Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe25

Moj facet oglada sie za innymi

Polecane posty

każdy ma racje tylko częściowo :) pepe nie musisz się zwierzać kiedy i jak często kochacie to nie potrzebne... musiz wyczuć faceta... i postepuj tak by miał ochote zawsze a nie nasyc go do końca :) co nie znaczy, że masz mu nie dawac przez miesiąc a pozniej dac w jedna noc 9 razy :) o sobie tez myśl... pamietaj o tym... zwiazki sie rozpadaja kiedy ludzie zapominaja o sobie a pozniej sobie uswiadamiaja ze za duzo oddali, ze sie poswiecili... ze czegos tam nie zrobili... umiar, umiar, umiar... :) pepe nie załamuj sie :) nikt ci tu nie da cudownej rady na utrzymanie zwiazku... ani na to jak masz sie zachowac...z tego co piszesz nic sie nie dzieje strasznego ani nie jesescie na etapie rozsania.. wiec nie panikuj jak 5 etnia dziewczynka. wez sie w garsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masakraaaaa
ale jak mogłas kochac sie z nim w pierwszy dzień??no ludzie ?bylas pijana?nie znalas go przecież ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo nasze pierwsze spotkanie w realu, z reszta dlugo opowiadac. przedtem znalismy sie prawie 6 miesiecy z rozmow telefonicznych internetu itp to nie byl chlop z dyski jesli o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie z Wami Wszystkimi rozmawialo i dzieki za rady te pozytywne i te mniej :) musze uciekac bo koncze prace o 17.00 Nie mieszkam w Polsce, mieszkamy razem z moim Lubym w czeskiej Pradze i pracuje tu w amerykanskiej firmie IT CSC- jak ktos wtajemniczony to Wie co to za firma :) Pozdrowki i milego wieczorka dla Wszystkich :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierza Ci dlatego bo mysla, ze nikt nie moze byc taki glupi. Ale oczywiscie nie maja racji bo mozna sie zakochac natychmiast. I nawet ten zwiazek moze sie dac uratowac tylko zeby to osiagnac to trzeba duzo rozumu i pracy. Ze masz problem to chyba juz widzisz bo facet sie oglada za laskami bo \"sa piekne\". A za \"pieknymi facetami\" sie tez oglada skoro jest taki esteta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to prawda z tym seksem!ja wlasnie nie nadstawiam tylka mojemu mezowi na kazde jego zawolanie i powiem wam ze to dziala!poza tym nie jestem na jego skinienie!nie latam codziennie nago przy nim,ubieram sie w lazience,widuje mnie w bieliznie najwyzej,uwazam ze jesli bede tak codziennie z gola dupa latac i cyckami to dla niego bedzie to normalny widok jak cokolwiek innego i to naprawde dziala!jak mnie rozbiera to zachowuje sie jakby mnie pierwszy raz na oczy widzial!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nowej koleżanki
o matko to czechy???praga??tam same sliczne laski są ..czeszki są najpiekniejsze na swiecie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA ZAJEBISTE PODEJSCIE MA
OTO JA NAPISALA: "wiecie to prawda z tym seksem!ja wlasnie nie nadstawiam tylka mojemu mezowi na kazde jego zawolanie i powiem wam ze to dziala!poza tym nie jestem na jego skinienie!nie latam codziennie nago przy nim,ubieram sie w lazience,widuje mnie w bieliznie najwyzej,uwazam ze jesli bede tak codziennie z gola d**a latac i cyckami to dla niego bedzie to normalny widok jak cokolwiek innego i to naprawde dziala!jak mnie rozbiera to zachowuje sie jakby mnie pierwszy raz na oczy widzial!!!!!!!" ZAJEBISTE MASZ PODEJSCIE I NAPRAWDE CHYLE CZOLA PRZED TOBĄ !CHCIALBYM BYC TWYM FACETEM .WIDAC ZE JESTES ZAJEBISTA BABECZKA I TAJEMNICZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze rozwiniesz mysl bo poziom rozmowy typu \"jebnieta jestes\"swiadczy o twojej inteligencji wiec nie ucz mnie jak mam sie zachowywac w stosunku do meza bo taka kulture jak ty pokazujesz to by moj maz nawet na ciebie nie splunal bo szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
mialam tu nie zagladac ale nie wytrzymalam: a wiec dzisiaj jak jechalismy do pracy i na swiatlach gapil sie na inna kobiete tak bezczelnie az sie odwracal tez zerkal na mnie ukratkiem czy niby tego nie widze ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
nieodezwalam sie nic ale az mnie nosilo w srodku..............przemilczalam... poczulam zazdrosc poczulam zlosc ................ wiem ze moje gadanie nic nie da bo sie wyprze wszystkiego powie ze patrzyl na samochod lub huj wie co ...........i co ja mam to tak znosic po prawie 2 letnim zwiazku???????????pytanie kiedy od w koncu wydorosleje ...nigdy?30 lat na karku a zachowanie gowniarskie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
takjuz bedzie zawsze?????????tlumaczyc to trikiem czy innym odchyleniem????????to ze jego ex byla brunetka i on ma zakodowane ze jak mu mignie cos czarnego przed oczami to niema zmiluj musi sie ogladac..........to po jaka cholere wybral mnie po jaka cholere jest zemna........jak bezczelnie zadaje mi przykrosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam tu nie zagladac juz:) Wiesz a moze on to robi specjalnie by poczul ze jestes zazdrosna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESZKI SA ZAJEBISTE
pepe25 po ty co czytam jestes w pradze!nie dziwie sie twemu facetowi! NIE M APIEKNIEJSZYCH KOBIET NIŻ CZESZKI.TAM JEST TAK ZE JEST 8 KOBIET NA 10 PIEKNYCH A W POLSCE 2 NA 10 SĄ ŁĄDNE TYLKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wyrobil sie wnim odruch bezwarunkoway Pawlova, ze jak widzi cos czarnego to glowa w bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja jestem w tych 2 na 10 polkach:) nie zaprzeczam ze sa ladne czeszki ale nie wszystkie, przesada znaczna. mieszkam tu ponad rok w pradze i widze. Ale jakbys zobaczyl Czeska wersje Walizek-tych co w polsce na polsacie leca-ten teleturniej z walizkami co je dziewuchy trzymaja to bys padl jakie pasztety. nie klamie. moj facet zazartowal ze juz wiecej nie obejrzy tego programu bo nie ma na co popatrzec:) nie wiem czy mialam sie wtedy wkurzyc ale sie zasmialam. Mysle tak sobie i mysle i chyba mi przechodzi wkurwianie sie na niego, wiecie czemu??? On jest polak ale od dziecinstwa mieszkal w ameryce przez 20 lat. Tam nie mial na czym oka zawiecic, mowil ze same pasztety i beczki-doslownie- wiec chyba tu nadrabia:) A wczoraj bez okazji kupil mi piekna branzoletke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jak facet lubi typowa slowianska urode-blond to tu ma szerokie pole do wyboru-blondynki cie otaczaja. Z brunetkami, ciemna karnacja-typ srodziemnomorski gorzej, malo:( dobrze ze jestem brunetka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina - Radio Maryja
Trzymaj się ! Jesteśmy z Tobą :) Pamiętaj,że Bog Cię kocha. W nim znajdziesz pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESZKI SA ZAJEBISTE
ale czeszski to głwonie blondynki piekne w koncu miss czech jest miss word..tam wszystkie tak wygladają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESZKI SA ZAJEBISTE
a twój facet lubi blondynki???czy brunetki bardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kazda czeszka jest miss world to ja jestem lalka barbie(brunetka) :) cos ty tak ci sie wydaje, ja pracuje z czeszkami i nie ma zadnej pieknosci. jest wiele ladnych ale sporo przecietnych itp uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESZKI SA ZAJEBISTE
no dziwne bo moj kolega tam pracuje i mowi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
hm. niejestem zawistna ale brunetek niecierpie a na przekor wszystkiemu dodam ze mieszkamy w hiszpani.........on jest hiszpanem ale to malo wazne :( oglada sie i tyle staram sie miec to gdzies ale niepotrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESZKI SA ZAJEBISTE
kolega mowil ze u niego w pracy są same czeszki i kazda wysoka i długonoga i szczupla jak cholera..tam rzadko spotka grubą dziewczyne ..wszystkie sa szczuple...i smukle..oraz piękne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoj kolega jest wyjatkowym szczesciarzem i otaczaja go same miss world :) a nie zaraz zaraz.....::czy twoj kolega to nie przypadkiem Brad Pitt bo byl tu ostatnio w Pradze 3 miechy z Angelina i krecil film:) jak to on to sie nie dziwie ze same piekne do okola, tez bym do niego lazla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
i co z tego ze sa piekne chopak dokonal wyboru jest z ta co kocha wiec niech sie nie zachowuje jak swinia i lepiej niech patrzy pod nogi aj niechce nosa miec zbitego!!!!!!!!!!!!ot co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz dlaczego sa szczuple???? bo czeskie zarcie jest tak ciezkie i niedobre ze sie jesc nie chce!!! wiem to po sobie, teraz waze 53 kilo przy wzroscie 172, i schudlam tu 7 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×