Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość @@paula
Te standardy obsługi klienta to masakra . nie wiem kto to wymyślił. Rozumiem można być uprzejmym dla klienta ale bez przesady . niektoży klienci to sie normalnie śmieją i z nas jaja se robią a ty jak taka idiotka stoisz i o wszystko wypytujesz pokolei. a najlepsze jes to jak przychodzą stałe klientki i wiesz dobrze że nie chcą doładowania bo mają abonament , nigdy karty nie chcą to musisz zapytać bo nie daj boże jest akurat duża czek lista to dostaniesz zero. ale to jest najważniejsze jeden na czekliście musi być a ty z siebie musisz zrobić idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sszzssszzzz...... ale bzdura?! genialny pomysł...tym sposobem wyjdę na 0... gdzie można zrobić te wydruki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszzszzzsszz
a jak robisz wyrywkowo inwenturke to nie zrobisz wydruku? Ja pracuje w sklepie gdzie mam podane stany faktyczne napewno sie u was tez takie cos da zrobic bo nie daj boże jest akurat duża czek lista_ o co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie wiem o co chodzi z tymi wydrukami, od sprawdzania stanów jest cennik i stany magazynowe...można wydrukować cennik?! te tysiące stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszzszzzsszz
po prostu zapytowuje co to jest duża czek lista? n widzisz wiec mozna wyjsc na czysto w inwenturze jak sie chce bo jak nie macie ochrony i tak malo jest pracownikow to logiczne ze baki musza byc duze wiec jak mozliwe ze niektore sklepy tak dobrze wychodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja że ja
a jak tam wasz tajemniczy klient??? chyba powinni bardziej zadbać o to kogo wysyłają do sklepów bo jak się okazało to niezbyt spostrzegawcze i bystre paniusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka
Nowe forum dla kobiet! http://www.babie-lato.pun.pl/ Wpadnij do nas i zostań :) Ciekawe rozmowy w miłym gronie gwarantowane :) ZAPRASZAMY! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@paulla@@
jak co ma wspolnego duża czek lista? przecież masz pytanie związane z obsługą klienta. kiedyś dziewczyna podczas czek listy powiedziała dzień dobry , do widzenia a nie zapytała o doładowanie i było zero na czek liście. wiec jakieś znaczenie ma. nawet nie chodzi też tutaj o czek liste bo ile razy jest kierownik rejonu i przy nich też trzeba robić z siebie pośmiewisko. a nie daj borze akurat przyjdzie ktoś znajomy wiedząc ze nie bedzie chciał doładowania to ty i tak musisz pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssssdsdsdssd
no i co ta czek lista to jest sprawdzana ? wy cos z tego macie? Bez sensu z tymi doladowaniami ja doladowuje konto w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
to sa wymogi firmy i juz tak jest. musisz o wszystko zapytac, miec wszystko pieknie po ukladane pionami bo inaczej bedzie 0 i wogole itp itd tylko nie wiem czy jak ktos wymysla te standardy chcial by sie znalezc na miejscu kasjerki i nadawac przez pol dnia a nie raz caly dzien w kolko jedno i to samo. a teraz ruch wiekszy to juz wogole mozna szalu dostac. LUDZIE POMOZCIE NAM TROCHE A NIE UTRUDNIACIE NA PRACE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....:-)
I tak najlepszy jest sklep w Grójcu:-) A raczej załoga,która w tej chwili tam pracuje...Ciekawe do której inwentury pani kierownik z tego sklepu będzie taka mądra???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@paulla@@
nic kompletnie nam nie ułatwiają pracy tylko utrudniają.! i praca za te marne pieniądze. najlepsze jest to: dziewczyna która pracuje u nas od samego otwarcia będzie to już cztery lata ma non stop tą samą pensje. masakra. to sie w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..,...
w Grójcu to powinni wywalić całą załogę i zatrudnić nową ekipę, tajemnicą poliszynela jest że całe to towarzystwo kradnie na potęgę, sama widziałam jak kasjerka przepuszcza towar na kasie, a z-ca kierownika ( w ciąży chyba jest ta koszmarna dziewucha ), wynosiła torbami ze sklepu razem ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadko, ale jednak zaglądam do Grójeckiego Pepco i najgorsza chyba bylataka babka, albo kierwownik albo zastepca bo nie nosila firmowych ubran, wysoka, wlosy proste za ucho, taka kolo 40 la, chyba w okularach... Wredne babsko, nieprzyjemna, chamska i jeszcze taka grubawa blondynka w krótkich wlosach, która nigdy nic nie wie... O co bym ja niezapytała bedac w pepco, ona zawsze idzie kogos innego zapytac... Straszna ciemnota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeccchh
to skoro tam jest taki burdel to czemu nikt z tym nie zrobi porządku??????juz od jakiegos czasu ciagle ten grójec sie pojawia.Świetnie w sklepie kradna i jeszcze im za to pensje płaca....i nikt nic z tym nie robi.dobry przyklad dla reszty sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eeeccchh
Niestety wszyscy zostali wylani . W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wiecie cos na temat bonów na swieta? czy duzo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
bony, to około 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksssnsnsnsnns
a jak sie sklep w listopadzie teraz otworzyl to tez dostane bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniowi z Ostrowi należy się przynajmniej nagana jak nie wylanie z pracy za stosunek do klienta....... a może firma wymaga chamstwa zdegradować tą panią do rangi kasjerki to może się nauczy postępowania z ludzmi.... kasjerki nie mogą się tej pani doprosić źeby zwrot zrobiła a nawet jak już księżniczka się zjawi to komputer nie działa jest za późno albo za wcześnie na zwrot i sto innych wymówek ..... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiina
mam pytanko? U mnie w miescie tez taki sklep jest ale wydaje mi sie ze te rzeczy to jakas chinszczyzna czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
Najlepszy sklep na świecie i dziewczyny tam pracujące są de best. Idzcie i się sami przekonajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssnsnsnsnnsns
haha chinszczynza i sie zachwycacie , byla ostanio za granica nie bede pisala gdzie i tam amrkowe ciucy H i M C i A mja ceny jak te pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadlen
Witam. Patrząc na to co nie które z Was piszą można stwierdzić, że piszecie tak w celu "zemsty". Ja w tym sklepie pracuje dość długo i nie widzę takich problemów jak Wy . Ale cóż każdy ma swoje indywidualne podejście do tego. Pisząc o sklepie i towarze, są nowe ustalenia iż do sklepów będzie rozsyłany coraz lepszy towar (mowa szczególnie o odzieży). A jak wiadomo do tej pory towar tani to i jakość słabsza. Więc nie ma co wydziwiać. Podstawą jest miła obsługa , dzięki temu klienci chętniej do nas wracają. I jakoś nam nie zdarzają się skargi na "śmierdzący towar". Można to w takim razie inaczej interpretować w inny sposób ten zapach nie był od ubrań tylko od pani wąchającej Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lowell
Chcę wiedzieć tylko jedno: dlaczego kierownicy mają większe premie??? Kto stoi cały dzień za kasą aby obsłużyć tych wszystkich klientów?? Kto liczy dostawę?? Kto dba o wizerunek sklepu( VM od odzieżówki/ przemysłówki)?? Kto jest zobligowany do miłej obługi, pytania o doładowania etc??? Kto nosi zniszczone firmowe t-shirty?? Dużo tego.. Piszę tak, bo wiem jak to wygląda u mnie w sklepie / praca kierowników- myślą, że jak nałożą identyfikatory na szyję, to są VIP ami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga Lowell :) Nie wszystkie sklepy mają takie kierowniczki jak Twoje- moje zasuwają razem z nami i nie widzą w tym żadnej ujmy dla swojego stanowiska :) Pozdrawiam wszystkich zadowolonych Pepcowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×