Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

witam:) na ile muszę nazbierac doładowan zeby miec zniżke 40%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pink21
Nie na ile ,tylko musisz miec najwięcej w sklepie ze wszystkich kasjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
z tego co wiem była od tysiąca a w obecnej chwili jeśli chcesz zniżkę 40 % musisz mieć ponad 2000 tys., generalnie najwięcej ze wszystkich kasjerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety od kierownika raczej nie uzyskam inf na temat bonów tak więclicze na was jak ktoś coś wie to będę wdzięczna za odpowieć Pozdrawiam wszystkich pepkowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12
z tego co dowiedzialam sie wczoraj to jeszcze nie wiadomo czy beda bony czy kasa a takze nie wiadomo jeszcze po ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do FRYCIA123: dziewczyno popracuj troche ze słownikiem jak mozna w jednej krotkiej wypowiedzi zrobic az tyle bledow ??? ( wogulę...krutko...tesz...pepcu ????....odpowieć...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paisia
z tego co wiem to na swęta ma być kasa i w piątek ma być na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talony będą do kolportera a nie do tesco..... oj Ali ale mi poprawiłaś humor! dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu cicho..... wszyscy pewno sprawdzaja teraz konta i klikaja "odswiez" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebo71
no i kasę dali jak rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej no nie
to znaczy ile? Wiecie co skro w takich galeriach gdzie pepco sa sklepy gdzie laski zarabiaj mniej bo pracuja na pol etatu to wladzy pepco sie wydaje ze ful kasy wam daja chore to wszytko bo ceny ida w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Dzięki za odpowiedzi Bardzo porszę o jeszcze jedną odpowiedz U nas podobno nie ma ani bonó ani kasy tz nikt nadal nic o tym nie mówi Jest to troszkę dziwn przeciesz zasady we wszystkich sklepach są takie same Proszę o informację jak ktoś już coś otrzyma :) Pozdrawiam i trzymajcie się jakoś przed tymi świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pracownik Pepco dostał świadczenia świąteczne. Jaka kwota? To jest uzależnione od wielu czynników. ( spójrz w tabelkę, którą przysłali mailem) Jest kasa, jest impreza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuundndndnd
impreza? Przeciez my ciagle na debecie jedziemy tak nedznie placa a swieta trzeba wyprawic ty fanatyk chyba rodziny nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było wiadomości o dodatku świątecznym-było żle.Jest na kontach kasa-jest żle. Cieszmy się tym co mamy , bo zawsze może być gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dndndndndnd
dopoki ludzie beda tak myslec jak ty wyzej ze zawsze moze byc gorzej tym dluzej pracodawcy beda was szamcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888
A powiedzcie mi dlaczego kier.rej.robi czekliste w grudniu,gdzie nie ma opcij zeby bylo wszystko ok.przy takiej ilosci towaru(mamy maly sklep)?I przy takiej ilosci klientow-nie moga zrobic w styczniu?I dlaczego czepiaja sie rzeczy ,ktore zrobione sa scisle wedlug meila czy procedr-wydaje mi sie ze niektorym rej.odbilo po awansie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w firmie
A co dokładnie kier.rej robi w tym chekliscie??? Pomózcie jestem nowa i jeszcze nie było rejonowego u mnie.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888
Sprawdza wszystko pokolei wedlug procedur:)I zazwyczaj szuka dziury w calym.Osobiscie uwazam ,ze 80%tych procedur jest bezsensu bo najlepiej sprzedawcy wiedza co i jak wyeksponowac zeby sprzedawalo sie jak najlepiej.Ale przeciez oczywiscie sugestie sa mile widziane -tylko nikt i tak cie nieslucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w firmie
Pewnie niezłą kase zarabiają jak tak sie wszystkiego czepiają?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppeeepppccccccooooo
a co powiecie o pani która w takim okresie przed świątecznym ma wizję żeby na fokalu sezonowym były takie kolory a nie inne ludzie zastanówcie się kiedy my to mamy robić przenosić sekcję z miejsca na miejsce a już lampki choinkowe w kolorze to masakra po jednym haczyku najlepiej siedzieć sobie za biurkiem i wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się w przyszłym tygodniu na rozmowę w sprawie pracy w Pepco. Będę aplikowała na stanowisko kierowniczki. Czy ktoś z pracujących w Pepco mógłby mi podpowiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać i jak ogólnie wygląda rekrutacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert
Jak widać zawsze, chociażby nie wiadomo jak było znajdą się osoby niezadowolone, a bo mało płacą, a bo ciągle się czepiają i chcą więcej, a bo zupa była za słona:) Tragedia. Ale na zdrowy rozum proszę pani, po co pani przyjmowała się w ogóle do pracy, bo mąż, teściowa i mamusia źle by patrzyły? Z takim podejściem nie dał bym pani pracy nawet jako sprzątaczki. Własnie rozglądam się za opiniami na temat tego sklepu, bo sam słyszałem różnie od ludzi, ale sami wiecie że niektórym nigdy się nie dogodzi, jak coś jest za tanie to mówią że to "szmata", a jeśli drogie to już sami się domyślcie;) Mam sklep odzieżowy w Gdańsku w jednej z galerii i lubię czasem przyglądać się konkurencji, i na prawdę jestem pod wrażeniem, nie znam ich wyników sprzedażowych, nie znam ich ilości klientów, ale jedno co rzuca się w oczy to to że ludzi ciągle jest tam bardzo dużo i co zauważyłem i jest jednym z najlepszych czynników jeśli chodzi o sklepy, większość osób to tak zwani "stali klienci":) Jeśli chodzi o asortyment jest bardzoo zróżnicowany od "ciuchów", dodatków, szeroko pojmowanych art.gospodarstwa domowego po art. sezonowe (i tu kolejna uwaga do "niezadowolonej pani", w okresie świątecznym i to chyba normalne wszędzie tam gdzie pojawiają się art. świąteczne że ekspozycja tych towarów jest bardzo ważna dla sprzedaży, a pewnie strategią firmy jest myśl o tym że jeśli ktoś przyjdzie po choinkę to kupi ozdoby i bombki, a w międzyczasie pomyśli o prezentach świątecznych a może i o czymś do ubrania. A jeśli chodzi o kolory ekspozycji takie a nie inne, myślę że to również normalne dla sieci sklepów, czy widziała pani sklepy SIECIOWE innych firm? Proszę zauważyć że każdy sklep jest taki sam jeśli chodzi o układ towarowy, rozwieszanie towarów a nawet kolorystykę wystawianych towarów, więc proszę sobie wyobrazić że Pepco pozostawi kwestie ekspozycji pracownikom, była by to tragedia, nie chciałbym na przykład aby pracownik taki jak pani ( nie ubliżając nic w pani zasługach) robiła ekspozycje w sklepie według własnego widzi misie.) Jedynie co jest rażące jeśli chodzi o Pepco to obsługa klienta, i tutaj proszę pani mogła by się pani wykazać najbardziej:) Obsługa klienta kuleje moim zdaniem z dwóch powodów, pierwszym jest zbyt mała ilość osób na sali sprzedaży co prowadzi do tego że klienci nie mają czasem niezbędnej pomocy w wyborze towaru, drugim powodem jest wszędobylska a zarazem najmniej pożądana nieuprzejmość pracowników ale w tym temacie wypowiadać się nie będę;) Pozdrawiam (i przepraszam jeśli kogoś uraziłem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×