Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina Witt

WROCLAW - hotel

Polecane posty

Witam! Moze ktos z Was zna jakis fajny hotelik we Wroclawiu, w centrum (okolice ul. Widok). Po weekendzie jade tam w delegacje i musze cos znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie... piszcie...
Holet Kolejarz (czy tez Szermierz... nigdy nie pamietam :P )- ul Krasinskiego (niedaleko poczty Glowkej, kolo pl. Dominikanskiego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Napisz jeszcze, czy to ma być hotel z tych droższych, czy cos bardziej przystepnego? Inaczej mówiąc, płacisz Ty sama czy szef? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Bo hoteli w tym rejonie jest od cholery i jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade w delegacje wiec placi firma ;) Chodzi o to, by hotel byl w miare blisko dworca pkp i ul. Widok (nawet nie wiem czy jedno i drugie lezy blisko siebie). Znalazlam te dwa hotele, ale nic o nich nie wiem poza adresem i kilkoma zdjeciami ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dworzec pkp i ul. Widok sa w miare niedaleko od siebie? Bo na mapie wyglada, ze nie jest to znowu taki kawal drogi, ale w rzeczywistosci... kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Poczekaj moment, postaram się Ci tu dostarczyć jakies mapki, stronki www itp. Sekunda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Więc tak, tu masz mapkę W-wia http://emapy.com/wroclaw/index.php Tam po prawej stronie masz taka opcję "wybierz kategorię", ze spisu wybierz "ulice", a później też ze spisu "Widok" (ale UWAGA! samo Widok - nie "Widok (Bielany Wrocławskie)"), Mapka pokaże Ci, gdzie to jest. Ja jestem z W-wia i mogę Ci powiedzieć, że ul. Widok mieści się praktycznie przy samym rynku. Musisz dostać się na ul. Kazimierza Wilekiego (spod dworca PKP np. tramwaj 22), wysiąść przy skrzyzowaniu Kazimierza Wielkiego/Świdnicka (tak się to skrzyzowanie nazywa na spisie na przystanku). Ul. Widok to jest boczna Kazimierza Wlk. Spytasz kogoś, to Ci pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie... piszcie...
nie wiem gdzie jest ta ulica Widok :D Chociaz nie wykluczone, ze codziennie ja przemierzam w drodze do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Widok jest równoległą ulica do Świdnickiej, a prostopadła do Kazimierza Wielkiego. :) Sie pracuje w rejonie rynku, to sie wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaHobbystka
Mercury galeri dominkanska, sam srodek centrum 300 zl za dobe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Acha ten wyżej hotel jest połozony blisko dworca, jakies 5 min. jazdy od rynku (czyli od ul. Widok) - tj. 10 min. pieszo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
Maria Magdalena hotel jest bardzo blisko ul. Widok, ale z drugiej strony ceny sa powalające :O Hotel Mercury (na pl. Dominikańskim) jest oddalony o 1 przystanek od ul. Widok. Ja bym wybrała hotel Wrocław :classic_cool: :D Ale masz jeszcze np. troche tanszy hotel Duet - ul. św. Mikołaja (tez 1 przystanek od ul. Widok, tylko w druga stronę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
A ten hotel jest najblizej ul. Widok ze wszystkich wymienionych tutaj http://www.europeum.pl/ Dosłownie rzyt kamieniem od rynku i od ul.Widok. Od dworca jest oddalony jakieś 5 min. jazdy. Jeżli liczy się dla Ciebie, aby hotel był blisko, to ten jest chyba najlepszy. Powodzenia w podejmowaniu decyzji! ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze że najdroższe w Polsce a po drugie że ciężko znaleźć taksówke z klimatyzacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lost_in...cośtam
* rzut miało być, literówka :O Możesz jechać taksówką, tylko zanim wsiądziesz to najpierw spytaj ile kosztuje kurs na ulicę... W przeciwnym razie zapłacisz 2-3 x drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widok i PKP są blisko siebie, jak się zdecydujesz na Europejski z dworca będziesz miała tylko dosłownie na drugą stronę ulicy przejść. Nie wiem jakie ceny i warunki, no ale w końcu to Centrum, chyba musi być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×