Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelk

ile moze zarabiac sekretarka w malej firmie na wsi?

Polecane posty

Gość ewelk

zastanawiam sie czy wogole isc na rozmowe-jest to 12 km od miasta i mala firma wiec co taka sekretarka tam moze robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. karmić świniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższą krajową niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelk
no co wy? najnizsza krajowa to w sklepie kasjerka moze zarabiac-a mnie np dojazdy sie nie podobaja sama praca sekretarki by byla fajna ale pewnie w dziurza jakiejs nudna ale chca by znala niemiecki to chyba nie za najnizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
u nas ok 700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelk
Arenika-powaznie? to jak sobie dojazd na pks odlicze to 600 dostane-to chyba nie ma sensu i nudna taka praca nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
Musisz negocjować zwrot za dojazdy. Ale nie martw się za wczasu, moze dostaniesz wiecej. Ja bym brala, kazde doswiadczenie jest dobre a jak to twoja pierwsza praca to wlasnie na wiosce lepiej cie przyjma. Ja wspominam moje pierwsza prace na wiosce za 600 za cos najlepszego na siwcie:) Szkoda, ze zycie niesie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelk
to nie jest moja pierwsza praca -jestem teraz na zasilku i troche sie boje np wpakowac w cos co nie bedzie przyszlosciowe bo naprawde amm juz dosc zmieniania pracy-nie chodzi o to ze chce duzo zarabiac ale ryzyko jest jak sie jest na zasilku i dostaje 470 idzie sie do pracy a tunp po miesiacu cie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa krajowa
słuchaj ja na początek jako sekretarka zarabiałam najniższą krajową w małym miescie woj. mazowickie.Takie realia na wsi więcej nie dostaniesz na wstępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa krajowa
poza tym ja w ciągu roku maiałam 3 prace zmieniam bo nie chcę dać się wykorzystywać ale mam wrazenie że w super markecie można wyciągnąć więcej kasy niz w pracy biurowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelk
wlasnie tak mam nie chce sie dac wykorzystywac-bo zakopac sie gdzies i zarabiac grosze to jest straszne a z drugiej strony chcialabym miec stala prace i spokoj-supermarket odpada nie na moje nerwy-juz to kilka razy przerabialam wogole mam jakis lek przed rozmowami o prace nie wiem co robic-dzieki ze doradzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa krajow
ja też nie dałabym rady w sklepie czy w supermarkecie, więc robię z grosze w biurze najpierw staże, przygotowanie zawodowe, prace interwencyjne, pierwsze umowy i wciąz zaczynam od zera wyzysk w tym naszym kraju albo ja nie mam szczęścia doo pracy, meczy mnie to zaczynanie od początku nowa praca to zawsze stres i gdy się już zaklimatyzyuję to odchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelk
ja tez mam takie szczescie i jak by mis ie udalo wiecej zarobic to bym byla przeszczesliwa najlepzse jest to ze na poczatku kariery mialam dobra prace ale ciagle wybrzydzalam i sie dwa razy przenioslam i po co mi to bylo? ci ktorzy zostali awansowali i maja sie dobrze-ale czlowiek jak zwykle uczy sie na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa krajow
ja też na wstępie miałam najlepszą pracę al;e oczywiście zmieniłam i wpadłam przysłowiowo z deszczu pod rynne:( ale nie poddawaj sie trzeba walczyć moze się uda znależć coś sensownego powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha
jasne, bo najlepiej na zasilku siedziec. Jak mnie wkurzaja tacy ludzie, kobieto do roboty..., zacznij jako sekretarka za 700 zl a z czasem poszukasz czegos bardziej przyszlosciowego. Ciekawe co wpiszesz w CV jak siedzisz na zasilku. Doswiadczenie trzeba zdobywac, poza tym z gory zakladasz ze bedzie nudno, wiesz ile sekretarka ma pracy??? chyba nie wiesz. Wiec proponuje zebys sie zatrudnila i zaczela sobie szanowac prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 30
a skad wiesz ze nie chce ona isc do pracy? zastanawia sie czy warto-jesli sa inne oferty to czemu ma wybrac dojazdy i malo platna a na zasilku sobie moze byc-co ci to przeszkadza-aby byc na zasilku trzeba wczesniej bylo przepracowac conajmniej rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morze.....
zarobiać 3 stuwy a dorobić 3 tysiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Jeżeli znasz swoją wartość, jeżeli masz spore umiejętności i wykażesz, że szef może ci w 100% ufać w sprawach zawodowych, to nawet możesz zarobić 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza_polarna
a jak nie tylko w zawodowych to pensja leci sporo do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×