Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzalonaNastka

We wszytskim źle wygladam, Co jes???t POradźcie COŚ!! PRoszę!!!!!!!!

Polecane posty

Stanełam przed lustrem, rozradowana ,ze wreszcie wybiore jakis ciekawy komplet ciuchów , i patrze w lustro, i jakos odechciewa sie patrzec:| Blada cera nic nie pasuje :|| ehh co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butków
hej, ja mam ten sam problem, choc nie jestem juz nastolakta ;) i wydawalo by sie ze takie problemy nie powinny mnie juz dotyczyc ;) ostatnio mialam okazje kuic sobie troche fajnych ciuchow ( bylam za granica) ktorych niespotkam na polskich ulicach.. co z tego jak po jednym noszeniu juz sie zle w nich czuje? jest powiedzenie "szata zdobi czlowieka" a ja jestem osoba ktora pobrzydza "szate" :D hihi.... nie wiem czemu, nie jetesm jakas brzydka, nie wiem czemu kazdy ciuch tak szyko na mnie traci na wygladzie :/ a nie mam tez problemow z figura .. wydaje mi sie ze wszystko mam znoszone i takie "szare" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butków
wiem ze Ci tym nie pomoglam, ale chcialam powiedziec ze Cie rozumiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze masz twarz nieopalona?:> a to tlyko z jednego powodu.. najwidoczniej uzywasz podlakdu, pudry itp . wyjdz na slonce bez makijzau a od razu zoabczysz efekty.. ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer Love Ja własnie sie nie maluje w porównaniu do moich wytapetowanych koleżanek , i nie wiem czemu mam blada twarz :| no nie wiem o co chodzi z tym,:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
też tak mam . zawsze opalam się ładnie na brązowo i co ? blada twarz. wygląda to tragicznie. ;| co robić ? nie wiem. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka_20- ja tez juz nie wiem, sparowałam sie olejkami do opalania i jakos nie bierze. Ja to wogole jestem blada :| nawet nie mam rumienców na twarzy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
O bosh, laska to się maluj! Wiesz, miedzy tapetą a bladą twarzą jst jeszcz coś takiego jak lekki, dobrze wykonany makijaż. Ja się nie pokazuje nikomu poza moimi bliskimi bez podkladu. Też bym była blada i we wszystkim źle wyglądała. Niewiele kobiet ma taką urodę, że naprawdę dobrze wygląda bez makijażu. Mało tego, makijaż powinien być dobrany do stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
a na brak rumieńców ludzkość wynalazła róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak,ale jakos nie lubie sie malowac , Co prawda pamietam jak pare miesiecy temu malowalam sie, ale jakos satysfakcji mi to nie dawało zadnej Wole byc naturalna:) A na ta blada twarz cos sie poradzi z pewnościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ubranko...
ubranko tez jest wazne...to jak z malowaniem...trzeba miec wyczucie kolorow. Zła czerwień potrafi zrobic z Ciebie pomidora...bo właśnie źle podkreśla cerę. Dziewczyny...eksperymentujcie z ciuchami....patrzcie w lustro (nawet zróbcie sobie zdjęcie...od razu widać innym okiem co jest nie tak). Sekret ciuchów tkwi też w kroju...masz wąskie biodra...załóż spodnie z wyższym stanem albo spodnice z falbanką...i td. Nie masz wcięcia w talii? to je sobie zrób! właśnie ubrankiem...tak trzeba myśleć robiąc zakupy...a wy (jak podejrzewam) myślicie: "o kurcze, jak ta sukienka ładnie wygląda na tym manekinie...ja też tak chce!" ;) a to nie tędy droga. Trudno o tym gadać nie widząc twarzy, zdjęć...ale zdajcie się na własne wyczucie, tudzież intuicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss...kiss....
coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
cóż jesteśmy zdane na makijaż mimo, że go nie cierpie. ;| ale lepsze to niiż bladość .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku_mamaa
WYjdź na słońce i polez sobie tak z godzine moze coś łapniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×