Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

kto poznal swoja milosc przez internet?

Polecane posty

my poznaliśmy się przez internet - prawie 3 lata temu - za niecałe 3 miesiące pobieramy się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bynn
ale jednak wiekszosc sie zakochuje, dlaczego wiec jeden ma szczescie, a drugi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.X.R.5
- a mnie się udało a może raczej nam :) - wyobrażenie pokryło się z rzeczywistością a nawet ją przerosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jesteśmy dobrą \"próbą \" do porównań i czy można z nas wyciagać jakieś średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznałam ostatnio przez net faceta, który mnie strasznie wkurzył i obraził. Zachował się wobec mnie jakbym była głupią lalą. Coś w tym spotkaniu dzikim, dziwnym, męczącym mnie i jednorazowym było(ale co???? skoro na nic więcej nie mam ochoty i tylko ta dziwna ciekawość) Ogólnie to uważam że internet jest takim samym miejscem do poznawania ludzi, jak kawiarnia, ulica czy imprezka. Wszędzie możesz spotkać i spotykasz kogoś, kogo jest Ci dane spotkać i na kogo zasługujesz :) :D Czasem się mozna zdziwić , kogo przyciągamy - i zastanowić na d samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka sliczna dziewczynka
ja na czacie wp!!! w tym zwiazku jestem juz przeszło rok i niech tak zostanie.. wczesniej byłam tez w innych zwiazkach z czata ale to nie było to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka sliczna dziewczynka
bynn bo widocznie zle trafiają... ja np jak poznałam tego swojego obencego miałam nick ,, zakocham sie w fajnym'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka sliczna dziewczynka
to sie przewaznie odbywa tak: gadasz na czacie-fajnie jest,,, klikacie sobie jak rozmowa dobrze sie klei przechodzicie ewentualnie na gg albo odrazu do spotkania w realu. najlepiej sie fotka wymienić...ale nie odrazu... potem sie spotykacie idziecie do pubu czy na spacer i wszystko jasne po tym spotkaniu czy cos z tego dalej bedzie czy nie... Kiedyś byłam mianiaczką i cały czas biegałam na randki z czata.na dwóch w ciagu dnia byłam w jeden dzien:) tak szukałam az trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, musiałaś być zdesperowana :D dobrze, że w końcu się udało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka sliczna dziewczynka
hehe;)może? nie wiem?,poprostu lubiłam to:) z nudów też... spotykałam sie,żeby jakos czas miło spedzić:) Bo gdzie w sumie poznać? na baletach? gdzie kazdy po piwie... raczej kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka a po czym poznac ze facet sie tylko sie zabawia i nie chce spotkac sie w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi
jak za duzo słodzi to nie ma mu co wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam doswiadczenia najwyraznej, nie slodzi ale chcial sie spotkac a teraz mowi ze jednak nie bo musi odwiedzic babcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi
typowy ściemniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie myslalam. po jakim czasie zwykle spotykacie sie w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi
można po jednej rozmowie albo po paru latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa pokrzywowa
Jakie są cechy ściemniacza?? Warto wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi
ściemniacz słodzi, różne rzeczy obiecuje, a postępuje zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benson
odnosnie spotkania w realu - jesli mieszkacie w bliskiej odległości to wystarczy kilka rozmów, jeśli po drugiej stronie kraju to nawet miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×