Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka24

dziewczyny podawajcie cennik usług fryzjerskich i kosmetycznych z jakich korzyst

Polecane posty

bedzie łatwiej nie dac sie zrobic w konia... mnie zrobili, za podciecie grzywki (nie ściecie tylko podciecie bo juz mialam grzywke) + podcięcie końcówek bez zadnego modelowania ani cieniowania zapłacilam 5 dych, to chyba duzo, nie??? dodam ze mieszkam w niewielkim miescie..... podawajcie zatem ile Wy zapłaciłyscie za manicure, stylizacje paznokci, balejaz z dwóch kolorów czy cieniowanie włosów + miasto (duze czy małe pod wzgledem liczby mieszkanców), pierwsze pytanie- ile za cieniowanie włosów sie płaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda-glowa
farbowanie dlugich wlosów 50 zl- malutkie miasteczko, a co do tego sciecia wlosow to mysle ze kosztuje okolo 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windom earle
za hennę brwi i rzęs z regulacją płacę 30 zł u fryzjera za ścięcie + modelowanie ok. 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płaciłam tak
za rozjasnianie za pomocą pasemek na platyne - raz 80 zł u poleconej przez kolezanke fryzjerki. potem w innym salonie 140 zł. tam gdzie robiłam za 140 zrobili mi o wiele lepiej, bardzo dokładnie. a jestem z duzego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuśka22
Duzo ? To bardzo duzo ! Ja za podciecie grzywki+podcięcie końcówek (włosy prawie do pupy)+suszenie z ślicznym podkręceniem końcówek zapłaciłam 15 zł .. A jestem z Wrocławia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja place za strzyzenie
+ umodelowanie z 20 zl, miasto 100 tys mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
pedicure 40 zł manicure 20 zł masaż twarzy 30, depilacja całych nóg 70 katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaiankaaaa
podciecie plus modelowanie 35zł bajezaż dosć długie włosy z dwóch kolorów 100zł pedicure 70zł manicure z frenchem 35zł a ostatnio robiłam żel to 110 z pomalowaniem Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
strzyzenie z modelowaniem - 30-35zl strzyzenie+jasne pasemka na poldlugich wlosach - 80zl Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny roznia sie w zaleznosci od salonu ale farbowanie $100 podciecie i modelowanie $ 60 manicure $ 15 pedicure $ 35 wax $ 70 ceny z NYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×