Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZATROSKANA

NAJWIĘKSZE PORAŻKI W WYGLĄDZIE POLEK

Polecane posty

Gość ZATROSKANA

jak na razie prym wiodą wg. mnie platynowe blondynki spalone na solarium noszące długie białe kozaki blleee:) drugie miejsce mają panie noszące exkluzywny manikiur i mające na palcach czarne włosy.a jak wy sądzicie?mile widziane fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzate twarze
to dopiero porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej myślę ze
niezadbane stopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
pyzate twarze i pomarańczowy podkład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tengo
wymieniajcie dalej, i tak to nie umniejszy waszych kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erioka
mini, ze widac tyłek przy umięśnionych nogach i wielkie kolczyki koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
super cienkie brwi pomalowane czarna kredką;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 3 sierpnia będzie w Polsce
Brak wyczucia i stylu. To czy ktoś ma pyzatą buzię, to sprawa wrodzona. Ale brudna bielizna, oklepany styl prosto z targowiska, podróby ciuchów, perfum i do tego dumnie podniesiona głowa i prostaki brak kultury. To dla mnie największa porażka w wyglądzie (i nie tylko) Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
-nadmiar solarium -długie,źle "zrobione" tipsy -brak higieny osobistej -nadmierne uzywanie kosetyków i perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125mnb
ale nie kazdego stac na markowa odziez dziewczyny moga byc ciuchy z rynku byle gustowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkja n
dla mnie okropne sa sztuczne pazury czytaj zele i akryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 3 sierpnia będzie w Polsce
Nie każdego, to prawda, ale wszyscy nie muszą tak samo wyglądać. Jak idę ulicą to mam wrażenie, że jestem w Chinach i wszyscy mają mundurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
oczywiście to nie należy do kwestii wyglądu ale ta koszmarna wulgarnośc polek(głównie mlodych) mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
taki temat już był... Fajka w gębie na ulicy pusto we łbie tipsy (bleee..wstrętny widok) pomarańczowa skóra z solarium targowe, obleciane ciuchy (rózowe i biała ciuszki) plastikowa biżuteria (pozłacana i posrebrzana) noszenie odkrytego obówia przy brzydkich lub nie daj Boże zaniedbanych stopach zjarane rozjasnianiem włosy no i oczywiście, najwiekszy hicior: baiło, czarne pasemka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw po
dla mnie największą porażką polek jest to że zamiast patrzeć na siebie wnikają w to jak kto wygląda, obgadują i obśmiewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
od 3 sierpnia masz rację.Ja nie moge się wprost patrzec na dziewczyny w białych spódniczkach mini,takturowych złotych butach i paskach a do tego solarium w nadmiarze.I zaznaczam z góry ,ż enie wyśmiewam sie z nikogo tylko wyrażam swoje zdanie.Mnie nie jest stać np na jeansy wranglera czy lee i kupuje je na rynku,ale nie wybieram modeli z cekinkami,koralikami ,złotymi naszywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
nie wiem skąd jesteś ale ja również mieszkam obok miasta w którym żyją klony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zostaw po
jedyna mądra na tym topiku - popieram cie. zamiast obgdywac innych - spójrzcie na siebie damulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no i oczywiście, najwiekszy hicior: baiło, czarne pasemka!\" czyli uwielbiana i bardzo popularna tutaj fryzura na SKUNKSA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
i jeszzce to włosy,od spodu czarny albo braz a na wierzchu blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
to nie jest żadne wyśmiewanie bo nie mówimy o konkretnych osobach!!! To wyśmianie pewnego stylu (ba - to nie jest styl tylko jego brak). To wysmianie tandety i bezguscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
zostaw po, ja osobiście uważam że wszystkie kobiety śa ładne ale nie mogę patrzec jak ładna dziewczyna robi z siebie czupiradlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
albo jak 15nastka stoi z fają i klnie jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
..na skunksa...dobre. nie słyszałam jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do whnene czy jak tam
a co złego w koralikach i cekinach??? czy myslisz ze tylko twój gust jest ok??? jesli ktos lubi to ja to popieram i choc sama nie nosze, nie czepiam sie ze ktos nosi białe kozaki czy ma długie tipsy! jestescie jeszcze gorsze od tych dziewczyn - jestescie wrecz załosne - nie wiem - czy obgadywanie na forum poprawia wam tak nastrój czy was dowartościowuje!!? kazdy ma prawo ubierac sie tak jak chce i kazdemu nalezy sie tolerancja nawet jesli to blondi spalona solarą - to jej sprawa. a wy myslicie ze jestescie lepsze? bo co? bo siedzicie na forum i wyrzucacie swoje frustracje? nie podoba sie - nie patrzcie. największe porażki polek to takie jak wy , które nic innego nie mają do roboty tylko plotkują. nie kazdy musi lubiec to co wy i ubierac sie tak jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 3 sierpnia będzie w Polsce
A ja sądzę, że krzywdy nikomu nie robimy, a może nawet ktoś to przeczyta, zastanowi się nad sobą i od jutra będzie ładnie wyglądał :) Fryzura na skunksa.... :D Dobre, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATROSKANA
to luzna dyskusja,ni musicie sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do whnene czy jak tam
mysle z ejesli ktos lubi korale, długie tipsy, solare i białe koazki to zadne topiki tego nie zmienia. a wam dziwie sie ze potraficie poswiecac tyle czasu i energii na pisanie na takich topikach. oczywiscie wy macie super stroje, przypuszczam ze wszystkie pieknie wyglądacie - normalnie filary mody z was. moze przypatrzcie sie swoim dłoniom, bo moim zdanie lepiej wyglądaja tipsy niz poobgryzane, brudne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×