Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

WITAJ BIESIADO wieczorowa pora! JARZEBINKO KOCHANA__________witaj🖐️ Mialysmy troche spokoju i znow frustratka grasuje po BIESIADZIE! Trzeba nie miec honoru,zeby znow tu przesiadywac,,, Myslisz,ze cos zrozumie??? OBY!!! Podalam wiele przepisow____a nuz ktorys przypadnie do gustu. Wczoraj pieklam faworki.Oto moj przepis: 4 zoltka,2 czubate lyzki pudru, 3 lyzki gestej smietany, 2 lyzki wody,2 szklanki maki,1 lyzeczka proszku do pieczenia. Zagniesc ciasto,rozwalkowac,pokroic na podluzne paseczki,przeciac,\"wywinac\"jedna strone i wrzucic na goracy olej. Wyszly naprawde smaczne. Przytulam cieplutko!🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KALINKO KOCHANA, tyle przepisow nam podalas , narobilas mi apetytu na faworki, pewne jutro zrobie :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO nie przejmujmy sie INTRUZAMI! Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO________robi sie szybko,i jeszcze szybciej zjada.Byly naprawde pyszne.Zachecam Cie.Bedziesz naprawde zadwolona z wypieku! Zostaly az 2___na kogo czekaja???Hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń to sztuka Żałuję, że nie posiadam magicznej mocy tworzenia przyjaźni. Nie mam... Przyjaźń nie jest czymś, co działa ściśle według reguł, których możemy się nauczyć. Przyjaźń i miłość jest sztuką, ale nie rodzajem sztuki komercyjnej nastawionej na tani i szybki efekt. Przyjaciele to indywidualiści, którzy dobrowolnie ryzykują bycie z innymi - to ludzie, dla których dzielenie się swoją unikalną osobowością i radość przebywania ze sobą nawzajem jest efektem wspólnej decyzji. Bez przyjaciół nie jesteśmy w pełni ludźmi. Przyjaciółmi musimy być i przyjaciół musimy mieć. David Sammons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniała cisza Jakież to wspaniałe, czuć się bezpiecznie z osobą, przy której ani nie ważysz myśli, ani nie mierzysz słów, ale wylewasz je dokładnie takie, jakimi są, nie oddzielając ziarna od chwastów, wiedząc, że przyjazna ręka przesortuje je, zatrzyma to, co wartościowe, a resztę rozwieje podmuchem miłego wiatru. George Eliot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętowanie przyjaźni Żadne lekarstwo nie jest tak wartościowe, żadne tak skuteczne, ani też lepsze na nasze codzienne problemy jak przyjaciel, do którego możemy zwrócić się po pocieszenie w czasie niepowodzeń, i z którym możemy dzielić nasze szczęście w chwilach radości. Alfred of Rievaulx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek żyjący bez przyjaciół jest tylko częściowo ukształtowany; bowiem są w nim cale przestrzenie jego natury, które są zamknięte, do których nigdy jeszcze nie dotarło światło dzienne. On sam nie potrafi ich uwolnić; mało tego, nie może nawet odkryć ich istnienia; jedynie przyjaciele potrafią go zdopingować i otworzyć. Randolph Bourne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie ma nic bardziej wartościowego od posiadania przyjaciół, nigdy nie marnuj szansy zdobywania ich. Każdy człowiek potrzebuje stałego kontaktu z innymi, a przyjaciele pomagają i chronią wtedy i tam, gdzie ty się najmniej tego spodziewasz. Francisco Guicciadini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO kochana____specjalna dedykacja dla Ciebie👄 Oczarowanie przyjacielem Jesteś niczym pąk kwiatu, W przeogromnym ludzkości ogrodzie... Przechodziłem i ściągnęłaś mój wzrok, wtem rozchylił się płatek. Czy kiedykolwiek się dowiem? Stanąłem niemy z podziwu. Płatki przebiegło drżenie... W bezruchu, wstrzymując oddech, by nie naruszyć życia tajemnicy, Trwałem przez chwile. W pąku kwiatu, byłaś jedynie dla mnie. A teraz, Niech wszystkie płatki rozkwitną. Niech słońce i świeżość poranka pomogą ci się rozwinąć. Niech ujrzę piękno twojego serca. Niech zapach twój mnie oszołomi. Niech poznam pełnię ciebie. Niech cię wreszcie nazwę twym prawdziwym imieniem. Kwiatku mały, już teraz jesteś taki piękny... Gdy cię widzę, chciałbym zostać ogrodnikiem, w tym wielkim ogrodzie, gdzie tyle jest kwiatów do pokochania! ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek myślisz o sobie, w oczach Boga masz najwyższą wartość. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak ważne jest to, że istnieją. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak wiele znaczy sam ich widok. Niektórzy ludzie nie wiedzą, ile radości sprawia ich przyjazny uśmiech. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jakim dobrem jest ich bliskość. Niektórzy ludzie nie wiedzą, o ile bylibyśmy biedniejsi bez nich. Niektórzy ludzie nie wiedzą, że są darem niebios. Mogliby wiedzieć, gdybyśmy im to powiedzieli. Bruno Ferre. 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sa straszne mrozy.Np.--25 w mojej okolicy.Zapowiadaja jeszcze zimniej dzisiaj wieczorem.Jak dobrze,ze lece na Floryde!Powolutku pakuje sie :) JARZEBINKO____jesli masz kamerke___to przesle Ci obrazy z Florydy!Podziele sie z Toba upalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac tylko kabine pilotow,ale przybyly olbrzymie statki i chyba nie pozwola mu zatonac.Woda w rzece jest lodowata ze wzgledu na silne mrozy.W tej wodzie znalezli sie pasazerowie.Straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO tez wlasne ogladalam wiadomosci, straszna tragedia :-( Wedlug Federalnego Zarzadu Lotnictwa, przyczyna katastrofy moglo byc zderzenie z ptakiem. Na razie brak doniesien o ewentualnych ofiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samolot wciaz "siedzi" na wodzie.Wszystkich pasazerow "wykwaterowano" z samolotu__Niektorzy z nich znalezli sie juz w szpitalu.Udalo sie pomoc ludziom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnalazłem Ciebie Panie, szukałem bliskości mego przyjaciela, znalazłem Twoją; szukałem tego, co w miłości mojego przyjaciela jest wiecznie młode, i znalazłem Ciebie; szukałem ostatecznego sensu w spojrzeniu mego przyjaciela i odkryłem Twoje oblicze; szukałem tego, co najgłębsze w moim przyjacielu, i znalazłem otchłań Twojej miłości. Odkąd odnalazłem Ciebie w moim przyjacielu, szukam mojego przyjaciela w Tobie i staram się zbliżyć do jego wnętrza, zbliżając się do Twojego, rozumieć jego spojrzenie, podnosząc wzrok ku Twemu obliczu, napotkać jego wiecznie młodą miłość, zwracając się ku Twojej wiecznie młodej miłości, ku nietkniętej ziemi kraju mojej tęsknoty: do życia Ojca, Jego Syna i Ducha miłości. Agid van Broeckhove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO .... ogladam , dzieki Bogu byla szybka akcja ratownicza i nie ma smiertelnych ofiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptak uderzy w silnik___taka jest informacja .Pokazuja przetransportowywanie ludzi.Pomoc nastychmiastowa___zakonczona pomyslnie. Niektore oszoby przezyly szok termiczny z powodu niskiej temperatury.Kilka osob jest w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×