Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Ola.
dziewczyny skutecznosc syndi anty jest wysoka? wiem ze to glupie ale to moje pierwse tabsy i nie wiem czy jest okej a chlopak konczy we mnie...prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
powiem ci, ze ciekawa masz kolejnosc:) najpierw sie seksisz a potem interesujesz sie skutecznoscia anty;] ja biore syndi od pazdziernika zeszlego roku. kochalam sie bardzo duzo i zawsze z koncem i nie zaszlam. mysle wiec, ze sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
do gochy - zadna z nas najwyrazniej nie miala, ale wielokrotnie zastanawialam sie co zrobic w takiej sytuacji. jesli jeszcze nie zrobilas - zrob test, albo idz do gina. a najlepiej jedno i drugie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgusiiaaa89
czy sindi-35 sa na recepte? dzis poelcila mi je moja dermatolog i nie wiem czy musze isc do ginekologa po recepte czy mozna kupic ''od reki''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy widzialas kiedykolwiek tabletki antykoncepcyjne bez recepty? nie sadze :P tak na zdrowy rozsadek to przeciez nierealne ;) skoro dermatolog Ci je polecila to mogla od razu Ci wypisac na nie recepte (tak bylo w moim przypadku) :) skoro tego nie zrobila to musisz isc do ginekologa, innej mozliwosci nie ma.. niestety zaden farmaceuta na ladne oczy nam ich nie sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.
Naresca dzieki za odopowedz a ja sie ni einteresowalam skutecznoscia bo ja je bralam na cere a teraz taki przypadek wyszedl... nieciekawy zreszta... ale co poradzic sa szmaciarze na tym swiecie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
czesc dziewczyny! doradzcie cos , bo jadlam kiedys diane przez pol roku i efektow ubocznych nie bylo ,ale cera tez sie nie poprawiala wiec ja odzstawilam, teraz jadlam Yasmin i na cere jest taki w miare ok ale piersi mi strasznie spadly:/..teraz lekarz mi proponuje syndi , tylko nie wiem czy mi pomoze skoro ma podobny sklad do Diany a ona mi nie pomogala na cere. Jak myslicie?? nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
witaj! mi nie pomogła, a nawet było jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja bralam yasmin dosc dlugo, rok ponad, i dla mnie była genialna! syndi wlasnie odstawiłam, prawdopodobnie wracam do yasmin. ale na cere byly niezle, tzn zadnego pryszcza nie mialam w trakcie brania syndi, ale bralam przez 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
Naresca. jesli zaczniesz yasmin to prosze daj znac jak cera i ogolnie samopoczucie. bo biore juz syndii dluugo juz ponad rok i cera jest taka sobie niby ladna, o niebo lepiej niz wczesniej ale troche jednak syfkow jest. a szkoda mi mojej watroby. chcialabym zmienic na cos lzejszego, tylko boje sie ze efekty tej kuracji pojda sie rypac i bede musiala wszystko od poczatku zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejne_pytanie
Drogie Panie / koleżanki :) Mam pewną wątpliwość i chciałabym, by któraś z Was mi doradziła. tabletki zażywam o godzinie 19.00. Wczoraj się zapomniałam i wzięłam 0 20.00. Czy dziś powinnam wziąć o 20 czy 19? sama juz nie wiem. Wspomnę tylko, że dziś bedzie moja 5 tabletka, gdyż dopiero zaczynam je stosować. z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus22
Cześc dziewczyny ja biorę syndi -35 od 5 dniu i jak na razie nie mam żadnych skutków ubocznych tylko jestem senna po nich i mi apetyt wzrósł mam nadzieje ze tak będzie dalej że nie będę miała skutków ubocznych:) mam pytanko po ilu dniach można sie kochać z facetem bez innego zabezpieczenia?? jak na razie jestem zadowolona z tej antykoncepcji apetyt dobrze że mi wzrósł bo sobie przytyje bo jestem szczupła pozdrawiam wszystkie dziewczyny które tak jak ja nie mają żadnych skutków ubocznych po Syndi-35 buziaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze godz czy 2 roznicy przy braniu tabletek nie robia zadnej roznicy wiec mozesz wziasc o ktorej chcesz jak zawsze bralas o 19 to mozesz przy tym pozostac, ja biore roznie bo z regoly zapominam i zarzywam je w podobnych ale roznych godzinach a nic zlego sie nie dzieje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. byle by sie nie spoznic o wiecej niz 12 godz. z tabsem bo wtedy antykoncepcja moze nie zadzialac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
koleżanko, godzina poślizgu nie robi żadnej różnicy! ja biorę w przedziale 21-23 godzina. tak jak wczesniej mowili, wazne, zebys nie przekroczyla 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
wczoraj sie skapnelam ze zapomnialam wziac jeden tabletki. zapewne dzien lub dwa wczesniej. nie ma zadnego zagrozenia bo nie wspolzylam. ale zastanawiam sie czy jednak powinnam ja wziac razem z druga. wiem ze tak zalecaja jesli chodzi o antykoncepcje. ale chyba dobrze zrobilam ze nie wzielam, bo co mi dodatkowa dawka hormonow. jak sie mialo odblokowac , to i tak sie odblokuje owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
to nie jest tak, że co się miało odblokować, to się odblokuje. i to też nie jest tak, że do dodatkowa dawka hormonów. to zaległa dawka hormonów, przez którą stężenie we krwi wróci do normy. nie można się tak ot bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
to nie jest tak ze sie bawie.. rozumiem powage tego doskonale. ale dodatkowa dawke hormonow dostalabym po 24 lub 48 godzinach. zalozmy ze organizm zaczal juz odblokowywac ta owulacje i nagle, podwojna dawka hormonow. moim zdaniem za duze zamieszanie poki co nie mam zadnego plamienia, zadnych objawow owulacji. wiec chyba wszystko jest ok. nie wiem jakim cudem zapomnialam tej tabletki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
moj gin powiedzial, ze nie wystarczy 1 pominiecie zeby wywolac owulacje. ale powiedzial tez ze wazne jest, zeby jednak brac pominieta tabletke, zeby nie wydluzac cylku i zeby stezenie hormonow wrocilo do normy. poza tym sie zabezpieczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
dobrze wiem, ze nie jestem zabezpieczona, ale sytuacja jest taka, ze jej po prostu nie potrzebuje teraz. i nie bede wydluzac cyklu. skoncze jak zwykle. tylko jestem ciekawa jednej rzeczy. dzisiaj wzielam ostatnia tabletke. ta pominieta to byla chyba 3-4 od konca. niedlugo dostane krwawienie z odstawienia. i czy od nastepnego opakowania bede bezpieczna. tzn. bezpieczna w sensie, tak jak przy pierwszym miesiacu brania. czy zabezpieczona juz tak pewniej jak przy kolejnych miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie czy alkohol moze zmniejszyc dzialanie tabletek jezeli nie bylo wymiotow ale pilam go w duzych ilosciach i wspolzylam zdazylo sie tak kilkakrotnie wiec czy moge byc spokojna??prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś22
Hej dziewczyny mam małe pytanko brałam 6 tabletek syndi -35 ale przerwałam bo bardzo sie zle czułam drętwiały mi ręce i nogi miałam obolałe piersi nawet raz ciężko mi się oddychało było mi nie dobrze.A moje pytanie to jakie są skutki po przerwaniu antykoncepcji i dlaczego mam plamienie jeśli już nie biorę od 3 dni tych tabletek proszę o jak najszybszą odpowiedź bo nie wiem co mam robić czy iść do ginekologa z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
idź do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka2344
hejka ja biore syndi juz ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona moja skóra nie jest juz taka przetłuszczona jak wtedyu gdy brałam microgynon jest spoko pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
hej! ja mam pytanie o wasze humorki ;) biorę Syndi już od maja i od polowy sierpnia mam takie napady płaczu, że sama nie wiem co się ze mną dzieje :( czuję się tak okropnie choćbym miała depresje lub coś w tym stylu.. jak u was z tymi humorami? bo nie wiem czy to po tych tabletkach czy ja już jestem jakaś nienormalna... odpiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
wydaje mi sie ze przyczyną moga byc te leki....przynajmniej tak mi sie wydaje, bo sama miewam podobie:/ wcześniej nie miałam napadów płaczu niewiadomo skad i z czego a teraz to prawie normalka;) trzeba sie kontrolowac i wyluzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
no wlasnie ja też nie mialam prze tymi tabletkami humorkow a raczej napadow placzu bez powodu a teraz to tragedia... ale w sumie sie już przyzwyczailam ze placze bez powodu :P i chyba staram sie to ukrywac bo az wstyd :D hahahaha :D pozdrawiaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
Czesc dziewczyny, biore syndi od 10 dni i przy 5 tabletce wymiotowalam po 6-7 godzinach. wydaje mi sie ze tabl. zdazyla sie wchlonać, jednak jest to moje 1opakowanie i nie wiem czy mam sie czym martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
jestem pewna, że prawie na pewno nie masz się czym martwić. ulotka i lekarze wyraźnie mówią o zagrożeniu, jeśli wymioty następują po mniej jak trzech godzinach. myślę, że nie ma powodów do zmartwień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt
hej, od tygodnia stosuję syndi, mam mdlości i duży apetyt, biorę je, bo walczę ze zbędnym owłosieniem na ciele:( Chcialam zapytać czy któraś z was też je stosuje z tego powodu i jakie są efekty kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×