Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Dzięki Blubla za buźkę! Więc jestem w posiadaniu całego wachlarza Waszych możliwości.. jeszcze Wawiaka nie widziałam. Panie Wawiak.. Pięknie proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam Aleź :(:(:( nie wiem jak to sie stało ale my choć ziomale nie widziałyśmy się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durna prosze z wzajemnością jako sosoba mniej znana i doświadczona luzem powinnas mi wysłac pierwsza odeśle swoja a nawet jakbym nie chciał to dziewczyny ci wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to qrcze nie masz foty alex przeciez wysyłała wtedy wszystkim ja mam ją w kostiumie przynajmniej w górnej części o ile pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawiak - posłałam w oczekiwaniu na przyobiecaną wzajemność. Wiesz, czasem ponad wszystko staram się być ciasna, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie mam :( niestety nie wiem jak to się stało jakoś się nie domagałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorna odesłałem adekwatne bez rozbieranych scen :) jak wyślesz mi cos jeszcze to równiez odeśle I nie staraj się być za ciasna bo z tym czasem bywają problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Alex - ja też żadnego zdjątka nie mam... Na zachętę dla wszystkich, mam foty z wakacji :) sobie wysyłacie jakieś w kostiumach i bez odzienia. Buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie gonią do roboty :( Dzięki Wawiak, biorę za wąski szpadel by poluźnić odpływ nieczystości :P Odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alex.. a chociaz było sie do kogo przytulic potem, jak już mozna było.. odpocząć?? wiadomo, twardo na takiej pielgrzymce, wysiłku duzo, trzeba jakoś naładować baterie.. :P i w kupie cieplej i bardziej miękko, i wogule.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla to pielgrzymka ;) a nie obóz nastolatków :D:D:D:D Ciekawe jak to jest tak w stodole???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak to jest stodole romatycznie ale bardzo niewygdnie niważne czy to słoma czy to siano bo jednakowo przeszkadza przy pewnych czynnościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej mówiac strasznie słoma kłuje we wrazliwe miejsca więc nie można na sianku poszaleć. No jest jeszcze opcja takla że poprostu jestem mieszczuchem nie przystosowanym do wiejskich uciech na sianku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teraz zaczyna się temat o doświadczeniach;) No proszę o dalej :P Ja kiedys jako narzeczona z moim męzem wylądowaliśmy w zbożu ;) Jakoś nie odczuwałam niewygody ale na nastepny dzien byliśmy lekko porysowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, ze nie jestem zdeklarowanym mieszczuchem, natura nie sprzyjała zbytnio moim uniesieniom. Mrówki na łące, grzybiarz w lesie, a nawet - sic! patrol policji... Dziwne ze nerwicy nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytk - ująłeś mnie za serce tym zdjęciem, ze wysłałeś i że warto było prosić :) Z takim facetem można wsiąść do pociągu byle jakiego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa a za tych starych czasów jak wylądowaliśmy w lesie po ognisku u znajomych to mojego mocno w tyłek komary pożarły :D:D:d ale jęczał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już nie mi rozsądzać :p Dodam tylko, że jedno bez drugiego nie ma racji bytu (takie filozoficzne dywagacje poweselne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy poweselny kac :):):) Nik tu ani wódką ani zakąską....poprostu romansujemy sobie wszyscyna forum a jak się spotkamy to bedzie jeden wielki grupensex :D:D:D:D Energy tylko wiśniówki musi być sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×