Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Babiu Drypciu_______kiedy CIEBIE czytam,mam wrazenie,ze pisze brzoza.Nie pytaj ,dlaczego brzoza.Takie moje skojarzenie.Jestes na pewno wrazliwa osoba,ale za wszelka cene starasz sie byc twarda,,,itp.Moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twoj maz zatail te korespondencje przed Toba? Nie dzieli sie wrazeniami? No widze Baciu,ze jestes uparciuchem!! Jesli chcesz z nami byc,,,,,uszanuj nasz wymog.Wybacz,ale jasniej tego Ci nie wytlumacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zataił, zawołał mnie , z enapisała kolezanka do niego i że chetnie z nia powspomina, był okropnie podekscytowany, mówił, że chetnie z nia popisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Drypciu! Wyrazilam sie jasno! JARZEBINKO____________moje kochane skarbki!! Wypatywalam CIEBIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem szurnieta , że sie tym tak zamartwiam, mam ochote wkroczyc do pokoju i powiedziec że to tylko ja napsiałam, ale jakoś ..wole nie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Drypciu! Uspokoilas mnie.Juz myslalam,ze robi to na wlasny uzytek.Jak go zawal,,tak zwal.Masz jasnosc_____niczego nie ukrywa przed Toba! Jesli chodzi Ci o moje zdanie_____powiedzialabym mu prawde! Nie znam Twojego meza. Ty sama wiesz najlepiej,jakiej reakcji mozesz sie po nim spodziewac. Jesli mialabyc spowodowac awanture z takiego powodu,,,zapomnij o tym.Nie wracaj do Twojego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Babciu Drypciu! Ciesze sie,ze podjelas decyzje i juz nie szarpiesz sie,,,,powiedziec,nie powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobilo sie spiewajaco na naszej biesiadzie, dziekuje JODELKO! BABCIU DRYPCIU ; spokojnej nocy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi JARZEBINKO____________-fakt,nie bylo mnie troszeczke,,, Piekne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam swoj intymny maly swiat,,,hihihi JARZEBINKO__________WIAZKU_________GRABKU!!!! Caluje Was madame!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×