Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firesta

mam obsesje na punkcie niemców

Polecane posty

Gość autorko dołączam do obsesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
To bylo do normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
powiedzcie jak to jest, Niemki daja dupy, ale nie sa latwe, brytyjki daja jeszcze szybciej dupy- nie sa latwie, naiwna Polka przespi sie z cudzoziemcem, bo wierzy w te jego piekne slowa - latwa. Z czego to wynika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydddowanie
ja tez mam obsesje na ich punkcie.... jak ich widze, to zaczynaja mi rosnac wlosy, pazury, kly i mam ochote na mala rzez..... jakos ich nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko dołączam do obsesji
tez chce niemca i mam gdzies wasze zafajdane opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika to z tego
ze mamy dosc Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
To,ze Polki sa latwe to opinia tylko polskich mezczyzn.I to tych ktorzy przebywaja w niemczech.Przyjezdzaja do niemiec,do pracy,sfrustrowani,topiacy swoje smutki w alkoholu.A gdy popija szukaja "przygod".Tylo ktora Niemka bedzie chciala chlopa belkoczacego.nie znajacego niemieckiego?Takich jest niewiele.A wiec chlopina szuka wsrod Polek.Te jednak wola Niemcow-facetow normalnych,majacych ustabilizowana sytuacje finansowa-to nomalne,w tym momencie precz z patriotyzmem-a wiec Polki puszczaja sie z Niemcami.Tak mowia Ci ktorzy wrocili z "saksow"do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
hej jestem z niemcem 2 lata za kilka miesiacy slub.Mieszkam z nim juz rok w niemczech.I co moge powiedziec to ze ja nie pracuje a studiuje i on mi wszystko placi w tamtym roku bylismy w hiszpanii w tym chcemy jechac do usa ciekawe czy jakis polak tak chetnie by mi wszystko placil? docenia to ze bylam dziewica jak go poznalam bo tutaj srednio neimki maja 4-5 facetow przed slubem .Docenia ze sama gotuje bo tutaj wszystko z paczki i niemki nic nie chca robic.Jego koledzy powiedzieli ze polki to najlepsze kandydatki na zone bo i sa ladne i takie domowe.Mam kilka kolezankek co tez sa z niemcami i wszystkie zadowolone .Dla polakow to ze dziewczyna posprzata ugotuje ladnie wyglada dba o niego to normalna w de nie jest tak tutaj kobiety sa zupelnie inne dlatego nas doceniaja:).Nie wiem czy wiecie ale wlasnie z polkami najchetniej zenia sie niemcy zaraz po niemkach a niemki z turkami:)(mowili w tv )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika to z tego
a Polacy jak siedza w niemczech to pierd*la niemki na lewo i prawo . Wiec nie gadaj ze my zdziry bo faceci nie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydddowanie
21:11 autorko dołączam do obsesji tez chce niemca i mam gdzies wasze zafajdane opinie To co tu robisz?? Rwij na jakies niemieckie forum.... Czekaja tam na ciebie niemiaszki:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Rozumiesz slowo STABILIZACJA? Sprawdz w encyklopedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka5
ona22, jasne, ze facet sie cieszy, skoro znalazl mloda dziewczyne, ktora jest w niego wpatrzona, wypierze , posprzata, ugotuje...Zadna szanujaca sie Niemka by tego wszystkiego nie robila. Radze Ci mu tak nie nadskakiwac, bo facet przestanie cie szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
co moge powiedziec o polkach w niemczech napewno sa widoczne :) jak widze jakas ladna dziewczyne na miescie to wiem juz ze to polka:).znam dziewczyny po studiach ,znajace jezyki i nie sadze zeby polowaly na meza niemca.Ale slyszalam o laskach ktore ''poluja'' przewaznie sliczne dziewczyny ale glupiutkie ledwo szkole skonczyly i szukaja kogos zeby sie nimi zajol i bylo im lepiej niz w polsce .Siedza weekendami w pubach i jak je polak zaczepi to go olewaja bo wola niemcow(brat mi mowil bo podbil do takiej:) ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
krewetka 22 on ma 24 lata i mi tez nadskakuje tez gotuje i sprzata zawsze byl gdy go potrzebowalalam wszystko mam co chce od niego dba o mnie jak nikt w zyciu to nei jest tak ze tylko ja daje a on nic .Po drugie niemki sa za leniwe na sprzatanei i gotowanie wola wziac sprzataczke i otworzyc paczke z zupka eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
A co kobiety robia w Polsce?Pracuja,wychowuja dzieci,piora,sprzataja,robia zakupy,martwia sie jak zaplacic rachunki-to nie jest nadskakiwanie?A potem w czasie wakacji"odpoczywaja"w domu bo brak kasy na wyjazd.Nie dotyczy towszystkich ale wiele kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika to z tego
no wlasnie tu to samo i zadnego podziekowania za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
moj tata np.nigdy nie pomogl mojej mamie lubi za to sobie wypic.moja mama pracowala i po pracy szybko obiadek bo ojciec przyszedl i juz awantura czemu nei ma obiadu jeszcze jak ona biedna dopiero przyszla tez do domu.(jak by nie mogl 20min poczekac)ledwo urodzila to na drugi dzien musiala obiad mu podac .ja tak nie mam i wam tez nie zycze moj jak jestem chora lub zle sie czuje sam zrobi mi i sobie albo jak poprostu nie chce mi sie gotowac to zamowimy pizze i zero problemu a w przypadku mojego ojca to juz by byla haja czemu pizza na obiad??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka5
ona22, na Zachodzie kazdy wynajmuje Pania od sprzatania i ja sie wcale temu nie dziwie. Po co caly dzien sprzatac, skoro mozna ten czas wykorzystac bardziej konstruktywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
u moich kolezanek z polski jest to samo ze starymi zero podziekowania za obiad czy uprane gacie tylko alkohol i awantura nie mowie o rodzinach patologicznych !! a niemieccy facecie tego nie mieli bo tutaj babki ,matki tylko robia rzeczy gotowe same nic nei umieja a jak umieja to tego zjesc nei idzie sprzatac im sie nie chce to maja sprzataczki, dzieci maja aupair a one i tak ciagle grube i zmeczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
krewetka ja moze tez zatrudnie jak bede normalnie pracowac ale narazie mam 22 lata i nei pracuje wiec uwazam ze to bylo by lenistwo z mojej strony jak bym tych naczyn czy podlogi nie umyla nei uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Niemcow
Tak na zachodzie wynajmuje sie panie do sprzatania.PANIE nie roboty!I te panie to najczesciej Polki albo Rosjanki.Dlatego ja wole u siebie w domu sprzatac sama.Bo dla mnie sa to sytuacje niezreczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
wcale sie nie zeszwabilam hehe kocham Polsce i zawsze bede Polka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
tez juz sie zdarza ze same niemki ida do ludzi sprzatac bo teraz poobcinali im zasilki :) na szczescie ... ja bym polki nie wziela do sprzatania jakos tak dziwnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
co scheisse nie rozmiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
wolalabys zebym byla z polakiem ktory pije i mnie nie docenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka5
ona22, ile lat ma Twoj narzeczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
nie mam patologicznej rodziny lepsza niz wiekszosc w Polsce... nie znasz mnie nie oceniaj i juz sie zaczyna jechanie po mnie ide stad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z niemcem..ona22..
i on ma korzenie polskie wiec nei jest 100% niemcem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welches alias lolek banan
gerade das habeich nicht geschrieben aber was anderes , etwas früher das raffst du aber nicht buraku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×