Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bassi77

ekspres ciśnieniowy Saeco

Polecane posty

Gość bassi77

czy polecacie kupić?Może doradzicie inną firmę(cena do 500zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj to forum
http://www.caffeprego.pl/phpBB2/ a niedawno kupiłam saeco incanto de lux, jestem baardzo zadowolona z tego ekspresu no ale ten kosztował 2300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tez posiadam
kawa okropna...smakuje paskudnie, nie polecam. Szybko wrocilismy do tradycyjnego expressu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj to forum
jak wsypujesz paskudną kawę, to wychodzi paskudna kawa :P moja kawa jest przepyszna :) i to w każdej wersji od espresso po cappucino, latte czy macchiato ale pewnie nie wiesz o czym mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Ja posiadam Saeco Magic Espresso - jeden z tańszych modeli tej firmy. Użytkuję go od grudnia i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwbwbwbwbwbbwbw
ja mam De longhi, ciśnienie 15 barów, kosztował około 300 zl. A smak zależy od kawy, jak już ktoś tu zauważyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
ja mialam krupsa za 2650 zl ale sie psul 3 razy byl w serwisie i wymienilam na saeco za 1660 zl i jest o niebo lepszy dostalam jeszcze od nich kawe za 199 zl i za reszte kasy dobralam sobie odkurzacz za 700 zl no coz kasy nie zwroca ostrzegam wiec przed krupsem kupa wyalonej kasy na badziewie saeco o niebo lepszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
wiesz co do 500 zl to raczej nic dobrego nie kupisz.Za dobry ekspres musisz dac ok 2 tys.Ja wlasnie taki mam i dokladnie tej fimy.Czy warto?kawa przepyszna ale juz był w naprawie...czekalismy na niego ponad miesiac bo nie mieli czesci ktore sprowadzali z wloch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam za 300 zl :P i kawa jest super.. co prawda faktcznie nie ma porownania z kawa z ekspresu z mlynkiem, ale i tak jestem bardzo zadowolona. Moja Mama dostala za to ekspres firmy aeg chyba czy jakos tak i kawa jest gorsza. Zaznacze, ze ekspres byl 2 raz ydrozszy od mojego. Polecam Saeco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×