Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość kafkaaaaaaa
tak jest macie racje.Wszyscy wysłuchają kierownika a tego biednego kasjera w du... mają. Macie racje że kierownik nie zna standardów i wysługuje się tymi niżej. a jak coś się odezwiesz to wylatujesz. Znam sutułacje taką: kierownik nie znając standardów zmienia zalecenia nadane odgórnie zmienia układ sekcji jeżdżakow,przyjeżdża rejonowy opierdziel gwarantowany dla kierownika, a kierownik odpowiada że to vm odzieżowy więc co dalej nie wysłuchawszy vm dostaje wypowiedzenie bo nie zna sie na swojej pracy. trzeba zawsze słuchać obu stron moi drodzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
BARDZO DOBRZE POWIEDZIANE "TRZEBA ZAWSZE SŁUCHAĆ DWÓCH STRON" NAJLEPIEJ JEST ZWALIĆ NA KASJERA A JESZCZE LEPIEJ JAK NA TEGO KTÓRY AKURAT MA WOLNY DZIEŃ W DNIU WIZYTY!! ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNO PO CO WIZYTY PANI DANUTY?? BO TO KIEROWNIK ODPOWIADA ZA SKLEP A NIE KASJER TO MOŻE TRZEBA POMYŚLEĆ O ZMIANIE KIEROWNIKÓW A NIE KASJERÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy,nudy,nudy
wszedzie zarabia sie malo, przestancie narzekac to prawda ze praca w pepco jest ciezka, zwlaszcza przy towarowaniu czesci przemyslowej, trzeba podzwigac itp, ale myslicie ze w takiej biedronce czy innym markecie jest lepiej ? tam tez nie siedzi sie doopskiem caly dzien na kasie. i tez nie zarabiaja duzo wiecej od nas. ja tez jestem kasjerka, stoje caly dzien na kasie, dzwigam, przerabiam sekcje, przenosze towar z jednego miejsca na drugie ( co najbardziej mnie irytuje w tej pracy ). nie jest lekko ale szanuje i doceniam to ze mam prace - jutro moge byc bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Owszem nigdzie nie jest lekko, ale jak w pracy jest normalna atmosfera i szanuję się człowieka i jego wolny czas(a nie zmusza się go do przyjścia w wolny dzień do pracy bo przyjeżdża kierownik)to wtedy chce się pracować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka80
co powiecie o nowym sklepie pepco w Katowicach, jest gdzieś na Tysiącleciu, ale nie mogę go zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
CHOCIAŻ TU MOŻNA PONARZEKAĆ BO DO KOGO NIBY SIĘ ZWRÓCIĆ ŻEBY NIE ZOSTAĆ ZWOLNIONYM!!A JEŻELI CHODZI O PRACE W BIEDRONCE TO JEST ZAPIERDZIEL ALE NIE ZA TAKIE PIENIADZE JAK W PEPCO TAM PRZYNAJMNIEJ JEST PREMIA CO MIESIĄC NA ŚWIĘTA PACZKI PRACOWNIKOM I ICH DZIECIOM A TAKŻE KASA NA ŚWIĘTA .NA WIELKANOC PO 700 STÓW DO WYPŁATY, DUŻO BY WYMIENIAĆ WIĘC NIE MÓWCIE ŻE PŁACA JEST TAKA SAMA A PRACA MAŁO CIĘŻSZA NIŻ W PEPCO BO W PEPCO TEŻ TRZEBA ZAPIER...Ć !!!TYMBARDZIEJ JAK WYJDZIE PO 2 OSOBY NA ZMIANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepulka
TO CHYBA NIE O TO CHODZI ŻEBY "SPADAĆ DO BIEDRONKI" TYLKO O TO ABY BYŁO LEPIEJ WSZYSTKIM A NIE TYLKO NIEKTÓRYM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka84
w pepco jest teraz tak jak w biedronce za dawnych czasów a edlaczego ? ja wiem ciekawe czy wy wiecie? w biedronce też nie było wcześniej paczek i kasy na świeta a teraz są. bo są też redukcje etatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksior11111111111111
JA WAM COS POWIEM. JA JESTEM ODZIEŻÓWKA UWIELBAM TO POPROSTU KOCHAM! I MOGŁABYM SAMA TYLKO ROBIĆ WTYCH ŁASZKACH. MAM ZAWSZE POUKŁADANY PLAN DZIAŁANIA ALE JAK MAM WOLNE I PRZYJDĘ PO DNIU ALBO PO2DNIACH TO JEST MASAKRA BO NAPRZYKŁAD KTOŚ Z PRZEMYSŁÓWKI COŚ DOŁOŻYŁ TYLKO NIE TAM GDZIE TRZEBA. TAKŻE FAJNIE BYBYLO JAKBY NASI KIEROWNICY WYMYŚLALI TAK GRAFIKI ŻEBY ZAWSZE NA ZMIANIE BYŁ KTOŚ Z ODZIEŻOWKI I PRZEMYSŁOWKI PRZECIEŻ JEST NA TYLE LUDZI ŻEBY BYŁO ZKAŻDEGO DZIAŁU PO 2 OSOBY CHOCIAŻ. FAKT NIE ZARABIA SIE CUDÓW ALE JAKIE JEST WYJŚCIE NIEKIEDY DOBRE I TO. POWIEDŹCIE TAK SZCZERZE MACIE PRACE JAKĄŚ NAGRANĄ ZA 2000 TYSIĄCE NAJMNIEJ TO IDŻCIE. CO WAM MOGĘ TYLKO PRZYZNAĆ TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ, ZE REJONOWY WIERZY TYLKO KIEROWNIKOM TAK TO PRAWDA ,POWINNO SIW BRAĆ POD UWAGĘ OBIE STRONY. JAK PRZYJEŻDZAJĄ TO NAWET NIE ZAPYTAJĄSIĘ JAK NAM SIE PRACUJE CZY WSZYSTKO DOBRZE TYLKO Z KIEROWNIKIEM BLE BLE BLE CICHACZEM ZA PLECAMI A TEN IM CIEMNOTE WCISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffemaka
dosłownie tak było w moim przypadku, tzn. kierowniczka wciskała co tylko chciała rejonowej, zawistna bo lepiej wykonałam zmianę aranżacji, byłam zawsze umiechnięta, przestrzegałam standardy firmy,dbałam o wygląd ale nie paliłam jak ona na socjalu, nie obmawiałam i dzięki temu straciłam pracę. A ona nadal tam pracuje, to ona dyskryminuje, obmawia, wyśmiewa, szykanuje, łamie przepisy. I co z tego? Mam nadzieję, że ten potwór zapłaci za wszystkie krzywdy i kiedyś ktoś ją potraktuje tak jak ona traktuje ludzi. Lubiłam moją pracę i to jej przeszkadzało. Przykre że nikt nie sprawdził co się dzieje. Jeżeli ktoś to czyta kto ma pod sobą rejony to proszę sprawdzajcie co się dzieje na sklepach i najlepiej bez zapowiedzi-WTEDY SKLEP NIE ZDĄŻY "POMALOWAĆ TRAWY NA ZIELONO" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzialala
masz racje ,powiem wam że cos się dzieje z tymi sklepami pepco,góra też nas traktuje zniewalająco,zeby rejonowy wysłuchał takiego kasjera a nie tylko kierownikow co mogąsoboe pierdzielić nanas co chcą,może tak są szkoleni ale jesteśmy wszyscy ludżmi do djaska, moj kierownik jak sknocił sklep to masakra aż ludzie narzekają że nie mogą nic znajść proszą o numer rejonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokio13
CZY KTOS CZYTA TO CO PISZEMY!!!!!!!!!!!!! NIECH SIE PRZYZNA JAKIŚ REJONOWY. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan505
u nas numer rejonowej wisi na socjalnym. I kierownik rejonu zawsze rozmawia z kasjerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffemaka
Apeluję to Dyrektora Operacyjnego nie Kierownika Rejonu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierownik Rejonu tak jak Kierownik Sklepu zawiódł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffemaka
powtarzam: sprawdzajcie co się dzieje na sklepach i najlepiej bez zapowiedzi-WTEDY SKLEP NIE ZDĄŻY "POMALOWAĆ TRAWY NA ZIELONO" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Zgadzam się ze wszystkim co mówicie.Tylko nawet przy wizycie pani Danki nie rozmawia się z kasjerami o tym co się dzieje na sklepie tylko o dupie Maryni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze dzieci
wy naprawde nie macie wiekszych problemow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny58
duze dzieci tak piszesz bo nie wiesz co to znaczy praca w pepco i jakie mniemanie mają o sobie kierownicy,czują sie bezkarni. świat stanąl na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z pracą w centrali w Poznaniu? Jak atmosfera, zarobki...? Waham się czy składać podanie czy nie... Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to to
jak to wszystko czytam to mi sie w bebechach przewala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w
prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się spełni
W Nowym Roku życzę zmian na stanowiskach kierowników sklepu i rejonu, częstych wizyt - kontroli sklepów - dyrektorów :) życzę zmian na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Ja też jak poprzedniczka życze wszystkim zmian KIEROWNIKÓW sklepów i rejonów a dyrekcja to raczej nie przyjedzie bo po co jeżdzić po całej Polsce -dochody są kierownik rejonu zda relację ale czy powie prawde to juz inna kwestia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffemaka
Dyrektorzy nie przyjadą, nadzieja matką głupich, ale wszystko wraca. Zmiany kierowników sklepu i rejonu. Oby te zmiany zaszły jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffemaka
nowy rok, nowi ludzie - oby jak najwięcej kompetentnych, kulturalnych, "świeżych", kreatywnych kierowników sklepów i rejonów, którzy wiedzą, że to ludzie (wszyscy)...kasjerzy, sprzedawcy (!!!) - ich jest najwięcej w tej firmie !!!!, to oni tworzą fimę, nie zapominajcie kierownicy co to szacunek, godność... współpraca!!!! Ten rok nie jest dobry już wiecie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×