Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a taki jeden

samotnik z Tarnowa

Polecane posty

Gość gośćPanslimak
Witam, kukułko Ja tez nie jestem z Tarnowa I tez nie szukam muszelki, jedna mi wystarczy.. Ale licze na Twa milosc do ślimaka Może pokażę rogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot cały mężczyzna.. eh......:) Dostaje miłość, a w zamian rogi pokazuje.. Skąd ja to znam..? :( Mam ślimaka i mam muszelkę, mogę oddać rogi :P Ale każdy ślimak (winniczek) wywołuje u mnie ciepłe uczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
O, przepraszam, jestem ślimakiem, nie mężczyzną. Obojniakiem, mam wszystko co mi do szczęścia potrzeba.. Mogę do woli pokrzyczeć w samotności... Rogi sam sobie przyprawilem, taaaaka była impreza na pożegnanie lata. Krewniaczki ostrygi, podobają mi się bardzo i ich perłowe muszelki. Mógłbym je wsysać i coś tam coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny ślimak = szczęśliwy ślimak..? Nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Nie wierz nigdy slimakowi Niby taki powolny, slamazarny, a domek ma, rogi ma, I tego tez ma. A jak zasniesz, to Cie oslimaczy ze hej! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimak fantazjujesz aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścPanslimak
Nie doslyszalem, ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślimaki mają aparat sluchowy? Serio pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Pewnie, szczególnie wrażliwy na czułe słówka Do mnie mów dzis szeptem Pokrzyczymy innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimaki wrażliwcami są :) Wystarczy leciutko dotknąć różki ślimaka, a on je zaraz chowa! I tak fajnie to wygląda jak za chwilkę powolutku znów je otwiera... Świetny widok, zawsze lubiłam tak zaczepiać ślimaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Lubie dotykać, weszyc Lubie wilgoć Lubie powoli, bez pośpiechu Lubie ciepło Jakiś taki troszkę dziwny jestem i czuje się winny, ze nie wszystkim odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej malo możliwe wszystkim odpowiadać, bo to oznaczałoby że ludzie są bez różnic, a co to byłby za świat gdyby wszyscy byli jednacy i mieli te same upodobania Panie Ślimaku.? :) W różnorodności cały urok, tylko z umiarem oczywiście i bez jakiś skrajności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Do czegoś Ci się przyznał rowniesz lubię zaczepiac, dotykać takiego jednego slimaczka tylko On wtedy się nie chowa wprostprzeciwnie, uwypukla, i ładnie błyszczy w rytmie cha-chy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Pan byki sadzi.. aż miło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam pod prysznic i Panu doradzam.. taki nieco chłodniejszy natrysk ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Teraz ti i ja widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nie przejmuj..;) każdemu moze się przytrafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimak
Witam Kreuje się na kowboja, stąd te byczki. Powoli dochodze do przekonania, ze nie ma to jak kowboj. Jeździ sobie, macha lassem. Slimaczac się szybko nie dojde, a bym chciał czaesm wdrapać się na szczyt. Dobra, pędze na kolację. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego Ślimaku:) Ciekawe czy menu też ulegnie transformacji.? :D Zamiast sałaty krwiste mięsiwo.? tylko czy przewód pokarmowy wytrzyma.? Wszelkie zmiany zaleca się wprowadzać wytrwale i stopniowo:P I koniecznie uważnie czytać ulotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimakow
Dziś na kolację fasola z czarna gorzką kawą. Od jutra zaczynam pić mleko. Może jaja sobie zrobię na boczku, kto wie. Jaszcze się zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa na dobranoc? No nie wiem, czy to dobry pomysł......:) A jaka są bardzo zdrowe, tylko czy na boczku? Może z pomidorkiem, szczypiorkiem.? Albo na pieczarkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimakowb
Jak to czytam, to tak mi slinka cieknie, ze znów się zaslimaczylem. Twój zmysł kulinarny, rozbudza moje fantazje. Szczególnie jajeczniczka z pomidorami i szczypiorkim zamiast obiadu( a potem miziu- miziu). Szkoda ze mam taki malutki mozdzek. Wymyslilbym cos bardziej kreatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Móżdżek masz w sam raz, tylko za mało pewności siebie..:( Ty ciągle się tak zaślimaczasz? :D Miętę sobie zaparz.. po tej fasolce.. ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimakowb
Na melisie dzisiaj jade od popołudnia. W pracy takiego stresa mamy, jak jeszcze nigdy dotąd. Podpisz, a jak nie to ,,do widzenia''. Podpiszesz, prokurator. Zalamka. O rogach i salacie zapomnialem z tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie nieciekawie.. :O Aż dziw, że nie siedzisz głęboko w muszelce :( Może jutro będzie lepszy dzień.? :) Jedź na melisie, nie przerywaj.. działa nie tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanslimakow
Dobranoc Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi gdzie jesteś s amotniku z Tarnowa? Mam idealną propozycję dla Ciebie! Nieopodal mieszka pewna dziewczyna też samotna może z echcialbys do niej np.pojechać?? Ma swój dom niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? To chyba sciema jakaś A jak masz na drugie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×