Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość indieee

17 letnia córka ma chłopaka!!!

Polecane posty

Gość indieee
Myślę, że życie seksualne powinno się rozpoczynac w poczuciu bezpieczeństwa, czyli wtedy kiedy człowiek jest już dorosły, odpowiedzialny i może sam za siebie decydować. Dziewczyna 17 letnia jest jeszcze na utrzymaniu rodziców, nie ma zawodu ani szkoły więc w razie jakijś "niespodzianki" z płaczem przyleci do rodziców po pomoc. Żeby rodzice pomagali jej wychować dziecko, żeby ona mogla się dalej uczyć, zeby dawali pieniądze na utrzymanie ect. W moim przypadku byłoby to niemożliwe, bo jestem młodą aktywną zawodowo kobietą i często muszę wyjezdzać. Nie przyjełabym też mojej córki pod dach z nieslubnym dzieckiem, wiec ona to wszystko wie i musi dokonać wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
I jeszcze jedno, z tego co mi wiadomo dzieci są zobowiązane do posłuszeństwa rodzicom. Skoro moja córka nie posłucha to b ędzie musiała sama ponosić konsekwencje swoich wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję podejścia pffffffff nie rozmawiaj z córką o antykoncepcji, nie weź jej do lekarza po tabletki. mam tylko nadzieję, że sama wie o tym dostatecznie dużo i nie zrobi sobie dzidziusia, bo na twoją pomoc widzę nie mogę liczyć. fajna matka, nie ma co współczuję dziewczynie a tobie współczuję, że nie będziesz uczestniczyc w życiu swojego dziecka i wszystko będzie się działo za twoimi plecami. nie licz na to, ze ona zostanie dziewicą do ślubu pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indieee ty sto lat za murzynami chyba jestes :) I wlasnie juz teraz wiem dlaczego tyle młodych osob po mimo tego ze nie sa pewni czy beda ze soba cale zycie ....biorą slub bo ma pojawic sie dziecko a predzej czy pozniej i tak sie rozwodza ...a to wszystko PRZEZ RODZICÓW BO NIE ŚLUBNE DZIECKO!!!!!!! W jakim Ty swiecie żyjesz??? tak najlepiej jakby poszła do DOMU SAMOTNEJ MATKI tobie by to pasowało co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
oj nie znacie takich ? to takie kobiety które nie wiedzą co to milość. Kierują się zasadami ojca dyrektora Rydzyka :) wiecie, lepiej wyrzucić z domu bo wstyd niż pomóc, lepiej zabronic niż zaakceptować nowe czasy. LOL. Co za ciemnogród !!! Moherowy beret !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem młodą aktywną zawodowo kobietą i często muszę wyjezdzać\" z tego wnioskuje zt Ty bys sie nie mogla poswiecic dla swojej córki ...naprawde zal i zauwaz ze moze sie zdarzyc cos duzo gorszego njak np. ciezka choroba wtedy tez jej nie pomozesz ??? Wiem ze odbiegam od tematu ale dla mnie to samo a co nie przyjmiesz je pod dach jak to napisalas \"z nieslubym dzieckie\" bo co bo ludzie beda gadac???? Chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiee Ja tez jestem aktywna zawodowo i stosunkowo mloda kobieta z doroslym dzieckiem,ale to jakos mi nigdy nie przeszkadzalo w zrozumieniu potrzeb mojego dziecka,wrecz przeciwnie,mysle,ze dzieki edukacji potrafie inaczej spojrzec na wspolczesna rzeczywistosc i tego Tobie tez zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
A co jest złego w tym, że ktoś jest dziewicą do slubu? Zawsze myslałam, że to coś pięknego ofiarować się ukochanej osobie całkowicie. Jeśli odda się wszystko przed ślubem, to co da się po slubie? Czystość przedmałżeńska jest wielkim darem, ale dziś ludzie zepchnęli ją do mitów i szyderstwa. A czy pomyslałyście kiedyś dlaczego kobieta w swojej wizjonomii ma błonę dziewiczą i jaki jest jej sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
40 kadi_kadi choroby człowiek nie wybiera i napewno poswiecilabym sie jej bez reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
kadi_kadi jestem ostatnią osobą, która przejmuje sie ludzmi. Tu chodzi o konsekwencję swoich wyborów. Jestem konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_lta HA HA HA HA HA HA HA Chbya zaraz popuszcze ze smiechu buhhahaa DOBRY TEKST :) A aaa przypuscmy ze dochowa do slubu a pozniej cos sie nie uloży rozwiedzie sie i bedzie po raz drugi chciala wyjsc za mąż wtedy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
oj nie znacie takich ? to takie kobiety które nie wiedzą co to milość. Kierują się zasadami ojca dyrektora Rydzyka :) wiecie, lepiej wyrzucić z domu bo wstyd niż pomóc, lepiej zabronic niż zaakceptować nowe czasy. LOL. Co za ciemnogród !!! Moherowy beret !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic złego w tym że ktos jest dziewica do ślubu . Jednak skoro tak bardzo martwisz sie o córkę to może zacznij z nia rozmawiać z nią . mam 18-letnia córkę , która chłopaka ma od dwóch lat tego samego i nie widze w tym nic złego , co do antykoncepcji nie udawałam że ma stosowac szklanke wody jako środek anty - wizyta u gina była wskazana -lekarz wspólnie z córką za moją akceptacją odpowiednio dobrał środek antykoncepcyjny( córka nie była wtedy jeszcze pelnoletnia a do tego miała pewne przeciwskazania do tabletek) . Ani dla mnie ani dla niej nie jest to problemem bo najwazniejsze jest nie panikować i rozmawiać - to jest skuteczny sposób na uniknięcie większych problemów typu niechciana ciąża . Nie zamierzam chowac głowy w piasek i udawać że moja córka ze swoim chłopakiem patrzą sobie w oczki i nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pobudka
jezu, to okropne miec taką mamę...\"młoda aktywna zawodowo kobieta\" ktora wyrzuci swoja córkę z domu gdy ta będzie miała nieslubne dziecko... czy wiesz że dziecko rodzi się po to, by dać mu życ po swojemu ze świadomością, ze moze na nas liczyć? a jeśli twoja córka zostanie zgwałcona? tez ją wyrzucisz? a jesli ty zostaniesz zgwałcona - ona bądż twój partner ma cie wyrzucić? czy nieślubne dziecko jest równoznaczne z puszczalstwem? a nawet jeśli, czy ludzie nie popełniaja błedów? jesli twoja córka popełni błąd to ty jesteś matka po to, by jej pomóc. coś okropnego, naprawdę. bardzo współczuję twojej córce, ze ma tak egoistyczną, nieodpowiedzialną matkę. to ty nie byłas gotowa na dziecko jak widać. nie przejmujesz się ludżmi? nie życze z natury nikomu źle, ale....obyś ty trafiła na kogos, kto nie przejmuje sie tobą. moze zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
ona nie bierze pod uwage,że córka sie rozwiedzie he he Wtedy pewnie też byla by skreślona. AUTORKO, czy Ty masz męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indieee jak można przypuszczac straciła cnotę po ślubie w wieku dwudziestu kilku lat. teraz robi to raz w miesiącu po ciemku pod kołderką bo to GRZECH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pobudka
a i swoją drogą dobrze,że jesteś konkretna (chociaż wg mnie zgorzkniała). mam nadzieję, ze córka wie o tym i spodziewa się, ze nie moze na ciebie liczyć. dzięki temu otacza się ludźmi, na których może i w życiu będzie dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
Moejej córce zawsze pomogę, ale za błędy jej młosci nie mam zamiaru placic, nie mam tez takiego obowiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
albo już mąż odszedl :) i robi to sama pod kolderką z wibratorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno: chcesz żeby twoja córka czekała do ślubu? ile lat? przecież chcesz, zeby zdobyła wykształcenie?? ja wyszłam za mąż po 6 latach związku i co?? przez 6 lat mielismy sie trzymac za ręce??? opanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
czemu nie odpowiada co z mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
sypiam w butach pod zlewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pobudka
"zawsze pomogę, ale..." czyli kłamiesz, nie zawsze. zgroza. to już tak żenujące, ze wolę myślec, ze to prowokacja i zostać w swoim świecie - gdzie rodzice wspierają wybory dzieci i wierza w ich rozsądek, a ich konkretność polega nie na tym, że wywalaja kogoś z domu za popelnienie błedu. jakim trzeba byc człowiekiem, zeby tak pisać... życze twojej córce, zeby wychowując swoje dzieci nie popełniła takiego bledu, jaki popełnili twoi rodzice, który stał się przyczyną twojego wyrachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
No............. nic nie wiadomo o mężu. Czy istnieje w ogole czy może wpadlaś z kimś na dyskotece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indieee
Ale sie nasmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pobudka
dobrze, ze ci chociaz humor dopisuje. myślę, ze długo to nie potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×