Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość true1
w Pulawach kierowniczka jolla z synciem pol sklepu wyniesli i nikt jej nie zwolnil...dziwna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttaaa
o niej to chyba kazdy slyszal.oczy mydlic potrafi tylko i udaje jaka to ona poszkodowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniec puław
Co za odważna teza,za takie posądzenia można trafić do sądu wiec proponuje się zastanowić,nad tym i nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w pepco
szczesliwego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość many many many
bedzie jakas podwyzka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza3
Brak słów co się dzieję na sklepach, niech ktoś to kontroluję, tylko w taki sposób żeby wizyta była niezapowiedziana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messssy
powinni robic naloty non-stop! Zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikavi
więcej kontroli na Górnym Śląsku. Nie uprzedzajcie o tych kontrolach kierowników sklepów ani kierownika regionalnego. Więcej wizyt to może nastąpi poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzoncy jez
ja proponuje centrali wybrac sie na lubelszczyzne, pulawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
centrala powinnna zainteresowac sie pulawskim personelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhhkcccf
bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza3
ktoś tu o podwyżce wspomniał, pewnie to tylko marzenie!a jak już będzie to marny grosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska!!!!
COŚ WAM LUDZIE POWIEM TAK NAPRAWDĘ TO NIE WIECIE Z KIM PRACUJECIE .NARZEKACIE I NARZEKACIE SZKODA SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmoooo
Centrala sie zainteresowała dlatego "pedzacy jeż" został zwolniony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyzka ?
owszem, ale chyba dla kierownikow rejonu i wzwyz :) przyszla rozpiska kto ile dostanie to juz chyba opieka spoleczna daje wiecej tej podwyzki nie mozna nawet nazwac zapomoga szkoda cos mi sie zdaje ze w zeszlym roku byla chyba wyzsza niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryanna
Kontrolować kontrolować z tego co obserwuje to najsłabsze ogniwa z puławskiego pepco zniknęły i już wiadomo kto te wpisy robi.Ma racje kierowniczka puławskiego pepco że nie reaguje na te wyssane z palca wpisy świadczą tylko o wpisujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariateresa
pracowalam w pepco w szczecinie i u mnie tak jak wszedzie najslabsze ogniwa zostaly, trzymaja sie stolkow bo nie potrafia lepszej pracy znalezc hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszowane
Czy u was inwentury też są "zakłamane", fikcyjne? spisywane stany z wydruków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarka899
ja lubię ten sklep - fajne dekoracje mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbcie zakupy przez internet na londonay do 11.01.2012 a dochód przeznaczony bedzie na WOŚP! Link poniżej: http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Wasze posty zastanawiam się po co niektóre osoby pracują w Pepco skoro tak nie odpowiadają Wam warunki pracy. Ja również jestem pracownikiem tej firmy jako kasjer-sprzedawca i nie mogę zgodzić się z opiniami niektórych osób. Nawiązując do tematu kierownictwa to złego słowa na swoją kierowniczkę nie mogę powiedzieć. Wręcz przeciwnie, cały czas pracuje na sali sprzedaży (robi więcej niż nie jeden zwykły pracownik tego sklepu), a w biurze praktycznie w ogóle nie siedzi, tylko wtedy kiedy naprawdę musi. Dla zainteresowanych jest to sklep w Gryfinie. P.S. Możecie mi pozazdrościć takiej kierowniczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
To ci zazdroszcze takiej kierowniczki oby każdy taką osobę miał za kierownika ale to są wyjątki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia2212
DZIEŃ DOBRY ......................REKLAMOWKĘ ŻYCZY SOBIE PANI.................DOŁADOWANIE DO TELEFONU........................DZIĘKUJEMY ZAPRASZAMY PONOWNIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia2212
TO MOJA ULUBIONA CZĘŚĆ KASOWANIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do pracowników odnośnie tematu, ktoś na poprzedniej stronie napisał że pracuje po 12h, 6 dni w tygodniu,to norma w każdym sklepe Pepco ? czy coś źle zrozumiałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Można zadzwonić do PIPU i tam wszystko powiedzą po ile godzin można pracować tygodniowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma tygodniowa
Norma tygodniowa to 40 godzin ( z reguly jest to 5 dni pracy po 8 godzin ). Generalnie ten "zapis" tyczy sie osob zatrudnionych w urzedach ( weekendy nieczynne ). U nas w pepco jest inaczej, pracujemy w weekendy. Na umowie kazdy z nas ma napisane ze czas pracy moze zostac wydluzony do 12 godzin w ciagu dnia ( kazdy chyba wie co podpisuje ). Norma tygoniowa jest niejdnokrotnie u nas przekraczana. Wystarczy ze ktos przyjdzie do pracy 4 dni po 11 godzin. Mozna by sie bylo do tego przyczepic ( część z was narzeka ale nikt tego nie chce zglosic :) ) Popatrzcie na to z innej strony. Gdybyscie chcieli pracowac tak "przepisowo" to pracowalibyscie caly miesiac - dzien w dzien po 8 godzin. Pracujac po 11-12 godzin szybciej wyrabiamy norme miesieczna i mamy wiecej wolnego. Milo jest miec 1-2 dni wolnego w tygodniu prawda ? Nie wierze w to ze ktos z was pracuje 6 dni pod rzad po 11-12 godzin. Faktycznie moze byc tak ze wzgledu na urlopy, czy zwolnienie lekarskie innego pracownika. Ktos przeciez musi byc w pracy. Inwentaryzacje tez wymagaja wiekszej ilosci osob w pracy ( samo sie nie policzy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny do pracy
a czy panów też przyjmują bo u nas się nowe otwiera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Witam a jesli mam zalegly urlop a umowa została przedłużona do dnia porodu to czy wypłacą mi pieniążki za zaległy urlop? dodam że już jestem po porodzie i czekam na świadectwo pracy i ostatnia pensje bo później maciezyński tylko mi zostaje.Albo ktoś ma namiar tel.na kadry gdzie można by było tego się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×