Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiołek18888

Szybkie,tanie potrawy z ryżu i makaronu....

Polecane posty

Gość Bammboosek
Wracając do tematu potraw w ryżu,to ja uwielbiam Risotto:Gotuję ryż na sypko,a w drugim garknu przygotowuję pokrojoną surową cebulę,dwie utarte marchewki,trochę selera jeśli mam w domu i wrzucam do tego mięso mielone,może być nawet to z Tesco za 2,99 za pół kilo:)) W momencie kiedy wszystko mi się poddusi odpowiednio w garnku,zaczynam to doprawiać,granulowanym czosnkiem,majerankiem dość dużą jego ilością,niego oregano,papryką słodką i ostrą i obowiązkowo curry(wszystko według smaku),na koniec dodaję ryż,około 2 saszetek. Smaczne,tanie i szybkie danie. Warzywa duszę na wodzie,nie na oleju!! Mięso samo w sobie jest wystarczajaco tłuste. polecam i smacznego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabownikowa
Hehe... nie przepadam za daniami z ryżu, bardziej z makaronu, a już najczęściej chodzę do Party Pizza. To chyba moje ulubione jedzenie przygotowane na szybko ;-) Z makaronu również znam kilka smacznych potraw, chociaż zbyt wiele tego nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appleeeee
Ja polecam ryz albo makaron na slodko - jesli ktos lubi. Wlasnie dzisiaj mialam sobie zrobic niestety skladnikow brak. Ugotowac gruby makaron ( najleiej swiderki). Roztopic w rondelku maslo tak, zeby zrobilo sie zlociste. Makaron posypac cukrem cynamonem i roztopionym maslem. Tak samo robi sie z ryzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×