Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

JAK Z TYMI LEGGINSAMI JEST ???????

Polecane posty

Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

można jeszcze chodzić czy to już zupełna wiocha i obciach ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bo dzisiaj mnie naszło żeby se kupić (hehehe w porę:P :P) i nigdzi enie było :O także co ? że juz sie nie chdozi wogole w legginsach nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
halooooooooooooooooooooooooooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podobno na kafeterii wszystkiego sie mozna dowiedziec :P heheheh widze właśnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na allegro patrzyłaś wiocha nie wiocha ulice pełne leginnsów w różnej konfiguracji stylistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o w końcu ktoś ;) ;) wiem, ze na Allegro są tylko tak własnie mysle czy jest sens kupowac i wogole ubierac ?? :D nie chce na idiotke wylezc tym bardziej ze mam 24 lata heheheh ale w sumie nogi mam szczuplutkie, dlugie i mam krotka spodniczkę dzinsowa ale jak ubieram tylko ją to sie srednio czuje bo nigdy tak nog nie pokazywalam wiec pomyslalam o legginsach a teraz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam w 3 kolorach ale jakoś się nie czuję .....pod spodnie na zimę będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no walsnie o to chodzi :O ze ja mam 24 lata a w leginsach same gimnazjalistki ale co moge pod kiecke ubrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale własnie w samych majtkach czuje sie dziwnie bo ta kiecka krotka jest dlatego pomyslalam o legginsach :D ale chyba odpuszczę jednak bo ponoć mam swietne nogi i w tej kiecce kazdy facet sie za mna oglada wiec moze nie jest tak zle :D tylko musze sie sama przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betuś
uważam, że leginsy dobrze dobrane wyglądają dobrze na (prawie) każdym ;) jeżeli np. masz grubsze nogi noś je dłuższe (prawie do kostek) i w ciemniejszych kolorach (granat, grafit, czerń, brąz...) trzeba też umieć dopasować fakturę czy wykończenie leginsów... np. do eleganckiej czarnej, szerszej spódnicy pasują jednolite leginsy (najlepiej takie rajstopowe) z haftem na samym dole, a do sportowej spódniczki pasują trochę grubsze leginsy (tu możesz wybrać naprawdę wiele opcji, kontrastujący kolor, faktura w delikatne centki, groszki) tylko nie przesadź ze wzorami żeby nie wyglądać tandetnie :) pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Jeśli masz zgrabniutkie nogi, NIE UKRYWAJ ich pod legginsami, tylko ładnie eksponuj :). Osobiście jestem zdania, że legginsy to wiocha stulecia i rzeczywiście nadają się tylko pod spodnie. Zestawione z jeansową mini wyglądają banalnie, natomiast z sukienką - dziwacznie i mało elegancko. Ale to tylko moja opinia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie założyłabym legginsów, za bardzo przypominają mi getry z lycry, które były tak modne kilkanaście lat temu, że babeczki nosiły je jako spodnie. Byłam wtedy małą dziewczynką, ale uraz pozostał do tej pory. Jak widzę tłustawe dziewuszki z krzywymi, krótkimi nóżkami w legginsach, to aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez i sobie go wbij w glowe
he jak sie tym tak jarasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniWrzasku
moje zdanie jest takie: całkiem niedawno zestaw legginsy + mini byly jak najbardziej na czasie i wygladały bardzo oryginalnie. Wiadomo nowy trend, wizerunek itp. Ale teraz jest pelno dziewczyn w takim "oryginalnym" stroju. Ja tez kupilam sobie kiedys legginsy. Czarne. I teraz zestawiam je z baletkami a na góre ubieram tunike bądz długa bluzkę. Do tego jakiś modny szeroki pas, łancuszek czy korale i .. oryginalny zestaw gotowy ( przynajmniej bardziej oryginalny od poprzedniego :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielen
ja noszę legginsy z szortami.i też jest oryginalnie;) bo raczej niewiele dziewczyn tak chodzi:) a to,że masz 24 lata to nic. ja mam 19 i chodzę:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek83
ja mam leginsy kabareti i wszystkim sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii
noszone cały czas oczywiscie! nie daj mi myslec inaczej bo dzisiaj kupiłam kolejne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmm
Zawsze wiocha, czy modne czy nie: zdecydowana większość kobiet paskudnie w nich wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×