Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

pewnie na wenus, na mój prawdziwy adressss #@$%$%^%$# !!! i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne bo ja mam w wysłanych ze blubla jak byk stoi :O Poczekaj mozę poszły pozwiedzać ;) zagubiły się ale napewno trafią;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D teraz wysłałam Wam nowoczesną folię na szyby samochodu :D:D:D:D:D chyba sobie taką sprawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk moja jest taka jak na tej folii :D:D:D:D ehhhh o delikatesy prosisz :D:D:D:D:D Na nagrode trzeba sobie zasłuzyć ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk to u Ciebie tak jest ze Ty zawsze musisz dostać z okazji ???? Myślałam że w Twoim przypadku to tylko ja czekam na zasługi??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo proszę ma co chce :):):) czy juz mam zacząć się bać??;) ostatnie zdanie właśnie było do tego iż myślałam ze masz zawsze to co chcesz;) Zresztą w końcu żonaty jesteś:D Mój mąż też ma zawsze bezwarunkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć12sw
qrcze a połykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty 12 cos tam tu sa same luźne i wszystkie połykają :) krytyk nie mysl że jak mnie nie ma na kafe to sobie będzie kurczaczka uwodził. Patrze i czuwam żeby jej się krzywda nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak Qrcze (albo inna dorosła kobieta) będzie chciała, żeby jej stała się \"krzywda\" to żadne pilnowanie nie pomoże Wawiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację energia qrcze to duża dziewczyna więc moje pilnoanie nic nie da, ale chociaz może krytyk nie poczuję się taki pewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D serio - nie wiedziałam :) ale odpowiem: o warunkach sprzyjających: - poczuciu bezpieczeństwa i intymności - dobremu samopoczuciu psychofizycznemu - rozkoszy Mówiłam, że jestem rozwydrzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, drżyjecie dziewczyny!! krytyk za wszelką cene widze, chce was powyrozdzirać.. :P jak nic miłego wekk endu... powyrozdziranego bardzo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty blubcia co? jakoś tak z boczku i w cieniu martwię się o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 bo ja taka odtracona sie czuje ... 😭 a tak wogule to chce do domu..mam nieprzespana nocke i nie wiem czy mi sie opieka na dziecko nie kroi.. musze zaraz po pracy do przychodni śmigać a w nocy były grzmoty i błyski, ale nie u mnie.. bo ja temperatury córki pilnowałam.. aki los rodzica a wy tu tak miło, o rzeczach własciwych i najważniejszych.. ech.. żal dupe ściska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk spełnisz warunki Energy i już jest twoja :D:D:D:D blubla brakuje nam Twojego poczucia humoru:( Wracaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk! - Kto tam? - Diabeł - Nie wierzę - Jak Boga kocham jest ze mną źle:O takie coś wywołało u mnie uśmiech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pukanie do drzwi blondynki: - puk puk - kto tam? (woła blondynka) - ja - ja??? (zamachawszy rzęsami zdumiała się blondynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energyy🌻 jesteś wielka 🌻 pooolowi przechodze na muzułmanizm...:O zjeżdżam z krzesła(a obrotowe mam!) i zaczynam mieć odrucy czołobitne:O jak źle trafie rozwale sobie głowe o kant biurka.. :O 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewności żadnęj na tę chwile nie mam, ale zdaje mi sie, że \"kant\" pisze sie inaczej..:O kąt, kąnt, knot, kand, gigant.. poddaje sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa dziewczyny na łokciach docieramy do weekendu !!!!:):):) Resztkami sił i zaraz FINISCH!!!! Ide dzis na chłodne piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, qrcze przeczytałam \"ide dziś na chłopaki pieszo\" i se myśle-jest z nią gorzej niż ze mną, bo niby czemu pieszo?? jakieś tam autko pewnie ma.. 😴 a ja tam dzisiaj żadnych konstelacji seksualnych nie przewiduje, mąż będzie miał absolutne prawa autorskie do pilota.. od telewizora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj blubla głodnemu chleb na myśli :D:D:D:D ale u mnie tez własnosc telewizyjna w rękach męzczyzny :( mam bardzo bezpłodne dni i migrene...choc tą drugą słyszałam ze tylko sex z silnym zakonczeniem jest w stanie przezwycięzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×