Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edi33

ROCZNIK1973miałyście problem z zajsciem w ciaże z drugim

Polecane posty

edi, jestem nie na jednym :) udzielam sie jak moge :) mam nadzieje ze nie zostane zjechana przez pomaranczowe kosmitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze sie obnosze ze swoja znajomoscią\"wszystkiego\"(hehehehe).Tylko ze niektore pytania sa dosć dziwne i niepokojace a zarazem złosliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mi nikt na to pyt nie odpowiadał.Moze tu mało takich dziewczyn z epoki Depeche Mode i Michaela Jacksona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wiedziec czy te sytuacje są uwarunkowane równiez z tej strony(hahahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o też podwójna jestes ja ja:):)Wrazliwa i spokojna aczkolwiek podobno nałogowcy Jestes blądynka?I masz niebieskie oczy?I przy kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od podstawówki sie tym zajmowałam.Do tej pory mnie kreci.Astrologia,chiromancja,numerologia i grafologia a i jeszcze psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blądynka, niebieskie oczy , ale nie przy kosci,, edi dawaj dalej wróż co mi los przyniesie , czy bede miala dzidziue :) czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by bylo gdybys mi na jutro przygotowała opis twojej dłoni.O ile wiesz gdzie poszczególne linje są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy palcem wskazujacym akciukiem w dół idzie linija życia jaka ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna byc wyrażna i nie ważne jest czy długa czy krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , to nie wazne czy to prawa czy lewa linie są bardzo wyrazne i grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to od tej lini odchodzi taka cienka w lewą strone a troche wczesnie taka cieniutka i malutka w prawą , tak mi sie wydaje :) i łączy sie z jakąś linią grubą po prawej stronie , ale to nie linia zaycia tylko inna ,, edi chyba rozumiesz co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwiej chyba bedzie jeśli ci napisze jak powinna wygladac.Nie moze byc poprzerywana i jeslima dodatkowa obok linie to oznacza ze masz dobrego ducha ktory zawsze cie obroni przed złem.jesli jest przerwana w ktoryms miejscu to niedobrze.Jeśli ma wypustki ku górze ok kariera bedzie w danym okresie jesli w dol to niezadobrze.Ona ogólnie mówi o twoim zyciu wewnetrznym jak i karierze zawodowej.Moglabym tak dlugo ale umówimy sie np na jutro to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×