Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe25

Moj facet oglada sie za innymi

Polecane posty

Gość tanga
nie to juz tragedia ide stad .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanga wiesz jak mam kuzynke niemke, ma narzyczonego przystojnego wlocha sa razem juz 3 lata, a on ciagle oglada sie za babkami, a ona juz przezwyczajona i smieje sie. ja obca osoba widze to jak on ja kocha. Faceci z cieplych krajow, opaleni przystojni-marzenie nie jednej polki, wiec trzeba w niektorych wzgledach przymrozyc oko na ich zachowanie, byle nie przegieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanga to jak ty mieszkasz w hiszpanii a tam same brunetki opalone, to Twojemu chyba glowa lata w ta i zpowrotem- uwazaj zeby usztywniacza jakiego na szyje nie potrzebowal jak tak dalej pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabeta
A wiecie co ja zrobilam? Walnelam sobie na pulpit zdjecie cudnego Wentortha Millera i ciagle sie nim zachywcam:) Do tego jak jestesmy razem milo rozmawiam z facetami. Jaki efekt? Facet zamiast ogladac sie za laskami, z powrotem mi nadskakuje. Nie okazujcie zazdrosci, bo wtedy facet jest panem sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFHGHGH
PRZECIEZ HISZPANI KOCHAJA BLONDYNKI ..ALE Z CIEIE PPEPE25 GŁUPIA BABA ...HISZPAN JAK WIDZI BLONDYNKE I POLKE TO MASAKRA..ONI NIE LUBIEJĄ CZARNYCH BO MAJĄ ICH POTĄD W KRAJU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
moj naszczescie nie opalony.....co prawda brunet ale o jasnej karnacji .........i nie jest typem podrywacza, bo juz dawno bym spakowla manatki i odeszla........ a co do niby tego tiku co on ma to mu o nim powiedzialam ze z brunetek nie spuszcza oka i czy niemoze robic tego dyskretniej skoro ma juz to zakodowane a on na to nie zmyslaj przewrazliwiona jestes przeciez wiesz ze cie kocham i liczysz sie tylko ty a ja co .nic ....jak juz wspomnialam letarstwa niema to ten "odchyl od normy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
hm. prawda leca na blondyny....ale jak sie mialo ex brunetke ktora sie kochalo "nad zycie" i ktora zostawila go dla innych (pisze innych bo oddawala sie na lewo i prawo za jego plecami) zranila go i wogle.to powinno sie o niej zapomniec wyjebac z pamieci a nie gapic sie na te co ja przypominaja do jasnej ciasnej!!!TAK CZY NIE???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghhgh cos tam ale ty debil jestes, przeciez tanga mowi ze on sie za brunetkami oglada!!!! czubek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
niema az tyle brunetek opalonych ........serio nie pisze tego z zazdrosci ale wiekszosc to chodzi na solarium .....zeby przypominac ta typowa hiszpanke i mas pofarbowanych na blad tez pelno........... a ja macham na to reka .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac
Noz musze sie wypowiedziec. Pepe25 rzucilbym cie w mgnieniu oka. Jestes psycholem z obsesja. Nie wyobrazam sobie zwiazku z kims kto sie przypieprza o takie pierdoly. Skoro z toba ten koles wytrzymuje to albo ma niepokolei w glowie albo jest masakrycznei zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
a co powiesz o mojej opsesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabeta
tanga, sorry ze nie na temat, ale jak z praca w Hiszpanii?? Slyszalam, ze ciezko. Gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdola to Ty jestes, a moj mnie nie rzuci bo jak wyjade gdzies na pare dni to wydzwania i placze to sluchawki bym juz wracala, takie z was cwaniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac
pepe25 to w czym masz problem. Jak chcesz wladzy totalnej nad czlwiekiem kup sobie niewolnika(moze sa jeszcze jakies kraje gdzie to wystepuje). Ja osobiscie bym z Toba nie wytrzymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem w czym mam problem, moze sama sobie czasem je stwarzam:( wiem ze niewolnictwo juz nie istnieje:( szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ze bys nie wytrzymal ze mna, podziwiam mojego faceta za jego wytrwalosc-nie kazdy moze byc idealny:( (nawet moja mam pyta sie mnie czasem: Ewa-jak Piotrekz Toba wytrzymuje? ) :( Jak kocha to wytrzyma...mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaa
ja na przykład analizuję każde jego słowo, każdą pomyłkę ... "szły przede mną to na co miałem patrzeć" ?? wolał patrzeć na nie, nie na mnie, choć widział że stoję i go obserwuje, bo szedł w moją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
......z praca ok. zalezy gdzie a obecnie pracuje w firmie moj mnie wkracil ale zaczynalam pilnowniem dzieci, i niema problemu ze znalezieniem pracy teraz sa biura co szukaja pracy dla obcokrajowcow bez platnie a co wracajac do tematu ...........to po glabszym zastanowieniu sie i przemysleniu to ..........ja przeciez tez ogladam sie ze facetami (chodz nietak bezczelnie i czesto) i mysle o swoim bylym i nieuwazam to za cos strasznego kocham mojego faceta nad zycie i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byydlak
ej pepe kogo to kurwa obchodzi gdzie ty pracujesz, widac ze jestes pusta laską, ja pierdale taka jak ty po malym obciaganku wyjebałbym ze swojej firmy po trzech dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byydlak
Lubie obciagac swoim kumplom i dobrze mi z tym heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×