Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie to nie

jaki wybrać kolor sukienki

Polecane posty

Gość nie to nie

Zastanawiam się, jaki kolor sukienki (takiej na wesele/studniówkę) byłby odpowiedni, bo problem w tym, zę mam bardzo jasną karnację, bardzo jasne blond włosy i bardzo ciemne oczy...Czarna sukienka odpada, nie dość, zę będzie za bardzo "odbijać" to w dodatku z moją figurą, będę w niej wyglądać jak tyczka, zawsze podobały mi się takie ecrie/perłowe, ale ta z kolej się "zleje" i nie wiem już co zrobic... podobno dobrze mi w błękitach, turkusach ale nie wiem, czy taki kolor nie będzie zbyt wyróżniający się, można nawet powiedzieć ekstrawagancki, fiolety, zielenie i róże raczej odpadają, ale chyba narazie nastawiam się na czerwony/bordowy. Doradźcie mi coś.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghlica
Nic pastelowego bo bedzie za cukierkowo. Bordo juz troche jest oklepane ale czerwien jest super. Wydaje mi sie ze super bedziesz wygladac w znilej zieleni bo jestes jasna blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
teraz ludzie bardziej eksperymentują, więc jak najbardziej możesz iść w błękitnej sukience, ale ja bym stawiała na zieleń lub czerwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie
diękuję bardzo za odpowiedzi, w sumie zieleni nie brałam pod uwagę, ale chyba teraz się zastanowię nad nią :) moze ktoś jeszce coś doda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×