Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaaaa25

list motywacyjny - pytanie

Polecane posty

Gość agaaaa25

sluchajcie jesli mam skierowac list do dwoch pan, czyli pisze dwa nazwiska i nazwe firmy, adres, to potem jak mam rozpoczac? szanowne panie? nie wiem czy nie zrezygnowac z tych nazwisk i nie napisac tylko nazwy firmy... ale w mailu ktory dostalam sa te dwa nazwiska i ze to niby one poszukuja pracownika. A pytanie nr dwa to jak zgrabnie ujac te sytuacje: ja pracuje w tej firmie jako pracownik seoznowy, teraz jest wolne stanowisko juz na stale i na nie aplikuje, chce podkreslic ze praca tu podoba mi sie, jak to ladnie napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może napisz w tytule po prostu: Szanowni Państwo wydaje mi sie to najbardziej praktyczne a jesli chodzi o te druga czesc Twojego pytania to moze napisz ze \"pracując dotychczasowo jako pracownik sezonowy jestes zadowolona z warunków panujących w firmie i wiążesz z nia dalsza przyszłość\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
szanowni panstwo do dwóch Pań? zupełny bezsens! oczywiście napisz "Szanowne Panie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze w mailu byly nazwiska tych dwoch pan to wcale nie znaczy ze one podejmuja ostateczna decyzje o przyjeciu pracownika, i co jesli decyzje koncowa podejmuje np. pan dyrektor.. ja kiedys taka gafe popelnilam, tez wstepnie rozmawialam z kobieta ze mam pracowac w pewnym miejscu i napisalam Szanowna Pani, potem okazalo sie ze ona tylko przekazywala list motywacyjny i cv dyrektorowi, wiec wyszla lipa, dlatego uwazam ze lepiej napisac Szanowni Państwo, bo to odnosi sie do calej firmy, ale zrobisz jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli najlepiej dowiedzieć się kto jest tam faktycznie szefem firmy i to do niego skierować swój list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes firmy raczej rzadko podejmuje decyzje w sprawie zatrudnienia wszystkich pracownikow ;) na ogol jedynie akceptuje decyzje osoby, ktora sie tym zajmuje (dyrektora/kierownika). U mnie prezes nawet nie czyta cv i listow motywacyjnych - ja prowadze rozmowy, a potem ide do prezesa i mowie, kto jest ok a kto nie ;) Podobnie bylo w mojej poprzedniej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas ok. 60 osób
a decyzję podejmuje w I etapie dyrektor ds. sprzedaży (facet) z kierownikiem oddziału (kobieta lub facet), a w II etapie prezes (facet) z kierownikiem oddziału, więc lepiej napisać Szanowni Państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobnie. Wstępnie wybiera babka, ale ostateczne słowo ma prezeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa25
moja firma jest duza i miedzynarodowa i wszyscy sa dobrze znacie. prezesi w centrali czyli tam gdzie aplikowalam nie zajmuja sie takimi rzeczami, wybierac beda te dwie babki bo jedna jest kierownikiem do spraw personalnych a druga kierownikiem dzialu do ktorego startuje. Poradzono mi i ostatecznie tak zrobilam, ze wymienilam oba nazwiska, a dalej zwrocilam sie: szanowna pani, gdyz kazda i tak bedzie czytac list osobno, wiec w liczbie pojedynczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×