Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Jutro wymieniam telefonik. Help!

Polecane posty

Który lepszy?: Sony ericsson W300i czy Samsung X510? Może ktoś ma/miał któryś z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Polecam samsunga. Soniaki są bardzo słynne z awaryjności dzojstika chociaż mają lepszy dźwięk i większą pamięć. Najważniejsze żebyś wiedziała czego oczekujesz od tel. Ja mam siemensa c81 i nie zamienił bym na samsunga czy soniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
I co wybrałaś? Może całkiem coś innego? Zobacz na ceneo - są dosyć ładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam jednak ericssona. Pomęczę się z nim jakieś trzy lata...i tak nigdy nie da się mnie w pełni zadowolić:D Dziękuję za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz sony ericsona w300, jest bardzo fajny, 256 mb pamieci na mp3 i inne bajerki, przyciski do obslugo odtwarzacza mp3 z boku tel, zajebiste sluchawki do mp3, sluchawki se bija na glowe sluchawki najlepszych, najnowszych telefonow. Ma tez wady: male przyciski, zle pisze sie esy gdy ma sie duze palce albo dlugie paznokcie, w tipsach nie wyobrazam sobie napisac na nim esa:/, no i wyswietlacz o slabej rozdzilczosci i aparat do kitu, ale teraz prawie kazdy ma aparat cyfrowy wiec mysle ze nie ma nad czym ubolewac. Polecam ten telefonik :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Do Anity2121 Czyli proponujesz zakup mp3 z aparatem a nie telefonu do gadania i pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja mam akurat długie paznokcie(ale naturalne, dodam skromnie:) ) ,ale nie lubię pisać smsów a przy moim limicie minut mogę spokojnie dzwonić;) Aparacik cyfrowy mam, ale w aparacie też by się przydał, bo z cyfrówką nie chodzę wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×