Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Qrcze, smak, jak każdy zmysł, jest sprawą indywidualną ;) Nawet jeśli próbowałabym zaspokoić Twą ciekawość, spróbowałabym Wawiaka, i opisała Ci w najdrobniejszych szczegółach - na nic Ci się to nie zda. Jedyne co pozostaje Ci, Qrcze - to spróbować osobiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze to wolny kraj nie będę energii zmuszał do próbowania Choc z drugiej strony mam ochote wykorzystać naszą dobrą energie do niecnych celów :) A energię ma naprawde bardzo dobrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecnych celów wawiak??:P Jakich?? Energy no ale wiesz słodki on czy kwaśny??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś na mnie uwziąłeś :D Dobra , w końcu nie będę koledze żałować dobrej energii. tylko że znając nasze możlwiości, spotkanie nastąpi w następnej dziesięciolatce, a wtedy może już i mniej watów mocy będzie w energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam obok niego w kinie, pachniał słodko. Wnioskować należy że smak zapewne też słodki. ale to już Qrcze - sama sobie sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze :) nie ma obaw użyczysz mi swojej energii szybciej niż ci się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwzięłam się mnie poprostu dzieli przestrzeń km a jestem ciekawskim typkiem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energia zapomniałem ci powiedziec że im powiedziałem qrcze i blubli jak ciebie nie było, że daliśmy sobie po soczystym buziaku, więc tak naprawde znamy swój smak :) Ale nic więcej nie mówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wawiak, masz rację. spotkamy się. I to szybko, póki mi złość na ciebie nie minie :P. a wtedy uduszę Cię za to poczucie humoru. PS. może najpierw posmakuję, a potem uduszę... hmm.. pomyslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze ciebie to chyba bardziej nasz krytyk intryguje aniżeli mój smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeje jak to romantycznie brzmi ;) a gdzie kwiaty Wawiak?? jakies czerwone winko ;) albo czekoladki???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intrygował mnie Krytyka wygląd zaspokoiłam pożądanie ;) a terz Twój smak Wawiak ;):P ehhh te kilometry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po piewrsze-> krytyk- dotrzymałeś słowa i co?? bo u mnie nadal nic... wawiak-> ktoby cie tam chciał zamieniac na krytyka.. nie wiem jak wyglada w plażomajtkach, ani czy medialny, ani ciacho jakiego kalibru.. :P a tu terean sprawdzony(przez Energyy) i na soczyste buziaki mozna liczyć ;) witaj z powrotem Alex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, dopiero jednym palcem macam po klawiaturze:P:P za jakieś pół godziny wyrzuce z nerwów wszystko do kosza.. kur** papierologia.. 😠 a tu taki przyjemny temacik ucieka (mniam mniam).. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam sexualny stosunek nawet nie słucham co do mnie mówią:P Te rączki są stworzone do pieszczot a nie do pracy ;)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak temat wybitnie soczysty qrcze skoro tylko kilometry sa przeszkoda to nie ma przeszkód alex na piechotę przeszła taki kawał ;) Ba nawet samochody i pocagi. poza tym energia stawia flachę bo obiecała więc nie widze problemu Przyjedx do wawy wypiejemy i zagramy w butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!! jakia \"wybiórcza\" ciekawość.. 😠 zostało zranione moje kobiece ego.. niech mnie ktoś przytuli 😭 sie chyba znowu zakopie w papiery.. a ja chciałam nakładeczke mu kupować w aptece, żeby sie dowartościowany poczuł:P .. niewdzięczny.. qrcze, dawaj foty krytyka, solidarność jajników niech wygra:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla jak najbardziej się solidaryzuje z jajnikami a bardziej z pedałami ale jak lwica o nie walczyłam....nagrode dostałam...napociłam się przy tym jak diabli...aż mam :):):) Krytyk mogę???:P az mnie pali aby Cię światu pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nich tam ja tech chcę zobaczyć mojego rywala dawac mi jego foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam szanowne towarzystwo luźnych ciastek ;) Aleście się rozgadali.. oczywiście o dupie maryni (ktora mnie opuściła.. 😭)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk a co ty możesz miec qrcze czego my nie mamy :) Qrcze nadal nie mam twoich fot plazowych Nadal nie mam fot krytyka przeciez jak mi wyślesz to nikt się nie dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna jal jesteś luźna to wyślij mi z łaski swojej jakąś fotke abym miał jakies wyobrażenie. Obiecuję wysłać własna adekwatną do otrzymanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×