Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
1983

laserowa korekcja wzroku

Polecane posty

Laserowa korekcja niestety trochę kosztuje, ale moim zdaniem jest to opłacalna inwestycja – w końcu chodzi o nasze oczy, o jakość widzenia. Z polecenia koleżanki z pracy trafiłem do pani dr Nowosielskiej w Warszawie, która zaproponowała mi laserową korekcję metodą EBK – bezpieczną, bo bez głębokiej ingerencji w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykonywany zabieg laserowej korekcji wzorku w szpitalu Enel-Med w Warszawie. Już minęło kilka tygodni od zabiegu i jest naprawdę znacząca poprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kazda optegra ma rozbudowane zestawy badań, a kwalifikacje sa bardzo rzetelnie przeprowadzane i dokładnie, nie jest to 15minutowa wizyta. zresztą pracują tam fachowcy wiec spokojnie można im zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no We Wrocku to jest jeden z lepszych klinik! ja polecam i uważam ze teraz tym bardziej pilnują bezpieczeństwa i higieny! także nie ma co się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to akurat robiłam w Optegrze w Łodzi....i nie narzekam, dokładnie i dobrze przygotowali, wiedziałam o każdym aspekcie zabiegu no i przede wszystkim sprawnie wszystko poszło! jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×