Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

bo to jest tak-dużo to ja nie pamiętam, ale płuca to od darcia pyska.. :O dobry żonaty to dobry żonaty... a że jeszcze swój i na wyciągnięcie ręki?!....i innych części ciała?:P ja to chyba mam grype, to nie od sexu... a propos... ogonek właściwy... u mnie grzybobranie, dziewczyny, cały rok.... chce do domu😭 do kocyka i z kakałkiem w rączce (prosze, bez brudnych myśli...) prawie widać u mnie blat biurka, czyli cos jakbym miała szanse na normalna, spokojną prace.. w przyszłym tygodniu mam zmiane programu na nowszy, więc znowu mnie zakopią, ale dzisiaj ju ż wszystko pier**** )sama wykropkowalam, i pozdrawiam Cenzorow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam, znalazłam na innym topiku.. bawci sie dobrze... Powiedzmy, że rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości. Prałat Jankowski przyleciał swym helikopterem do Szczecina. Na lądowisku czeka tłum dziennikarzy, a najbardziej do przodu pcha się reporter super ekspresu. Gdy Jankowski wynurzył się z helikoptera wspomniany dziennikarz rzuca pytanie: - Prałacie, co powiesz nam o tutejszych lokalach nocnych? Ten aby wybrnąć odpowiada: - Są w Szczecinie jakieś lokale nocne? Następnego dnia na 1 stronie Super Ekspresu wielkimi literami: \"Pierwsze pytanie prałata Jankowskiego po przylocie do Szczecina brzmiało: Są w Szczecinie jakieś lokale nocne?\" Czasopismo \"Claudia\" opublikowało dla swoich czytelników quiz, pod nazwą: \"Czy znamy kobiety?\" Zwyciężył Tomek B., Radom, 10 lat. Pewien starszy, rozżalony czytelnik napisał do redakcji: \"To doprawdy śmieszne! Mam 65 lat, pierwsze wiadomości o kobietach zdobywałem mając 12 lat! A tu taki smarkacz dostaje pierwszą nagrodę!\" Odpowiedź z redakcji: Drogi Czytelniku! Pierwsze pytanie naszego quizu brzmiało: \"Gdzie kobiety mają najbardziej kręcone włosy?\" - Tomek odpowiedział prawidłowo - w Centralnej Afryce. A co Pan odpowiedział?! I jeszcze narysował?!!! Drugie pytanie naszego quizu brzmiało: \"Kiedy kobieta ma pianę między nogami?\" - Tomek odpowiedział bezbłędnie: - Kiedy kobieta doi krowę. A Pańskie wyjaśnienie? Nie mieszaj Pan w to żony! I ten wulgarny rysunek, fuj! I ostatnie, trzecie pytanie quizu: \"Na co kobiety niecierpliwie czekają każdego miesiąca? - Tomek odpowiedział od razu: - Na nowe wydanie \"Claudii\". A co Pan odpowiedział?! Dzięki Bogu, że nie było rysunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa.. tak długo nie wchodxziłam na formun,że zapomniałam hasła do \"blubli\" w każdym razie próbuje re-aktywować topik.. sie zobaczy czy sie uda o tym pisałam wam maile,więc dziwić się nie powinniście.. za jakiś czas wejde znowu tutaj i zobacze czy kogoś jeszcze tu \"przywiało\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to były czasy, ostatnio nawet myślałem co się ze wszystkimi dzieje, czy odwiedzają forum pod innymi nickami czy całkiem odpuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

myślę, że jesteśmy złe kobiety, nie spełniłyśmy oczekiwań Krytyka... Podle się czuję, trzeba było jednak zaryzykować te lody w kąpieli, może jednak umiem wytrzymać dłużej pod wodą? ................

chciałbym spróbować kiedyś zrobić minetkę pod wodą - ja leże w wannie ona na mnie siada mija minuta, dwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×