Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyt ambitna

LOGOPEDA!!!

Polecane posty

Gość zbyt ambitna

Jestem logopedą, posiadam też Certyfikat Terapeuty Dysleksji i wciąż nie mam pracy, nikt mnie nie chce :-( W poradniach są juz powtykani ludzie( czytaj-mafia) a szkoły i przedszkola nie mają kasy dla logopedy choć jest bardzo potrzebny :-( Podpowiedzcie mi proszę gdzie jeszcze moge szukać pracy? Czy WY jako, byc może , rodzice zatrudnilibyscie logopedę dla dziecka (zajęcia w domu) bo zastanawiam się czy rozwieszać ogłoszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinna
Ja wlasnie koncze logopedie tzn zostal mi jeszcze rok i mam nadzieje, ze jak skoncze to nie bede miala takich problemow z praca jak ty! Z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 35
ja kiedys chcialam sobie zrobixc podyplomowa logopedie i ciesze sie ze tego nie zrobilam bo wiem ze nia ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinna
ja wlasnie robie podyplomowo Logopedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korin30
bez sensu studia bez pryzslosci dziewczyny a poza tym powinni takie uczelnie karac za sciaganie kasy z naiwnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinusia
nie zgadzma sie! logopeda tozawod pryszlości coraz wiecej dziecima wady wymowy i świadomosc rodziców jest większa, sama jestem logopeda pracuje w 5 przedszkolach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak logopeda powinien
by w kazdej szkole i przedszkolu na plenym etacie bo potrzeby sa naprawde ogromne zwlaszcza w malych miasteczkach gdzie jest duzo biednych rodzin nie staac rodzicow n dojazdy do poradni do odleglego miasta albo maja to w nosie i im sie nie chce , w przedszkolach sa zas jakies tam marne godzinki oplacane przez rodzicow. druga sprawa to wlasnie te podyplomowki. hmm jestem troche w temacie bo bliska mi osoba skonczyla 5 letnia mgr logopediei nie ma pracy wszystkie godziny w miasteczku jakie byly dla logopedy ma osoba po podyplomowce (mgr ma z zupelnie czegos innego nawet nie pedagogicznego wiec teoretycznie ta osoba nie ma przygotowania pedagogicznego a takowe powinna miec pracujac w gabinecie szkolnym). nie wspomne juz o tym ze prace te dostala jeszcze w trakcie podyplomowki a bliska mi osoba byla juz mgr i tez ubiegala sie o te prace . no ale nie ma to jak mafia w polskiej osiwacie jak ktos to wyzej wspomnial. nie komentuje juz faktu ze czesto te podyplomowki robia osoby ktore z pewnych wzgledow nie dostalyby sie w zyciu na normalne studia magisterskie np wada zgryzu itp bo takie kwiatki tez nie sa mi obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak logopeda powinien
przepraszam za chaos mojej wypowiedzi i liczne literowki ale pisalam bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Pani wie, że ten logopeda nie ma przygotowania pedagogicznego? Z tego co wiem, idąc na studia podyplomowe z logopedii trzeba już mieć takie uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie zasada jest taka, że im wcześniej się przyprowadzi dziecko na terapię tym lepiej. W każdym razie w wielu przypadkach tak właśnie jest. Pewne przeczekane opóźnienia, czy inne problemy na przykład sensoryczne czy motoryczne trudniej jest jakoś korygować, choć jest to też możliwe. Mojej córce dużo pomogli w Sensorium (prowadzą swój portal- www.tomatis.warszawa.pl ). A problemów było sporo bo z jednej strony zapóźnienia natury motorycznej, z drugiej wada wymowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×