Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

WITAJ BIESIADO🖐️ KOCHANE DRZEWKA_______________GRABKU i JARZEBINKO!!!!!!! Jak milo,ze WAS widze!!!Napelnilyscie radoscia MOJE SERCE❤️ Dopiero wstalam,,,,,bo wczoraj z WIAZKIEM troszeczke pogadalysmy.Ale troszeczke!!! Rzeczywiscie,tematem naszych rozmow byl \"SEKRET\" JARZEBINKO__________GRABKU___________WIAZKU❤️ Specjalnie dla WAS______________przesylam te kartke z wierszem: http://marhan.pl/WIERSZ_097.html Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Joe Vitale o poteznym procesie,,,, "Wielu ludzi czuje sie zniweolonych,ograniczonych i uwiezionych przez towarzyszace im okolicznosci. Jakkolwiek one wygladaja w danej chwili,to sa tylko Twoja terazniejsza rzeczywistoscia,ktora zacznie sie zmieniac w rezultacie poslugiwania sie Sekretem. Twoja obecnosc rzeczywistosc,czy Twoje obecne zycie,jest rezultatem Twoich mysli. Wszystko to zmieni sie calkowicie,gdy zaczniesz zmieniac swoje mysli i uczucia. "To,ze czlowiek moze sie zmienic,,,,i panowac nad swoim losem,jest konkluzja kazdego umyslu,szeroko otwartego na potege slusznej mysli"___________E.D.Larson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej GRABKU_____________wybacz,ze troche CIEBIE zwiodlysmy,nie informujac dokladnie o czym piszemy. Z WIAZKIEM________________zrobilysmy kawal roboty.Dokladnie. Fakt,ze te ksiazke "polyka sie"____________ale trzeba popracowac nad soba,by tak z dnia na dzien przestawic sie na inne myslenie. My mamy juz podstawe!! Kiedys wspominalam Ci,,,,,i byla to wiedza innego autorstwa.Duzo nam daly! JARZEBINKO________________kochana ,dziekuje za link!!!! WIAZKU_____________ciesze sie,ze zarazilam Ciebie! Zaufalas mi i to mnie naprawde cieszy.Tak,jakbym cos juz dala. Moj przekaznik zadzialal,,,hihi Wierze,ze bedziesz odwolywac sie do Sekretu. Nie mozemy zniweczyc nasza "ciezka" prace!! Musimy byc konsekwentne w dzialaniu.To pomaga przede wszystkim sobie.Prawda? Innym z nami tez :D A wszystko to,,,,zaczelo sie od WIERZBY.To ona nas zarazila i jej podejscie do mocy udzielilo sie nam na calej linii. Dziekuje WIERZBIE z calego serca❤️ Dysponuje ona wspanialym warsztatem wiedzy,,,trafila do nas! Tak to wlasnie sie zaczelo! Tak zaczela sie nasza praca nad soba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos WAM powiem wiecej,,,, Pod wplywem tej ogromnej wiedzy___________wchodze do domku swoich marzen,,,,,,czuje sie w nim tak dobrze.Och,,,jak to wyrazic.? Jest to dom cieply,przyjazny i moze dlatego go tak pokochalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO______________poprzez wiersze wyrazasz siebie! One sa po prostu przepiekne.Dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegne na gore >moja przyjaciolka zaprosila mnie na sniadanie. Biegne,,,,do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU_____________jestes na dobrej drodze,,,,,,🖐️ TOBIE i naszym kochanym drzewkom kolejna przypowiesc👄 JEDZ SAM OWOCE,,,,,, Pewnego razu uczeń skarżył się mistrzowi: - Opowiadasz nam różne historie, a nigdy nie odkryjesz ich znaczenia. Mistrz odpowiedział: - Czy byłbyś zadowolony, gdyby ci ktoś ofiarował owoc i pogryzł go przedtem ? Nikt nie może odkryć za ciebie Twojego znaczenia. Nawet mistrz. de Mello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecej o filmie na stronie:www.thesecret.tv lub,,,,www.secret.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKO, na zdjeciu miala byc dziewczynka z bukietem kwiatow, cos mi nie wyszlo, ale napewno znajdziesz wsrod tych wszystkich obrazkow, [usta.......... przepraszam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️❤️❤️❤️ Gdy polnoc prawie na zegarze słodziutki sen Ci przynoszę w darze. Smutny jest czas gdy nie ma razem nas Ale przyjazn pozwala nam żyć i na odległość przy sobie być! :D DOBRANOC BIESIADO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legenda o nerwowym człowieku,,,,,,, O książce.... To legenda o monstrach ludzkiej psychiki, które mogą czaić się w każdym z nas… Lata powojenne. W jednym z państw Europy Wschodniej, w rodzinie państwa Yorisa i Marii Dolores Stundemann, przychodzi na świat Bradis, człowiek, który wkrótce udowodni światu swą odmienność. Przez następne pół wieku będzie…. Rok 2006. Ten sam kraj „gdzie ludzie spacerując patrzą pod nogi, gdzie dzieci nie są przytulane przez rodziców, kraj pozbawiony nadziei, dobrych manier i gustu, ale za to pełen zazdrości”. Ten sam Bradis wraca w rodzinne strony, aby rozliczyć się z bolesną przeszłością i poznać prawdę o samym sobie. Pisze niezwykły list. Jego adresatami jest wiele niezwykłych osób. Opowiada historię swego niezwykłego życia. Czyni to w niezwykły sposób podróżując w głąb samego siebie, do utraconego raju dzieciństwa. Poszukując prawdy zmaga się z przeszłością, patrzy prosto w oczy swojemu egoizmowi, wielkości swojego intelektu, swej podłości i wreszcie swemu nieuniknionemu końcowi - śmierci. Wciągająca fabuła i stworzony przez Autora świat momentami piękny, częściej odrażający, ale jakże realny. Dziwaczne związki, podstęp, zdrada, morderstwa i …miłość. Symultaniczna realność dwóch czasów. To współczesne wydanie szekspirowskiego dramatu. Właściwa powieść, na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Czym lub kim jest tytułowe przekleństwo rodziny Stundemann? Każda kolejna strona odsłania kulisy zagmatwanej prawdy. Yoris to człowiek wplątany w bezduszną machinę totalitaryzmu, który to czyni jego życie dwulicowym. Egoistyczny, zazdrosny, nieczuły ojciec, ale w miłości wierny do szaleństwa. Kochający bezgranicznie mąż a jednocześnie bezwzględny perfekcjonista, „Pan Śmierci” szafujący ludzkim życiem w imię wartości, w które sam nie wierzy. Adorator piękna i siewca śmierci. Jego życie upodabnia się do akcji dramatów Shakespeare’a. Zagubiony, nie może uwolnić się od tego, co go zniewala. Ucieleśnienie sprzeczności ludzkiej egzystencji. Jego syn Bradis natomiast, cierpiący przez całe życie na kompleks Edypa, manipuluje wszystkimi kobietami, jakie w swoim życiu spotyka. Rani i niszczy je z premedytacjà, z maniakalną perfekcją. Chce pomścić traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. Jak pająk poluje na ofiary by samemu pozostać przy życiu. Syn diabła czy zakompleksiony i zagubiony we własnym egoizmie bezskutecznie wołający o pomoc współczesny człowiek? Niewierzący wierzący, ponadczłowiek, gardzący wszystkim i wszystkimi, świadomy swej odmienności i wielkości swojego intelektu, czczący Piękno i Miłość, podporządkowuje całe swe życie jednemu celowi – odkryciu Prawdy o samym sobie. Czas przecieka mu przez palce, klepsydra prawie pusta, a on, sparaliżowany perspektywą starości i choroby, zdając sobie sprawę z absurdu swego pragnienia, na przekór wszystkiemu i wszystkim, chce zatrzymać czas. Jego umęczona dusza jest w agonii, gdy pisze wstrząsający pożegnalny list. Nawet teraz, świadomie, po raz kolejny, rani bez skrupułów tych, których kiedyś tak bardzo skrzywdził. Chce, aby preludium jego śmierci było takie, jak całe jego życie – pełne pogardy dla innych z wyjątkiem jedynej Miłości, którą tak bardzo kocha. Chce, jak mickiewiczowski Konrad, posiąść „rząd dusz” walcząc z Bogiem, który „jedną ręką daje, a drugą odbiera”. Kobiety, a jest ich w powieści wiele, to narzędzie w rękach okrutnego egoisty, „szukającego klucza, by rozszyfrować swoje życie”. W każdej z nich, na próżno jednak, szuka tej jedynej, którą kochał. Bohaterowie powieści zamieszkują ciemny, mroczny, zły, ale tętniący życiem świat. Są brutalni, ale i bezbronni, atakują i stają się ofiarami, piękni i odrażający, czuli i bezwzględni, kochający i trawieni żądzą zemsty. Akcja powieści prawie halucynacyjna, na pozór pełna niedomówień, a jednak spójna, tak mało prawdopodobna, że aż realna. Przerażająco realna. Tak jak dwie poprzednie książki, i miejmy nadzieję następne, Legenda o nerwowym człowieku niesie ważne przesłanie, przesłanie zawarte w ostatnich słowach powieści: „Dzień dobry – śmierci!”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od godziny mecze sie z wejsciem na BIESIADE,,,,u nas szczyt,,koncza prace wreszcie i juz nie ma problemu :D DOBRANOC JARZEBINKO🖐️ Dziekuje za kwiaty,,,,znalazlam. Spij i snij _____________do zobaczenia jutro👄 U nas przepiekny sloneczny dzien_____________wiec z przyjaciolka zaliczylysmy spacer.Dotlenilysmy sie i czuje sie ekstra! Oczywiscie zachecalam ja do przeczytania tej ksiazki.Nawet ja przekonalam,,,:D WIAZKU____________mam nadzieje,ze dotrzesz na BIESIADE____o ile nie bedziesz wykonczona najazdem rodzinki,,,,hihihi👄 GRABKU______________obiecalas wejsc i gdzie jestes? Cos Ci z pewnoscia wyskoczylo!!! Spokojnie,,,,relaks❤️ Pozdrawiam Was KOCHANE DRZEWKA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze kupilam "Angore" i trafilam na artykul poswiecony "naszej klasie". Najsmutniejsze sa te slowa:"Ujawniles na portalu,ze dobrze Ci sie powodzi? Wrzuciles zdjecie swojego domu,dzieci,zony? Jest wysoce prawdopodobne,ze informacje te obejrza przestepcy i uzyja ich do swoich celow" Uffffffffffff straszne! Na szczescie nigdzie sie nie logowalam !!!! Uwazajcie dziewczyny!!!! Nasza -klasa jest kopalnia wiedzy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO! 👄 GRABKU! 👄 moje radosne \" Dzien Dobry\" :D dla Ciebie! Mysle,ze za chwile sie spotkamy! WIAZKU! 👄 JODELKO 👄 po cichutku 🖐️ do Was, bo jeszce smacznie spicie! JODELKO! 👄 rozspiewana babcia........:D posluchajmy tez i takiej babci ....... BABCIA ROCKA! :D :D :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 http://www.lastfm.pl/music/Tina+Turner/_/The+Best a to ja babcia \" MAJA\" dedykuje Wam te piosenke i zycze milego dnia! http://teledyski.onet.pl/10172,3024111,teledyski.html :D :D :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kliknij na teledyski. onet.pl i wybierz........ PSZCZOLKA MAJA , nie mam pojecie dlaczego tak sie stalo! 🖐️. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.lastfm.pl/music/Cher/+videos/+1-eWeezUxIzaE WITAJ BIESIADO!🖐️ JARZEBINKO________________witaj🖐️ Rozbudzilam sie!!! Tina T jest fantastyczna,jak zawsze! U mnie zapowiadaja snieg,,a w weekend mroz.Idzie zima👄 Niestety ,GRABKA dzisiaj nie bedzie,,,,,,,przekazuje buziaczki od niej!,,,,,,,,,,,Pozdrawiamy CIEBIE!!!!!!👄 Mam nadzieje,ze WIAZEK dotrze do nas__________czekamy na CIEBIE❤️ Mam dzisiaj troche pracy! Robie wielkie paczki morskie____troche sie juz nazbieralo rzeczy dla moich bliskich. Zrobi sie luzniej wreszcie,,,,, w moim apartamenciku. Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane drzewka! Pieke rogaliki_____________och,jaki zapach wydobywa sie z piekarnika!! Rewelacyjne rogaliki.Pracy zadnej! Kupilam w puszce ciasto /gotowe/---wystarczy je tylko pojedynczo wylozyc na blache!Sa takie filigranowe i pulchne.Uwielbiam je,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WAS wiersz🌻 Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną, Myślę o tobie, miły. Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął I zdroje się srebrzyły. Widzę cię tam, gdzie skraj dalekiej drogi Szarym zasnuty pyłem, A nocą gdzieś wędrowiec drży ubogi Na ścieżynie zawiłej. Słyszę twój głoś w szumie spienionej fali Bijącej o wybrzeże Lub w cichy gaj przychodzę słuchać dali W zamierającym szmerze. I wtedy wiem, że jesteś przy mnie, blisko, Choć oddal cię ukryła - Przygasa dzień, wnet gwiazdy mi zabłysną O, gdybym z tobą była! Goethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAZDY DZIEN ZACZYNAJ NA NOWO Zaczynaj kazdy dzien jak nowy czlowiek. Kazy dzien powinien byc tym pierwszym, Twoim najpierwszym dniem. Minelo wczoraj,za nami wszystkie dawne dni i lata, pogrzebane w czasie minionym. Nie mozesz ich juz zmienic. Czy zostaly jakies skorupy? Nie nos ich ze soba. Beda Cie codziennie ranic, az w koncu nie bedziesz mogl tak dalej zyc. Sa to skorupy,ktorych pozbedziesz sie reka Boga. Sa to skorupy,ktore skleisz dzieki szczeremu wybaczeniu. I takie,ktorych nie skleisz mimo najlepszych checi. Musisz je zostawic. Musisz zaczynac kazdy dzien na nowo. To sztuka zycia. Byc kazdego dnia swiezy jak swiatlo slonca. Kazdego ranka powstawac z nocy. Zaczynac na nowo kazdy dzien, majac rece pelne nadziei i ufnosci. A nie skorup z dnia wczorajszego. Philip Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAZEM W JEDNEJ LODZI,,,,, Nowy rok.Wyruszamy we wspolna podroz. Siedzimy w jednej lodzi.Wszyscy ludzie w jednej lodzi jak bracia i siostry. Ludzie we wspolczesnej podrozy. Fantastyczny sen. Slonce tanczy na niebie. W morzu speiwaja ryby. Wszyscy ludzie jak bracia i siostry w jednej lodzi swiata. Silni i slabi.Wszystkie narody i rasy. Wielcy i mali.Bogaci i biedni. Ludzie we wspolnej podrozy jak bracia i siostry na morzu swiata, w tym samym sloncu,na tych samych falach, z wiatrem,pod wiatr,podczas takiej samej pogody. Odbywaja wspolna podroz. Nie ma juz silnych i slabych, biednych i bogatych. Nikt juz nie wypadnie za burte,nikogo juz nie osadzimy samotnie w glebokiej piwnicy,gdzie umrze z glodu. Nie bedzie juz walki o to,kto ma byc dowodca. Na pokladzie slychac spiew.Wszyscy sa bezpieczni i nic im nie grozi. Fantastyczny sen. Dlaczego musze sie obudzic i zobaczyc,jak lodz ta, mocno naruszona,plynie bezwiednie przed siebie? Dlaczego slysze idealistow i prorokow rozpaczliwie wzywajacych z lodzi ludzi majacych SERCE? A TY? Czy wzniesiesz do lodzi WLASNE SERCE ? Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×