Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edi33

ROCZNIK1973miałyście problem z zajsciem w ciaże z drugim

Polecane posty

Jeśli łaczy sie z linią nad nia-to to jeśy linia głowy i intelektu.No i jezeli sa zlączone tow dzieciństwie mogłas jakas tam chorobe przeżyc czy cos takiego;i ze dosc długo z rodzicami bedziesz zwiazana.Jesli oddalone to oznacza odwrotnie-szybko wyszłas z domu i zaczełas swoje zycie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówisz ze ja przekreśla to w tym okresie twojego zycia wydarzy sie cos co zawarzy na dalszym twoim losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linie zycia dzieli sie na odcinki a ja niestety nie wiem o którym my rozmawiamy i nie chciałabym ci czegos nie tak powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łączy sie i ta cienka jest długa i łączy sie z jakąś nastepną po prawej stronie ale tamtej nie przecina :) edi ale fajnie , no ale powiem ci z tą blądynką to trafilas i z oczami tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnoszę wrazenie ze cały czas o prawej ręce rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to wielki podroznik-chcialby caly czas gdzies.Zbudowany dobrze troche ciemniejsze włosy niz ty.Wesoły i towarzyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to nie moj mąż do niego to nie pasuje nic a nic,, ale znam innych facetów strzelców meza kolezanki to ten opis jemu bym przypisała , a jest strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta po prawej co odchodzi od l.zycia to l.głowy a nad niąktóra zaczyna sie od palca wskazujacego to linja serca b wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jast opis ksiażkowy.A jesli chodzi o głębszawiedzę to juz ascendent wchodzi w gre czyli godz urodzenia dekada znaku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys jej nie miala to byś nie zyla:)hahahahato głęboka wiedza i mogłabym pisać i pisać No ciekawe co by powiedziały?Mnie kidys wywrozyła jedna że2synów bede miała ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linie dzici i zwiazków sa na krawędzi dłoni.To jest to miejsce ktora uderzałabys o stół.Jak ja zegniesz toprzy małym palcu sa2dwryte linje i miedzy nimi uwidocznia sie takie małe poziome-widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,2albo3masz?od tych linij biegna maleńkie pozime to dzieci.Nie zawsze ilosć tych linij zgadza sie z rzeczywistoscią.Bo jest ich duzo.poronienia albo planowane dzieci i dlatego.Trudno jest odnalezc ta własciwą.A ty bedziesz miała dwa zwiazki powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×