Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kodak

Mam 21 lat, szukam osób w moim wieku do pogadania....

Polecane posty

Hej! W grudniu kończę 21 lat, założyłam topic żeby znaleść jakieś bratnie duszę, z którymi można porozmawiać o życiu codziennym, problemach... Mieszkam na południu Polski, na codzień pracuję, w weekendy natomiast studiuję zaocznie. Moje przyjaźnie rozleciały się zaraz po liceum, każdy poszedł w swoją stronę, teraz od czasu do czasu zobaczymy się ale tylko przelotnie. Jedynym moim przyjacielem jest mój chłopak, z którym widuję sie jedynie w weekendy (dzieli nas odległość) Codziennie piszemy sms, gadamy na gg (jesteśmy ze sobą prawie dwa lata). Gdyby nie on to chyba nie miałabym do kogo gęby otworzyć, a co dopiero komuś się wyżalić, czy powiedzieć że mam zły dzień. Popołudnia zazwyczaj spędzam przed komputerem, siedząć na kaffe. To chyba uzależnienie:P Słucham sporo muzyki: rnb, pop, techno. Wszystkiego co wpada w ucho. ;) Od paru lat mam kompulsy i próbuje z nimi walczyc, bywa raz lepiej raz gorzej, chce zacząć nauczyć sie jesc od nowa... Ale cięzko bywa... Od 20 sierpnia mam urlop, chciałabym się wybrać z moim boyem nad morze, ale jak oglądam pogodę to mi sie odechciewa:O (mielismy jechac ze znajomymi ale nie wypaliło) I tak własnie o to ta pogoda mnie dołuje, tak szaro za oknem i poprawy nie widać. Misiek dopiero przyjedzie w sb a ja czuje sie jakaś przybita. Może ktoś chce ze mną pogadać?? Ps. Sorry, za chaotyczna wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×