Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

dlaczego moja dziewczyna

Polecane posty

w okolicach odbytu jest zawsze wilgotna. Dodam, że ta wilgoć jest niezbyt miła w zapachu, o smaku już nie wspominając. Dodam,że jest zawsze zadbana i czyściutka, w ogóle jest super. Ale podczas sexu gdy zbliżma nos do jej dziurki w pupie to aż mnie odrzuca. ostatnio pwoiedziałem jej o tym, a ona powiedziała że nie wie dlaczegotak jest. Zawsze przed sexem dokładnie się myje, a gdy pociągnie palcem przy dziurce, to on tak smierdzi, jak trzymała go w .... Prosze o kulturalne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieracz jej nie trzyma
nie trzeba było z analem kombinować nie byłoby problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było żadnego kombinowania z analem. Poza tym ania powiedziala, ze myje pupę nawet w srodku namydlownym palcem . Moze to jakas choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu no opowiadacie sobie takie rzeczy?Moze od razu sam jej umyj,po co ma sie dziewczyna meczyc.Dupa to dupa, fiołkami nie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najlepie
noze podczas wachania otwierasz usta twoj oddech odbija sie do jej odbytu i myslisz ze to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ona sprawdzi twoja dziurkę, byc może twoja tez nie pachnie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziurka jest ok, tak sie sklada ze ona uwielnbia ją lizać. Ale ja jej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon zaufania
myje - pytanie tylko , kiedy jak umyje rano, to do wieczora zrobi kupę, wytrze, jeszcze pare razy sikami moze zalecieć i tak ten zapach powstaje jakby przed seksem poszła umyc tyłek mydłem przeciwbakteryjnym, to nie wierze , ze by smierdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myje tylek przed samym sexem, a dziura i tak capi jak zgniłe jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon zaufania
to nie liż jej dupy i z głowy mój były miał takie zajawki i szczerze powiedziawszy - lizanie dupy to dla mnie zadna przyjemność = duzo bardziej lubię , jak mi sie liże pipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon zaufania
moze dlatego, że ci smierdzi ? o co ci w końcu chodzi ? to nie ja wymyślam problemy - to ty wymyslasz - a to smierdzi, ludzie ci piszą, ale okazuje sie , ze wszystkie rady sa nieprzydatne - więc zaproponowałam - nie liż; to znowu ci nie pasuje wiec teraz proponuję - liz pewnie zaraz napiszesz, ze nie możesz lizac , bo śmierdzi i możemy zaczać gadke od poczatku ja NIE ZNAM innej metody na pozbycie się smrodu z tyłka jak mycie - skoro u niej nie skutkuje mycie, to ja nie znajduje rozwiazania sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer time
Niech Twoja dziewczyna idzie do ginekologa, bo być może dopadło ją jakieś zakażenie.... A jeśli jest zdrowa itp, a jej zapach ciągle Ci nie odpowiada, to moja rada taka - zmień dziewczynę, bo poprostu nie dobraliście się pod tym względem..całe życie będziesz się męczył...bo jednak zapach intymny musi odpowiadać obojgu partnerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj innej
Może jakaś inna sra różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =0=
sprobuj uzyc takich masci-kremu ktore oprocz tego z epachna to i dobrze smakuja, znajdziesz to w sexshopie i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalupy
do gina ze smierdzaca dupa?????przestan- wysmieje ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro wciaz smierdzi nawet jak umyje sie tam gleboko mydlem ?? to chyba jednak cos nie tam.. tymbardziej ze jej chlopak napisal ze jakas wydzielina jej tam wyplywa.. o boze a moze ona ma rozwolnienia ? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no przeciez
od podniecenia ta druga szparka tez sie robi wilgotna ;), tyle ze moja nie smierdzi ufffffffffffffffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniane majtki
Może ma "grzybicę układu pokarmowego" albo coś innego dzieje się w tych jej jelitach. A może poprostu sra śmierdzącym kałem, i jesli dobrze się nie wysra to wtedy Ty czujesz TO. Tak czy owak to poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy facet wyczuwa desperatkę
stewardessa, ale tak za mądra to ty nie jesteś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna która wie wszystko
Zakładaj sobie klamerkę na nos i po kłopocie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neepoważne to jest
żałosne, widocznie nie umie sie podetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfd
doopy nigdy sie super dokladnie nie wytrze. wykap sie i przejedz se palcem po swoim dupsku i zobacz czy pahcnie fiolkami, wtedy gadaj na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4you
Moim zdaniem..jezeli ten zapach jest naprawde odpychający..to wyslij ja koniecznie do ginekologa. Przykry zapach z intymnych okolic jest jedna z objawów jakiś nieprawidłowości w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pele
ratuj swoja dziewczynę ginekologiem...albo zrób jej lewatywę....a może biedaczka żre jakieś niezdrowe rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×