Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Joasia_o2
Witam wszystkich:) Byłam u ginekologa i po pół roku brania Syndi pani dr przepisała mi Microgynon 21. Czy któraś z was zmieniała też Syndi na te tabetki? Jak wygląda zmiana tabletek czy występują jakieś plamienia, bóle głowy itp.? Zna wogóle któraś z was te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Zapomniałam dodać, że pani ginekolog stwewierdziła że nie powinno brać się Syndi zbyt długo. Tylko nie wiem dlaczego ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
moja siostra brała microgynon, to dość stare tabletki:) ona tolerowała dobrze, mój lekarz nie polecał jednak. co do problemów z cerą - ja nigdy nie miałam. a co do brania syndi za długo słyszalam takie plotki że niby nie można, ale jakoś żaden lekarz nigdy nie potwierdzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori27 mi jeszcze nikt tutaj nie odpowiedział na to pytanie, a jestem bardzo ciekawa, czy po odstawieniu lub zmianie tabletek cera może się pogorszyć?? słyszałam, że po odstawieniu hormonów trądzik wraca w kilkakrotnie gorszej postaci niż przed rozpoczęciem brania ;/ oby to była nieprawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Hej dziewczyny :) Sluchajcie, Syndi biore juz prawie pol roku ale wczesniej jakos nie przykladalam wagi do tego czy biore je w wyznaczonych godzinach bo byly mi potrzebna dla problemow z cera:/ teraz przydlyby mi sie do innych celow,wiadomo jakich :D ale w zeszlym miesiacu chyba zapomnialam wziasc jedna tabletke i wzielam ja na drugi dzien:/ teraz zaczelam kolejne opakowanie i sie pilnuje ale pytanie jest czy one nadal sa skuteczne czy moze lepiej poczekac ten miesiac i stawiac na gume??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura89 ja byłam w bardzo podobnej sytuacji, zaczęłam brać te tabletki tylko ze względu na cerę, przez pierwszych kilka miesięcy brałam je w różnych godzinach, kilka razy dopiero na 2 dzień. Od jakiegoś czasu współżyje a tabletki staram się brać codziennie o tej samej godzinie, kilka razy spóźniłam się, ale jeśli nie spóźnisz się 12 godzin to bez obaw... :) a co do regularnego brania, ja biorę teraz zawsze o tej samej godzinie bo tak łatwiej mi pamiętać, ale jeśli bierzesz np. raz o 21, innym razem 22, a jeszcze innym o 23... to jestem pewna że antykoncepcja jest zachowana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Slicznie dziekuje za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia18kasik
hej Dziewczyny mam pytanko bo wyrzuciłam niechcaco ulotki z sindi i bierze sie je przez 21 dni potem 7 dni przerwy i na 8 dzien zaczynam kolejne opakowanie tak..??ODPiszcie:) pozdrófka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia18kasik
DZIEWCZYNY ODP ...!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martis_9
Czesc dziewczynki! wlasnie odstawilam sindy-35. Gin przepisal mi je na poprawe cery. Wzielam tylko 6 tabletek czulam sie po nich strasznie Bol glowy prawie 24h i na dodatek po 3 dniach zaczelam odczuwac bol w klatece piersiowej i dusznosci. Poszlam do gin a on stweirdzil ze skoro nie moge brac tych tabletek tzn ze zadnych nie bede mogla i mi nie pomoze. ale to dziwne bo 4 lata temu bralam inne tabletki i wszytsko po nich bylo ok. Przepisal mi Mercilon ale teraz musze poczekac do okresu. Czy ktoras z Was tez sie tak czula? I jak myslicie czy powinnam zmieninic lekarza, bo wydaje mi sie ze to tylko zle dobrane tabletki?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martis_9
tak robisz 7 dni przerwy i bierzesz 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia69
ja zmieniłam tabletki z Syndi 35 na Regulon i teraz lepiej sie czuję choć wtedy nie narzekałam ale mam ładniejszą cere sama nie wiem dlaczego skoro to Syndi jest na tradzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia18kasik
tak myslałam hehe dzieki za ktoras mi odp:*:) a czy koniecznie musze dostac miesiaczke w tej przerwie 7 dniowej?a jezeli dostane to i tak na 8 dzien musze wziasc sindi..:) a ja jestem własnie dzis po 1 opakowaniu i czuje sie znakomicie zadnych skutkow ubocznych jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonna500
Brałam Syndi 35 przez pół roku niby wszystko ok nie narzekam , nowy lekarz do którego poszłam zmienił mi na Cilest, powiedział że Syndi bardzo niszczy wątrobę i nie jest jako tako środkiem antykoncepcyjnym tylko raczej dermatologicznym i nie można go zbyt długo stosować, max to pół roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonna500
Brałam Syndi 35 przez pół roku niby wszystko ok nie narzekam , nowy lekarz do którego poszłam zmienił mi na Cilest, powiedział że Syndi bardzo niszczy wątrobę i nie jest jako tako środkiem antykoncepcyjnym tylko raczej dermatologicznym i nie można go zbyt długo stosować, max to pół roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
kobitki prosze o pomoc!!!! zapomniałam wczoraj (sroda) wziąsc tabletki:/ dopiero dzis sie zczaiłam i wziełam ta tabletke z środy a teraz co z tabletka z dzis-z czwartku??? tez powinnam dzis ją wziąsc?? czyli dwie tabletki dzisiaj??? prosze odpiszcie jesli znacie odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
bierzesz dzisiaj dwie, wczorajszą i dzisiejszą (o normalnej porze). jeśli zapomniałaś się na więcej jak 12 godzin, zabezpieczaj się przez najbliższe 7 dni gumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
no własnie doczytałam sie z wcześniejszych postów ze sama chyba tak robiłas:) ale przeczytałam w ulotce ze- nie nalezy stosowac dawki podwojnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. wiec chyba bede do tyłu- dzis choc jest czwartek wzielam srode; jutro w piatek wezme dopiero czwartek... tak przynajmniej zrozumialam z ulotki, a biore tylko na cere wiec chyba taka metoda nie bedzie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczina
Witajcie koleżanki jestem tu nowa mam 25lat od tygodnia biorę SYNDI 35 narazie jest dobrze,czytałam to forum ale jak to z ludźmi człowiek człowiekowi nie równy.Ja rok temu urodziłam synka w ciązy miałam super buzie zero krost lecz niestety pół roku po porodzie twarz jak tredowata powaga, udałam sie do dermatolog i ona jak narazie trafiła w sindi wczesniej miałam antybiotyk UNIDOX ale nic nie pomógł. Teraz zobaczymy????Oby było dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
ja dla mnie to jest dwuznaczne - Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. należy przyjąć ostatnią „pominiętą” tabletkę Syndi-35 i kontynuować stosowanie kolejnych tabletek o zwykłych porach. ale jak jednego dnia przyjme dwie tabletki (w celu uzupełnienia pominiętej dawki) to wtedy to bedzie dawka podwojna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja raz wzięłam dwie na raz i nie umarłam:) pogadaj z lekarzem przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
oki dzieki za info:) no wlasnie najlepiej bedzie pogadac na wizycie z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
oki dzieki za info:) no wlasnie najlepiej bedzie pogadac na wizycie z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodka11 skoro bierzesz Syndi tylko na cerę to powinnaś wziąść 2 na raz albo ta która zapomniałaś od razu jak sie kapłaś że nie wzięłaś a ta z czwartku o normalnej porze i tak powinno się postępować. jonna500 dziwne że max pół roku, ja Syndi biorę już prawie półtora roku :) i nie narzekam wszytsko jest w jak najlepszym porządku i pod względem antykoncepcyjnym i na cerę nie narzekam. Bo z naprawdę zaawansowanego trądziku pozostało mi raptem kilka zaskórników, czasem jakaś krostka. Nie mam zamiaru zmieniać tabletek puki co a mój ginekolog nic nie mówi więc chyba mogę je jeszcze brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
do Yessa- a skad taka pewność ze powinnam wziąść dwie naraz?? (bo rzeczywiscie kapnełam sie ze nie wziełam tabletki z środy gdy miałam brać czwartkową) skoro w ulotce pisze inaczej- ze nie nalezy stosowac dawki podwojnej. ja takiej pewnosci nie mam- ze powinnam wziąśc dwie naraz- bo nie konsultowałam sie z lekarzem ale ulotka sugeruje ze nie powinno sie tak robic, wiec wynika ze jak zapomniałas to trudno idziesz o dzien do tyłu- jest sobota a Ty bierzesz piątek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
do naszej upartej koleżanki: skąd taka pewność - BO TAK SIĘ ROBI. skąd na pewno? - BO TAK PISZĄ W INSTRUKCJI OBSŁUGI, NAWET TEJ, DO KTÓREJ DOSTAŁAŚ LINK. po **** się pytasz skoro wiesz lepiej? to o czym mówisz znaczy zapewne: jeśli normalnie bierzesz pigułkę o np 10 i zapomniałaś, to zaległą weź gdy tylko sobie o niej przypomnisz, a resztę bierzesz normalnie. Czyli - jeśli bierzesz np o 10, a przypomniałaś sobie o niewzięciu o 8 rano, bierzesz 'zapomnianą' o 8, a o 10 normalną, A NIE DWIE NARAZ O 8 WYJĄTEK: jeśli bierzesz o np 10 i o 10 właśnie sobie przypomnisz, wtedy możesz wziąć dwie naraz. to nie jest tak, że możesz sobie pominąć, wziąć jedną mniej. JA brałam dwie naraz pewnego razu, bo przypomniałam sobie dopiero przy okazji kolejnej pigułki. i jakoś jestem na tyle żywa, żeby ci powrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncherry
witam. bralam ta syndi mozna powiedziec, ze jest ok. jednakze mam inne pytanie. jesli tabletki nie pomagaja mi w ogole na cere, to co dostalam od dermatologa (zineryt) tez nic nie dal, to co mam zrobic? pomocy! mam 20 lat i straszny tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncherry słyszałam o leku który nazywa się IZOTEK. Stosuje się go wtedy kiedy nic innego nie pomaga. Spytaj lekarza. Jak długo brałaś Syndi ? Bo ja musiałam się trochę naczekać, zanim Syndi doprowadziły moją cerę do \"dobrego stanu\". Ale idealnie nadal nie jest, i pewnie nie będzie, na walkę z zaskórnikami jestem już skazana, szczególnie jesienią ;) muszę się cieszyć z tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×