Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

JARZEBINKO kochana-___narobilam sobie smaku! Piekna wystawa. Ach,te cudne kwiaty,krzewy,owoce i oczywiscie przeogromny wybor win. Oczy sie smieja :) Wspaniala impreza!A te polskie \"smacznosci\" ___na ich widok to dopiero slinka leci:)Mniam,,mniam,, Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie Kiedy będziesz
Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i zamieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety pomylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: "Do: Moja ukochana żona Temat: Jestem już na miejscu. Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Dziękuję Jarzębinko! Poranny sms Prostych zrymowanych kilka słów Miłego dnia życzę bądź zdrów Czy to poważne czy to się liczy Czy dodaje przyjaźni słodyczy. Czy pasuje do szronu mej skroni Skąd czas przy tak wielkiej pogoni Skąd chęci tyle i obowiązkowości Czy przysparza to innym radości. Ja wiem świat nie jest obcych pełen Sms raduje chociaż słów niewiele Wysyłam więc z rana nie zwlekam Na to odezwanie dużo ludzi czeka. KaTaFr Pozdrawiam biesiadniczki w ten mroźny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto spełniać marzenia, warto iść do przodu, nawet, kiedy wiatr się zmienia, i wieje prosto do oczu. Iść do przodu, szukać w ludziach przyjaźni, dotknąć ich serca, nawet, kiedy jest jak lód. Kiedy drzwi zamykasz, okno pozostaw otwarte, by każdy anioł, mógł trafić do Twojego serca. /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam biesiadniczki. wróciłam! wróciłam! dawno mnie nie było! Lecz wiem, że parę osób za wierszami mymi tęskniło!! Wróciłam! Wróciłam! Jestem pełna miłości! Będę pisać wiersze dla waszej radości! Wróciłam! Wróciłam! Są tacy co czekali, co głosowali na mnie i maile mi przesyłali! więc jestem! zapraszam do czytania! Do mojego świata i jego poznawania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. wróciłam miły zła nocą płaszczem utkanym gwiazdami księżycem co mrok rozjaśnia byśmy nie byli sami wróciłam miły do słońca poranną rosą na trawie śpiewem słowika na polu i czeremchowym gajem wróciłam miły z daleka do oczu twoich blasku do ust malowanych radością do serca co na mnie czeka wróciłam miły do miejsca gdzie tęcza po burzy wstaje gdzie każdy z dni darowanych nadzieję na miłość daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Polaka sanatorium to ważna zdobycz postkomunistyczna, wciąż mimo narzekań świetnie prosperująca. Sanatorium oferuje zabiegi szamańsko-medyczne w szerokiej skali, pomagające na wszystkie dolegliwości. Lista jest długa: okłady borowinowe, kąpiel solankowa, perełkowa, gimnastyka kardiologiczna, indywidualna - ćwiczenia bierne lub czynne, jonoforeza, galwanizacja, prądy diadynamiczne, laseroterapia, interdyn, magnetoterapia, aerodyn, terapuls, ultradźwięki, diatermia, aquawibron, masaż klasyczny, podwodny, wirowy, materac masujący, lampa Bio-V, sollux, jonoforeza, hydroterapia, balneoterapia, krioterapia, światłolecznictwo, laseroterapia, elektrolecznictwo, magnetoterapia, kinezyterapia, kąpiel solno-aromat. “z Morza Martwego”, emulsja kąpielowa relaksująca “Tołpy” … i wiele innych. Sanatorium jest typowo polską instytucją pozwalającą 40- i 50-latkom na swoisty „skok w bok”, oderwanie się od codziennego szarego życia, domu, dzieci, małżonka. Sanatorium to dwa tygodnie kawalerskiego (lub panieńskiego) życia. Pod płaszczykiem leczenia chronicznych schorzeń odbywają się „wieczorki kawalerskie” z wódeczką i zakąską na które zapraszane są co atrakcyjniejsze panie z turnusu. Wieczorek zapoznawczy i sobotnie dansingi należą do obowiązkowych gwoździ programu każdego turnusu. Na drugi dzień już od rana zabiegi lecznicze, spacery po parku z papieroskiem, leczenie kaca zardzewiałą wodą ze słynnego leczniczego źródła Pieniawa lub Józef. Studiowanie tablicy ogłoszeń i jadłospisu na dzień jutrzejszy. Pogadyszki z sąsiadką na ławce. Kojenie zszarpanych nerwów. Ej! Życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sanatorium połamanych dusz. W sanatorium połamanych dusz wysypisku wypalonych serc pustce idealnego kwadratu powoli odnajdują siebie usuwają popioły zmieniają ziemię podlewają i Patrzą jak rośnie nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA_________witajcie🖐️Dziekuje👄 SREBRNA AKACJO👄 ORZECH👄________witaj w naszych \"progach\".Ciesze sie,ze bedziemy mogly czytac Twoje piekne wiersze. W sanatorium nigdy nie bylam, na szczescie nie musialam.A teraz wypadaloby skorzystac z wszelkich zabiegow___tak dla zdrowotnosci:) odn.pomaranczowego \"pytania\"___hihihi :):):)Wniosek__nie przekrecac adresow :) Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość mi wszystko wyjaśniła... Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała. A że się stałem równiną dla cichego otwartą przepływu, w którym nie ma nic z fali huczącej, nie opartej o tęczowe pnie, ale wiele jest z fali kojącej, która światło w głębinach odkrywa i tą światłością po liściach nie osrebrzonych tchnie. Więc w tej ciszy ukryty ja - liść, oswobodzony od wiatru, już się nie troskam o żaden z upadających dni, gdy wiem, że wszystkie upadną. Jan Pawel II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czas" Świat z dnia na dzień... Pędzi coraz szybciej... Czas nieubłagany... Nie chce się zatrzymać... Wszystko mija bezpowrotnie... Pozostają tylko wspomnienia... A gdyby tak zatrzymać czas...? A przynajmniej zwolnić jego bieg...? Wydłużyć dni i noce...? Tylko po co...? Alutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy och nigdy
nie traficie do polecanych przez kafeterię !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa napisala: 19:06 nigdy och nigdy nie traficie do polecanych przez kafeterię !!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy sadzisz,ze jest to szczyt marzen? Mamy znacznie inne priorytety w zyciu. O rany,ale przywilej?! A tak na marginesie___za twoja sprawa nigdy.Nie dbamy o to! Odpusc sobie nasza BIESIADE raz na zawsze!!! Nigdy och nigdy nie zagladaj do nas i nie wypisuj bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"A więc informuję W czym najlepiej się czuję W czym specjalizuję i co mnie raduje W świecie rzeczywistym stacjonuję To tu funkcjonuję\"... fragment piosenki Paktofonika » Priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihahahaaaa
a srebrna akacja skad wierszyki sciaga? wy chyba nie macie nic do powiedzenia,,,,,,,,, na klepanie wierszy to na akademie bo tu jest forum dysksyjne. A jarzebina co,,,,,, czyzby juz zwiedla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihahahaaaa__skopiowalam kolejne twoje obrazliwe wypociny!! Wykorzystam je w odpowiednim czasie! Badz tego pewna! Znow tu jestes? Jestes naprawde zalosna.Nie masz za grosz ani wstydu ani honoru.Juz ci kiedys powiedzialam,ze to,co tutaj bedziemy wklejac,pisac __to tylko nasza wylacznie sprawa. Trafia cie,ze w biesiadnej atmosferze uprzyjemniamy sobie pobyt na naszym topiku!? NASZA BIESIADA__ jest miejscem wyjatkowym skoro tu tak czesto zagladasz! Nie nalezysz do osob,ktore zarazaja dobra energia , w zwiazku z tym nie masz szans z nami biesiadowac.Masz w sobie za duzo jadu! Jakim prawem obrazasz nas???? Odnosze wrazenie,ze ty juz dawno zwiedlas emocjonalnie. Zegnam ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Myślał, że swą podłością całą, swoją żarliwością Góry może gdy chce przenieść z dziecinną łatwością Aż nadeszła taka noc gdy jak uderzony młotem Obudził się przerażony, zlany zimnym potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem wam
ta namolna przechodzi psychiczny uwiąd starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
uwiąd starczy grasuje na wielu topikach i dowala niewinnym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA__________witajcie🖐️ Na Dzien Dobry___Radosc o poranku http://www.youtube.com/watch?v=3a1svV-JUG0&feature=related i oczywiscie bajka o pewnej staruszce i o zasmuconym smutku Po piaszczystej drodze szła niziutka staruszka. Chociaż była już bardzo stara, to jednak szła tanecznym krokiem, a uśmiech na jej twarzy był tak promienny, jak uśmiech młodej, szczęśliwej dziewczyny. Nagle dostrzegła przed sobą jakąś postać. Na drodze ktoś siedział, ale był tak skulony, że prawie zlewał się z piaskiem. Staruszka zatrzymała się, nachyliła nad niemal bezcielesną istotą i zapytała: \"Kim jesteś?\" Ciężkie powieki z trudem odsłoniły zmęczone oczy, a blade wargi wyszeptały: \"Ja? ... Nazywają mnie smutkiem\" \"Ach! Smutek!\", zawołała staruszka z taką radością, jakby spotkała dobrego znajomego. \"Znasz mnie?\", zapytał smutek niedowierzająco. \"Oczywiście, przecież nie jeden raz towarzyszyłeś mi w mojej wędrówce. \"Tak sądzisz ..., zdziwił się smutek, \"to dlaczego nie uciekasz przede mną. Nie boisz się?\" \"A dlaczego miałabym przed Tobą uciekać, mój miły? Przecież dobrze wiesz, że potrafisz dogonić każdego, kto przed Tobą ucieka. Ale powiedz mi, proszę, dlaczego jesteś taki markotny?\" \"Ja ... jestem smutny.\" odpowiedział smutek łamiącym się głosem. Staruszka usiadła obok niego. \"Smutny jesteś ...\", powiedziała i ze zrozumieniem pokiwała głową. \"A co Cię tak bardzo zasmuciło?\" Smutek westchnął głęboko. Czy rzeczywiście spotkał kogoś, kto będzie chciał go wysłuchać? Ileż razy już o tym marzył. \"Ach, ... wiesz ...\", zaczął powoli i z namysłem, \"najgorsze jest to, że nikt mnie nie lubi. Jestem stworzony po to, by spotykać się z ludźmi i towarzyszyć im przez pewien czas. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdy tylko do nich przyjdę, oni wzdrygają się z obrzydzeniem. Boją się mnie jak morowej zarazy." I znowu westchnął. "Wiesz ..., ludzie wynaleźli tyle sposobów, żeby mnie odpędzić. Mówią: tralalala, życie jest wesołe, trzeba się śmiać. A ich fałszywy śmiech jest przyczyną wrzodów żołądka i duszności. Mówią: co nie zabije, to wzmocni. I dostają zawału. Mówią: trzeba tylko umieć się rozerwać. I rozrywają to, co nigdy nie powinno być rozerwane. Mówią: tylko słabi płaczą. I zalewają się potokami łez. Albo odurzają się alkoholem i narkotykami, byle by tylko nie czuć mojej obecności." "Masz rację,", potwierdziła staruszka, "ja też często widuję takich ludzi." Smutek jeszcze bardziej się skurczył. "Przecież ja tylko chcę pomóc każdemu człowiekowi. Wtedy gdy jestem przy nim, może spotkać się sam ze sobą. Ja jedynie pomagam zbudować gniazdko, w którym może leczyć swoje rany. Smutny człowiek jest tak bardzo wrażliwy. Niejedno jego cierpienie podobne jest do źle zagojonej rany, która co pewien czas się otwiera. A jak to boli! Przecież wiesz, że dopiero wtedy, gdy człowiek pogodzi się ze smutkiem i wypłacze wszystkie wstrzymywane łzy, może naprawdę wyleczyć swoje rany. Ale ludzie nie chcą, żebym im pomagał. Wolą zasłaniać swoje blizny fałszywym uśmiechem. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zakładać gruby pancerz zgorzknienia." Smutek zamilkł. Po jego smutnej twarzy popłynęły łzy: najpierw pojedyncze, potem zaczęło ich przybywać, aż wreszcie zaniósł się nieutulonym płaczem. Staruszka serdecznie go objęła i przytuliła do siebie. "Płacz, płacz smutku.", wyszeptała czule. "Musisz teraz odpocząć, żeby potem znowu nabrać sił. Ale nie powinieneś już dalej wędrować sam. Będę Ci zawsze towarzyszyć, a w moim towarzystwie zniechęcenie już nigdy Cię nie pokona." Smutek nagle przestał płakać. Wyprostował się i ze zdumieniem spojrzał na swoją nową towarzyszkę: "Ale ... ale kim Ty właściwie jesteś?" "Ja?", zapytała figlarnie staruszka uśmiechając się przy tym tak beztrosko, jak małe dziecko. "JA JESTEM NADZIEJA!" Autor anonimowy Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość objawia się
samotnością jak u ciebie ale komputer nie zastapi ci rodziny żal mi ciebie och jak mi żal a może nie bo jesteś cholernie zgryżliwa na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO! 🖐️ Kochane Drzewka 👄 dla Was! KALINKO KOCHANA juz wierz jak spedzilam sobote na targach , kafeteria to nie jedyne nasze lacza :D , dziekuje za telefon 👄 zrobilas mi bardzo mila niespodzianke! SREBRNA AKACJO 👄 dziekuje za wiersze 🌻 ORZECH🖐️ witaj po dlugim czasie i dziekuje za wiersze. Pomaranczo piszesz, ze\" nie trafimyy do polecanych\" :D :D :D tak jak KALINKA pisze \"Nigdy och nigdy nie zagladaj do nas i nie wypisuj bzdur! FORA ZE DWORA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Choc nie wiem czy w koncu cos zrozumiesz z tym twoim \"ptasim mozdzkiem\" . Znasz taka bajeczke o WEZU...... sssssssspier..... z BIESIADY! O mnie sie nie martw :D tak szybko nie zwiedne :D A co to jest starosc? zapytam przekornie. Lat i radosci zycia przybywa. Kazda chwila piekniejsza sie staje jesli wiemy jak zyciem pokierowac. :D KALNKO , dziekuje za piekne opowiadanie 👄 Pozdrawiam bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu ma objawy schizofreniczne.,,,, Hihihihahahaaaa,ty masz urojenia przesladowcze!! Czytajac twoje schizofreniczne wpisy,stwierdzam,ze twojej glupocie brakuje tylko skrzydel.Na rozumek juz za pozno! Nie wlaz tu i nie szukaj guza,bo nie bede dluzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ JARZEBINKO! Po raz kolejny____spotkanie niemalze w tym samym momencie! Moja kochana przyjaciolko___nawet wyczuwamy sie na tak wielka odleglosc! Czy masz wlaczony skype? Jesli masz chwilke czasu,to daj znac. Przytulam cieplutko!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mało do szczęścia potrzeba : - skrawek gwiezdnego nieba i słońca co dzień ozłoci gdy rano otwierasz oczy. - kropelek rosy na trawie i śpiewu ptaków o świcie, trzeba się jednak nauczyć patrzeć i kochać życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×