Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZATROSKANA

NAJWIĘKSZE PORAŻKI W WYGLĄDZIE POLEK

Polecane posty

Gość to ja ja ja
a ja przeciwnie - widze coś "złego" w białych kozaczkach i zjaranych w solarium twarzach. Przecież kazdy autorytet w świecie mody powie ci to. NIe mam nic przeciwko temu, ze ktos sie tak ubierze i wyjdzie do ludzi, jego sprawa. Jak sie dobrze czuje w długich, sztucznych szponach - prosze bardzo. Ale nie zmieni to faktu, ze to totalne bezguscie. I to wcale nie ja tak powiedziałam, tylko tacy, co to sie na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdfgfgf
a ja jeszcze dodam delfinka wytatuowanego na brzuchu, kolczyk w języku i fałd skórny zwisający nad za małymi biodrówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filar mody
:D Ależ straciłam enegrii ... uffffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
..i prosze nie porównujcie tipsó do poobgryzanych , brudnych paznokci. MOże porównaj tipsy do zadbanch, wypielęgnowancy i mających odpowiednia długosć paznokci, których nie ptrzeba "zdobić" toną krysztakówi naklejek a sa pomalowane delikatną, elegancką emalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
poza tym, każdy CI powie, że ubrana w taki oto wyżej opisany sposób dziewczyna nie ma klasy ani szyku. Ale jeśli chce tak wyglądać - jej sprawa. NIe mówimy o konkretnych osobach ale o ubieraniu ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
podkreśle że nazwanie mnie ikoną mody byłoby przedobrzeniem,nie interesuje się moda;)chodzi o to że polki właśnie mają za dużo kompleksów,próbuja je ukryc pod warstwą podkładu i różowymi kombinezonami...po co, nie lepiej byc sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam nie patrzeć
kur** jak stoi obok mnie w kolejce w sklepie czy trmwaju - albo przede mną - to jak mam nie patrzeć???? co za beznadziejny argument - jak ci nie pasi to nie patrz.. to jak ci temat topiku nie pasi (bo moze to ciebie krytykuje) to nie czytaj i nie komentuj - taka sama logika:O popieram - BK-eje -solarkę w nadmiarze, szczególnie do blond włosów (brunetki jakoś mimo wszystko lepiej ze spalenizną wyglądają) -tipsy pod każdą postacią, szczególnie z brokatem itp - odstaje to potem od dłoni na kilka mm - ohyda -WBIJANIE się w za małe ubrania - to jest chyba najczęstsze u polek i najbardziej beznadziejne.. czy one siebie nie widzą - wylewający się brzuch, biodra.. miniówa ledwa przysłaniająca dupsko XL - opięta tak, że mało nie pęknie... -niezadbane uzębienie - u trochę starszych kobiet.. -kaczuszki na szpilkach - jak nie umiemy chodzić w butkach na obcasie, to nie kupujemy takich - proste.. a nie balansuje taka potem na igiełce 10cm i nie wiesz, czy na ciebie się przewróci jak będziesz mijać czy nie.. -szlugi i bluzganie - szczegolnie małolaty.. blee masę możnaby wymienić.. na razie te mi przychodzą do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
najważniejsze żeby kobieta była zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
haha kumpel przez lata był przekonany że dziewczyny ubierają się w sklepach dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam nie patrzeć
ja nie uważam opalenizny za tandetę spaleniznę owszem.. pomarańcz solaryjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam nie patrzeć
do pasa? hehe ja widuję takie ze strinami wyciągniętymi powyżej pępka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
to bylo w "modzie" 2 lata temu,teraz jakoś rzadziej to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
może zle patrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filar mody
Ale jak takie wyciąganie bielizny na wierzch w ogóle mogło być modne :O A te wystające spod bluzek ramiączka od staników... o silikonowych, których ma nie być widać, a widać, to już nawet nie chce mi się mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki to pałkomaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de namber ju ar train tu ricz
is karentli anawejlabel, plis traj agien lejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filar mody
anawejlabel is łers den bizi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
Polki poza wyjatkami nie potrafia skompletowac ciuchow. Wracam tu na wakacje, chodze po ulicach patrze i...smiac mi sie chce! doslownie. Rozumiem moze sie cos nie podobac, ale zeby popelniac zbrodnie przeciwko modzie?dobrze ubrane polki na palcach reki zlicze. Wiekszosc widziana w Uto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
konsultantki ejwonu mnie rzuciły na kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum modaaa
proponuje tipsiaro-blacharo-solarkom wejsc i poczytac CO TO JEST MODA! najgorsze ze jedna z drugą - tipsiara - myslą ze są najmodniejsze i najurodziwsze na swiecie - a taki style to nie styl i tylko sie usmiac mozna:))))))) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum modaaa
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=650 www.style.com www.elle.com www.glamourmagazine.co.uk www.thesartorialist.co.uk albo www.thesartorialist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że te solarium to przesada i styl. poprostu każdy papuguje;/;/;/ mam kumele która sie chce upodobnić do dody. ale głupia z charakteru i pusta;/ to jest najgorsze dla polek;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×