna to byla kulminacja, OMAL im sie udalo - a gdyby sie udalo - dzis juz nie byloby Polakow, albo mieszkaliby w ich oborach jak psy. NIE WIERZE ze ci dzisiejsi Niemcy sa znaczaco inni od swoich wlasnych przodkow.W odpowiednich warunkach - znowu wyszloby z nich KIM sa. Dopuszczam to - ze Polka wiaze sie z Niemcem, ok - moze byc. Ale ich narod, ogol - zdecydowanie potepiam bo BŁĘDEM jest uwazanie ze oni sie zmienili.Nie- tak diametralnie narody sie nie zmieniaja. Przeciez to pokolenie dzisiejszych doroslych ludzi - zostalo wychowane wlasnie przez tych SSmanow, zolnierzy /zbrodniarzy ktorzy mordowali nas na ulicach nie patrzac na wiek, pleć, mundur ... Jak mozecie o tym nie myslec ? Slynna historia z okupacji, gdy na jakiejs ulicy po zamachu na konwoj niemiecki wsciekly oficer niemiecki podszedl do stojacej obok matki z niemowlakiem w wozku i ... zastrzelil to dziecko.Przeciez on wrocil do niemiec - o ile go nie zabito - wychowal dzieci.Jak myslicie - jak je wychowal ? Nic im nie przekazal ???? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Presilla D
LAski ja też mam taką obsesje xDD kurde zawsze na wakacjach za granicą jest ich pełno :D i to w większości wysportowani blondyni ;) poprostu przystojniacy ;) zawsze na tych wakacjach jest zajebioza a później tesknota kurde ale bylo tak zajebiście że rok temu postanowiłam "napaść" na Niclasa no i ..napadłam go hehe xD on oczywiście mnie nie rozpoznał xDDD ale później sie tak złożyło że byliśmy 2gether ;) jest najukochańszy ;) i docenia nasze talenty :P a nie jak Polacy.."zrób mi obiad,jestem taki zmeczony..." tak faceci z Polski zazwyczaj tak gadają chociaż nie pracują tylko patrzą na mecz przy piwie !!-Niemiec w życiu tak nie powie !!dlatego mam dla nich wiecej poszanowania niż dla Polaków którzy nie sa w stanie docenić kobiet z Polski ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Presilla D
:):):) Faceci..Gdybyście docieniali tak nasze dziewczyny to by było inaczej...a tak..to sami zasłużyliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jara
jak podczas seksu dziewczyna krzyczy do mnie po niemiecku :classic_cool: JAAAA!... TIEFER, HANS, TIEFER :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez mam swira na punkcie niemcow i niemiec :D jestem z niemcem to czesto bywam w niemczech( obecnie rowniez) i kocham ten kraj i tych ludzi:D moim marzeniem od zawsze byl facet niemiec i mieszkac w niemczech - jedno juz sie spelnilo i za kilka miesiecy sie spelni drugie:D nie wiem czemu ale oni jakos tak na mnie dzialaja, ten jezyk, ten akcent i w ogole wszystko:D a ktos napisal o drugiej wojnie...nie bede tego komentowac bo co ma piernik do wiatraka..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez studentkatez mezatka
Tak Niemcow ,jestem z niemcem..ona22.. macie naprawde szczescie.I ja sie ciesze ze naleza do grona tych szczesliwych.Jak ja poznalam mojego meza to przez conajmniej miesiac trzymalam go na dystans bo nie moglam uwierzyc ze tacy dobrzy,uczciwi,dobrzewygladajacy,inteligentni iii kochani faceci jeszcze po tej planecie chodza.Na szczescie moj Engel nie byl zadna zjawa. Ja nie mam nic przeciwko pracy.Tez studiuje i pracowalam zeby sie utrzymac:pomimo iz moj maz/chlopak dobrze zarabial nie chcialam byc "na utrzymaniu". To chyba kwestia wychowania.Dzisiaj pisze Stattsarbeit i wychowuje naszego aniolka.Na prace nie ma czasu....ale po dwoch latach malzenstwa jakos to przelknelam... Tez uwazam ze moj maz to najlepszy facet na swiecie.Jak zbliza sie Klausurzeit to sam pierze,gotuje i prasuje (koszule to sam sobie zawsze prasuje-twierdzi ze jam wystarczajaco duzo od nas dwoch:-)) Wiem ze jestem kochana i jestem kims najwazniejszym w jego zyciu.. tak jak on w moim. W Polsce z takim przypadkiem sie do dzis nie spotkalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×