Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLIWIA 124

PROBLEM Z GRĄ WSTĘPNA-MEŻĆZYZNI-PYTANIE DO WAS

Polecane posty

Witajcie! Mam kochajacego faceta, wszystko jest ok,oprocz...gry wstepnej i seksu...Gra wstepna to 15 sekundowy pocalunek, po czym moj facet od razu przechodzi do rzeczy i mnie rozbiera, dotknie w jednym miejscu i juz chce sie kochac. Cala ta \"gra wstepna\" trwa tak 5 minut, choc gdyby nie to ze ja sie ociagam,trwalaby krocej. Sam seks tez trwa krotko-10 minut. Moj facet chyba nie odczuwa potrzeby gry wstepnej,a mnie takie cos juz meczy...Czy to taka gra wstepna jest normalna,nie powinna byc nieco dluzsza i bardziej wyrafinowana? Czy mezczyzni nie lubia roznych pieszczot przed stosunkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samojebadełko
Powiedz mu to. Uświadom go. Facetom chyba to rzeczywiście nie jest tak potrzebne do szczęścia, ale należy im uświadamiać, że kobiecie jest. Inaczej nie osiągnie takiego poziomu zaangażowania, by móc w pełni rozkoszować się seksem. Same pieszczoty łechtaczki powinny trwać ok 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiele razy mu juz mowilam, ze juz mam dosyc takiego seksu na szybko, wie o tym, a mimo to zawsze jest tak samo, a ja za kazdym razem mam nadzieje,ze \"tym razem moze gra wstepna bedzie dluzsza\"...ale niestety...Nie rozumiem, czasu mamy dosyc, zreszta zawsze mozna go znalezc, a on to robi jak automat, ciach ciach i po sprawie...Nie wiem juz jak mam mu to wytlumaczyc? Mam jeszcze presje ze musze dojsc do orgazmu, a jak ja mam dojsc bez zadnej gry wstepnej i po 2 minutach seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zepo prostu taki problem jest zwiazany z wiekiem-ja mam 30 la, a moj facet 44...Czy w tym wieku mezczyzni juz nie maja ochoty na gre wstepna? moze juz znudzil mu sie seks, czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś mnie zaskoczyla wiekiem faceta ,dlatego ze takie zachowanie facetow jest charakterystyczne dla wieku bardzo młodego Twoj facet jest strasznym egoistą Chyba miał wiele nieudanych związkow,W tym wieku mamy już doświadczenie i podnieca nas gdy kobieta dochodzi do orgazmu i gdy jest w stanie orgazmicznym wówczas miło jest nam dochodzić do wytrysku podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiasz sprawe jasno
albo cie piesci wczesniej i rozgrzewa albo nici z seksu przeciez to sie mozna pochlastac z takim 'seksem' szczerze wspolczuje a facet faktycznie jest strasznym egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek1984
cos czuje ze bysmy sie wzajemnie uzupelnili ja od roku nie mialem orgazmu, nawet po 3 godzinach. tego niby seksu - od dwoch lat bez gry wstepnej o ktorej marze i tesknie za nia cholernie. niestety, moja kobiete to obrzydza - i "nie jest jej to do niczego potrzebne". mowa tu o zapokajaniu jej - nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
W pierwszej chwili myślałem ze młodziak jak się nauczy to się zmieni ale wiek 44 totalnie mnie zaskoczył. Myślę że na samoistną zmianę nie masz szans. Może przykuj go kajdankami do łóżka wówczas będziesz miała przewagę może przekonasz go ze seks może być równie fajny na dłuższym dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×