Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi123

CO TO JEST HOME OFFICE?

Polecane posty

Gość mimi123

Wlasnie wracam do Pl i w Urzedzie Praacy powiedzieli mi ze potzrebuje jakiegos dokumentu z HO. aLE JA PIERWSZY RAZ o czyms takim slysze. Napiszcie mi co to jest. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam michala wisniewskiego
Home office to angielski urzad spraw wewnetrznych, a jakiego dokumentu potrzebujesz to juz nie mam pojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123
nie wim jakiego dok nie jest to sprecyzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pewnie potrzebujesz dokumentu potwierdzajacego ze pracowales w Anglii, jak zarejestrowałes sie w Home Office to musisz miec od nich taki swistek, i to pewnie o to chodzi, na podstawie tego pewnie beda Ci pewnie liczyli lata pracy z Anglii do lat pracy w Polsce, ale czemu akurat urzad pracy tego wymaga to nie mam zielonego pojecia, poza tym na pewno musisz miec tez dokument od pracodawcy ang. ze pracowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123
pracuje w irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze pracowales nielegalnie albo krocej niz 3 miesiace to na pewno nie masz takiego potwierdzenie w Home Office, bo nie wiem jak mozna mieszkac w UK nie wiedziec co to Home Office, (w UK jak zaczynasz pracowac to musisz powiadomic Home Office ze podjales prace, placisz za to obecnie chyba 70 funtów), a potem jesli zmieniasz prace, w której nie przepracowales co najmniej 12 miesiecy to musisz powiadomic Home Office ponownie, powiadamiasz tak ich do momentu az nie przepracujesz calego roku u jednego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123
pracowalam 3 lata w Irlandii ca full time. ale nie wiem czy HO jest w ANglii czy w Irlandii. Odpowiedzcie mi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest w irlandii, jesli jestes w północnej to obowiązuje to samo co w uk, bo to tez wielka brytania, popytaj znajomych, którzy pracuja dłuzej na Twoim terenie, musz wiedziec wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123
pracuje w poludniwoej irl niedaleko Cork wiec to nie Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka Brytania= Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, wiec ta Irlandia w której pracowałas to według mnie nie UK, a rejestracja w Home Office obowiązuje na terenie UK, wiec moze po prostu ktos z Urzędu Pracy z Polski sie nie orientował i wprowadził Cie w błąd, a Twoi znajomi z Irlandii tez nie wiedza o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uczcie sie
oczywiscie ze Irlandia to nie UK - to jest odrebne panstwo- Republika Irlandii ze stolica w dublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uczcie sie
a polnocna irlandia to czesc Uk oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oj uczcie sie----- wiem ze irlandia to odrebne panstwo, ale caly sens tego tematu jest zupelnie inny, nie chodzi tu zeby kogos pouczac, tylko radzic, a Ty wszystkie rozumy pozjadalas widze, to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem panie w Urzedzie Pracy sa niedoinformowane i Irlandie pomylily z Wielka Brytania. W Irlandii zeby pracowac tez cos tam trzeba zalatwic, jakis numer, ale calkiem inaczej sie to nazywa. Niestety nie wiem jak, ale Ty pewnie wiesz, powiedz paniom w urzedzie, ze nie bylas w UK tylko w Irlandii, moze do nich dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uczcie sie
zuzka zle to odebralas ale trudno nie mialo to z pouczaniem nic wspolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaczek
niewzane czy kogos pouczalas czy nie, choc moim zdaniem pouczalas bo kazesz sie komus tam uczyc, a co do tego home office to enamorada ma racje, babom w up cos sie pochrzanilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uczcie sie
pusiaczek nauki nigdy za wiele:)))) a paniom z UP najwyrazniej sie cos pomylilo tez sie chyba douczyc powinny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×