Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margietka_

Pilne-pedagogika!

Polecane posty

Gość Margietka_

Chcialabym prosic Was o jakakolwiek porade.Chodzi mi o to,ze od pazdziernika chcialabym zaczac licencjat 3letni z pedagogiki wczesnoszkolnej.Tylko zastanawiam sie tutaj czy isc na uczelnie prywatna.Nie daje mi spokoju mysl,czy po skonczeniu licencjatu w szkole prywatnej uczelnia panstwowa zezwoli mi na zrobienie magistra z tej pedagogiki.Prosze,czy ktos z was zetknal sie juz z taka sytuacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam ci z calego
serca-ja na panstwowej skonczylam i nie ma pracy po tym jestem magistrem jest niz demograficzny-wybierz jakies sensowne studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytejszyn
Nie no załamujecie mnie ludzie ... No oczywiście, że będziesz mogła zrobić magistra na państwowej uczelni ... w przypadku rekrutacji na studia magisterskie, liczy się egzamin wstępny plus średnia ocen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
ja studiuje pedagogike i jest super :) moze pracy nie ma odrazu.. ale kto teraz odrazu po studiach ma prace? NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia 30
te studia nie maja sensu sama je skonczylam i po co? 850 zarabiam i umowa na zstepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Praca jest. Przynajmniej w przedszkolach, krakowskich - jest jej mnostwo...mimo że dzieci mało. A wiecie dlaczego - bo nikomu sie nie chce pracowac za 800 zeta na reke! Mnie też się już znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaliiina
iwonq, mowisz, ze po studiach nikt nie ma od razu pracy? ja i 90% moich kolegów miało pracę zaraz po studiach. Oczywiscie mowa o studiach technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×