Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość kamcia dobra firma:)
hmm tak obserwuje forum na nowinach 24 i tutaj hmm i dochodzę do wniosku,że każdy jest mocny w gębie w necie i najzdza na swoje miejsce pracy . ....... a jak przyjdzie co do czego to siedzi cicho i głowe chowa w piasek .Czy to typowe tylko dla naszych drogich Polaków ??:d Bo to że mamy tendencję do ciagłego marudzenia to zdążyłam dostrzec;d ;d heheeh Ja sie ciesze że mam pracę i że zarabiam własną kaske .Jest duzo pracy i czasem nie wiem w co mam ręce wllozyc ale dostrzegam pozytywna strone tej sytuacji: nie ma miejsca na nudę .A nudy nie znosze:0 Pozdrawiam wszystkich i życze odjazdowego sylwestra wszystkim forumowiczom.Czxy jakoś tak;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga cindy27! :P Może ostatnio było zbyt ostro ale moje zachowanie można wytłumaczyć. Omija mnie to, co ludzie piszą o tej firmie. Potrafię wszystko zrozumieć. Ale chodzi mi o prawdę. Wkurzył mnie ten bezsensowny filmik na youtube. Z akcentem na bezsensowny. Udanej sylwestrowej zabawy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
Nie tylko ciebie wkurzył ten film. Do nas przyszła klientka i nam o nim powiedziala. Myślisz że było nam miło tego słuchać? Wytłumaczyłam, że jakoś musimy sobie radzić. Ona na to współczuję wam dziewczyny. Jest ok a ty "kolego " przestań wszystkich oceniać według siebie szkoda strzępic języka na takiego "fanatyka" HAPPY NEW YEAR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie pracy w Pepco
Ja miałam okazję popracować chwilę w Pepco. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy związać się z tą firmą: polecam tym, którzy mają nóż na gardle i pilnie potrzebują jakiejkolwiek kasy. Płaca marna (najniższa krajowa), pracownik traktowany przedmiotowo - jak najwięcej z niego wycisnąć, w zamian głodowa pensja i śmieszna premia ok. 9% wynagrodzenia zasadniczego. Od 1000 netto - łatwo policzyć. Mało tego, połowę jeszcze zabierają, bo są straty spowodowane notorycznymi kradzieżami. Po co płacić ochronie, kiedy pracownicy oddadzą. Kasjerki muszą wciskać ludziom doładowania telefoniczne, co zakrawa na akwizycję. Ciągła presja, by klient kupił przynajmniej trzy rzeczy - z tego też rozliczają. Budżet często niemożliwy do realizacji. Poza tym absolutny brak możliwości rozwoju, można awansować od kasjera do kierownika sklepu, ale ten tak samo zasuwa jak kasjerka: lata z mopem, wykłada towar na półki, dba o ekspozycję + ma tysiąc dodatkowych obowiązków związanych z prowadzeniem biura, magazynu etc, etc. Jednym słowem praca w takich sieciówkach to czysty wyzysk pracownika, który choćby żyły sobie wypruwał - i tak nie zostanie doceniony. Kasa leci tym na górze, reszcie marne ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczeek
Zgadzam się zn tobą co chodzi o zwykłych pracowników ale górze się dobrze powodzi szczególnie pani AR że ta wielka dupa nie przeciśnie się przez drzwi hehe powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczeek
pozdrawiam gorąco autora filmiku super.Banda debilek nie przeszkolonych w tych sklepach tylko takie cymbały pracują!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkzlzzlzllzlz
jesli ktos ma noz na gardle niech sie tam zatrudni jak dostanie umowe na stale to na chorobowe lub ciaza i spoxs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)))
Nie wiem czemu wy sie tak czepiacie AR,ja uwazam ze jest dobrym kierownikiem.Fakt ze jest wymagajaca ale na tym polega jej praca.Neguje ludzi ktorzy nic nie robia a sie madrza i bardzo dobrze.!Kazdy by chcial kawke pic i siedziec...przynajmniej od wszystkich jednakowo wymaga i niestety trzeba pracowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś leci
A coś tak cicho o podwyżkach czyżby były za duże bo nikt nie narzeka ? Zawsze to aż huczy o tej porze czyżby w końcu firma dała więcej i jesteście zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((
W dupę niech sobie wsadzą te podwyzki niby tyle procent a w rzeczywistości to marne grosze ładnie to wyglada ale tylko na papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal
Poepcowcy jedyne co potraficie to narzekać, normalne!!! nie podoba wam się praca to zrezygnujcie, a najlepiej to opuście ten kraj, macie do tego pełne prawo, ale pewnie tam też będziecie narzekać i psioczyć, ludzie którzy tu piszą nie potrafia nic innego robic w życiu tylko narzekać. Więc poraz kolejny mówie do WAS wyjedźcie i oczyście nasze powietrze. Oburzenie normalka. Pepco nie jest zlą firmą, traktuje ludzi normalnie, może w końcu powinno dobrać się wam do tyłków, żebyście zaczeli szanować to co macie i znow oburzenie, ale tylko to potraficie robić Milego dnia pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
Kochani pepkowicze! Jak was tak teraz czytam to myślę sobie, że w tym Pepco to jest jeden wielki wyzysk! Biedni ludzie pracy urabiają się po łokcie by centrala i dyrektorzy (czyli góra) mieli wypchane portfele. A jeszcze współpracownicy są dla siebie wilkiem- to mi się w głowie nie mieści!!!...... ale pies, który dużo szczeka nie gryzie....więc wnioskuję, że wam to się robić nie chcę a do pracy przychodzicie odpocząć po ciężkim dniu w domu. Jak wam tak żle i was nie doceniają to może się zwolnicie? bo ja innego wyjścia nie widzę jak poszukać sobie roboty za biurkiem z kawką w ręku.....sama też tam pracuję i, chyba według was to jestem nie normalna, dobrze mi tu. Fajni ludzie, robota raz jest i to dużo, ale też można czasami pogadać przy kawie....więc nie szczekajcie tak dużo bo nie macie podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
Do Fanatyka MU Duża wiedza czyni skromnym, mała zarozumiałym Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu kłosy pełne ziarna w pokorze chyłą sie ku ziemi ogarniasz to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kumam, a Ty? Pani w szkole kazała wyjaśnić znaczenie tej mądrej sentencji ?? Jeśli uważasz, że charakteryzuje moją osobę, to masz pałę jak w banku :D Podaj chociaż jeden przykład. Co cię boli człowieku?? masz na myśli ten filmik? moje zdanie już znasz. I zamiast brać się za tak wybitne dzieła może ogarnij podstawy: każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, każdy ma prawo do własnego zdania. Mam takie a nie inne. Jeśli masz z tym problem to trudno... Magia Internetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia dobra firma:)
RywaL jestem tego samego zdania:):)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do tych wypowiedzi to strasznie przeżywacie ,jak wam się chce pisać takie głupoty.macie pracę to ją ,jak wam się nie podoba to się pozwalniajcie, to nie Oświęcim nikt was nie zmusza do tej pracy.pozdrawiam tych co cenią sobie ,nawet jak ciężko pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam prawo do wyrażania swoich poglądów, co nie oznacza że mogę obrażać ludzi których poglądy mi się nie podobają-tak jak Ty różnica jest ogromna! przyznaję się-nie rozumię Twoich "POGLĄDÓW", też dostanę pałę? ktoś zapodał na tym forum fajne hasło: ŻAL CHINA.PL spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyka autora tego zrytego filmiku, to nie krytyka poglądów! To po pierwsze. Po drugie.. Po drugie: agresją reaguję/ tak to nazwałaś/ na posty mijające się z prawdą. Kłamstwo trzeba tępić. Temat uważam za zamknięty. Nudne to. I do niczego nie prowadzi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek 7505
Całe to forum to żal.pl...Ludzie po co wy tu wogóle zaglądacie chyba tylko po to żeby anonimowo obrobić tyłki innym albo się pożalić jakie to życie w pepco ciezkie i za marne grosze.Idzie za te same pieniadze ulice odśnieżać albo rowy kopać to wtedy docenicie to co tu macie.Skoro wszystko tu do bani to sie pozwalniać i dac miejsca pracy tym co chca pracować,a jak nie to odwagi i powiedzcie to w oczy tym co tutaj im tyłki smarujecie.Ja sie tylko ciesze że załoga w moim sklepie jest na tyle ok i zgrana ze nikt tu na nikogo potajemnie pomyj nie wylewa.Pozdrawiamy zadowolonych pepcowiczów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
Słuchajcie jeśli Wam praca w Pepco nie odpowiada to czemu się nie zwolnicie? Przecież nikt Wam tam nie każe siedzieć. Jeśli macie wyższe aspiracje to szukajcie pracy a nie narzekacie. ci którzy potrzebują pracy pracują nawet za " takie marne grosze" i nie wydziwiają. Jak przyjmowaliście się do pracy w Pepco to powinniście wiedzieć z czym ta praca się wiąże. Nikt nie powiedział że będzie lekko, pięknie i przyjemnie!! Kto chce pracować to będzie pracował a ten kto nie chce zawsze będzie narzekał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś napisał o krytyce filmiku a nie o krytyce autora to Twoje pierwsze zdanie miałoby sens. Nie ma różnicy między pierwszym i drugim członem ale niech będzie tak jak tam sobie uważasz. D.N.O. united

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
Fanatyk sie wkur... bo zabrakło argumentów))) dyktator który nie akceptuje odmiennego zdania, taki wykształcony, elokwentny taki....prosty chciałeś byc guru tego forum ale ci nie poszło spadam stąd bo czuje swąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zostać gwiazdą tego forum, to szczyt moich marzeń. Prowokować bitwy i je wygrywać :D Właśnie się spełniają: od jakiegoś czasu, każdy post zawiera mój nick :D Ludzie! Dorabiacie sobie jakąś głupią ideologię. Fanatyk 'wkurzony', bez argumentów.. nie wiem do której swojej wypowiedzi to przypiąć. Ja kończę tę żałosną wymianę zdań. Wam radzę to samo. Zamiast mnie 'edukować' proponuję zająć się... wyprzedażą przemysłówki :D Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa14589
powiedzcie jak to jest wyprzedaż wchodzi od dzisiaj a niektóre sklepy wprowadziły na portalu przecenę już wczoraj przecież te towary znajdują się nie tylko na magazynie ale też na sklepie to czy te sklepy zniosły towar do magazynu i je przemetkowały na dzisiaj czy tak w ogóle można my będziemy się z tym bujać do końca tygodnia czy ktoś w ogóle sprawdza te ewidencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
Z tą przecena bywa różnie. Przecenisz wcześniej to nie wejdzie na kasę a jak pozostawiony jest ten przeceniony towar na sklepie to jak klient przyjdzie to zaczyna się lawina pretensji ( a że oszukujemy, a jest taka cena a tu droższa i specjalnie tak robimy). Są oczywiście tez ludzie którzy nie widzą tego " DO - 50%". Jeżeli na sklepie na zmianie jest np 3 osoby i jak zaczniesz przeceniać w dniu kiedy ma ta przecena wejść to ze wszystkim się nie wyrobisz bo w trakcie wychodzi że jest tego masa porozrzucana po sklepie i magazynie. Każdy robi przecenę inaczej, jedni przeceniają i wynoszą na magazyn inni zostawiają i robią w dniu kiedy ta przecena wchodzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:)
Hmmm....czytałem te wszystkie posty jakie zostały tu zamieszczone i muszę szczerze powiedzieć że można by było napisać ciekawą książkę dość dużych rozmiarów:))))) Po pierwsze w kwestii wyjaśnienia nie jestem pracownikiem tej sieci czy także kierownikiem czy też jakimś nie zadowolonym klientem po prostu przeglądam różne fora ponieważ jestem otwartą osobą i uczymy się na błędach....Muszę przyznać że można wyczytać tu wiele często podobnych postów....sam kiedyś pracowałem ciężko na taśmie w dużej firmie produkcyjnej 10 godzin dziennie przerzucając co dziennie pojemniki ważące ponad 24 kg...gdy schodziłem do domu no...nie wyglądałem za ciekaie:) do tego miałem koszmarnego szefa nie macie pojęcia ile razy miałem ochotę sprać mu manto, ale któregoś dnia postanowiłem coś zmienić napisałem wypowiedzenie i wręczyłem mu je z uśmiechem na twarzy....po prostu miałem dosyć że mimo swoich obowiązków wykonuję jeszcze jego:) Teraz pracuję w biurze zupełnie innej firmie i wiem jedno że tamta ciężka praca uświadomiła mi jedno że trzeba być człowiekiem, i ja nigdy nie zapomniałem i nie zapomnę że także tak ciężko pracowałem....dlatego chylę czoło do samej ziemi dla tych wszystkich osób co ciężko pracują....Ale musicie także zrozumieć jedno choć pracuję w biurze nie mam łatwo nie mam większego wpływu na decyzje jakie podejmuje kierownictwo choć się z nimi nie zgadzam wiec nie możecie osądzać wszystkich jedną miarą.....Myślę że ludzie którzy nigdy w życiu ciężko nie pracowali nie mają szacunku dla ludzi....... a płaca bywa różna i często nie adekwatna do pracy jaką wykonujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana123
widzieliście na tvn pokazywali ten filmik z youtube. ktoś poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mmszczecin.pl/38165/2011/1/13/szczecin-sklep-pepco-uwiezil-klientow-film?category=news warto przeczytać. A teraz sytuacja, która może wydarzyć się w każdym sklepie: Wchodzi trzech dresów* Są wulgarni. Podchodzą do regału i pod kurtki chowają po jednym t-shircie. Kierownik widząc to, naciska napadówkę i zamyka drzwi- takie PROCEDURY. Złodzieje z ironicznym uśmieszkiem podchodzą do drzwi wejściowych z zamiarem opuszczenia sklepu./reszta klientów też się tam zgromadziła/ Co ma zrobić dyżurujący kierownik/ tak świetnie przecież przeszkolony przez firmę?!/ a)otworzyć drzwi aby wypuścić klientów, których pozbawiono wolności a tym samym także złodzieji /kursu samoobrony firma nie sponsoruje/ b)poprosić grzecznie złodzieji aby razem z dyżurującym kierownikiem udali się na magazyn/pomieszczenie socjalne etc c)nie otwierać drzwi, nie narażać się złodziejom i bezpiecznie wśród klientów czekać na panów z firmy ochroniarskiej i tym samym narazić się osobom zarządzającym firmą/opublikowaniem filmiku w sieci, tv będąc zarazem w roli bohatera negatywnego, może naganą/ jakoś władze wytłumaczyć się muszą/ etc. Czy ktoś rozliczy za to firmy ochroniarskie, które regularnie łamią swoje obowiązki i przyjeżdżają, kiedy chcą?! Procedury... na papierze! *nie każdy dres to bandyta/ żeby była jasność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie w procedurach nie ma napisane że trzeba zamknąć drzwi!!! nie wymądrzaj się jeśli nie masz o tym pojęcia-już Ci o tym wspominałam nie ma też napisane jak konkretnie trzeba zachować się w takiej sytuacji nikt nie dostaje nagany za to że dres ukradł t-shirt, ochrona nie zdążyła i nikt go nie zatrzymał bo się bał skoro już masz dostęp do procedur to je najpierw przeczytaj! bdać o mienie firmy nie narażając siebie i innych-jeśli nie zrozumiesz co to znaczy to byle kto z ulicy zapewne Ci wyjaśni co do "autora tego zrytego filmiku".....hmmmm.....okazało się że ma racje? ktoś widocznie skorzystał z Twojej mądrej wypowiedzi aby iść z tym na policję przykro mi że po raz kolejny nie wygrałeś swojej bitwy i tej żałosnej wymiany zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×