Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzaga20

--ZARECZYNY-- JAK TO BYLO U WAS???

Polecane posty

Ten topic bedzie poswiecony stresujacemu wydarrzeniu jakim jest dzien zareczyn. Opiszcie jak wygladaly wasze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjnie
Jak do nich dojdzie, nie omieszkam opisać ;) Oj będzie się działo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) A ja chętnie posłucham bo jestem jeszcze przed, choc czuje, ze tym razem ON to TEN i On równiez to czuje.... wiec moze za jakis czas... :) Opisujcie kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha no to ja
dlaczego stresujące wydarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataleczka z podwóreeczka
heh, a moj brat.. wyobraźcie sobie ze jego panna strzasznie nalegala na zareczyny po pol roku znajomosci(wyzebrala je doslownie), moj brat wtedy nie pracowal a ona zabrala go do sklepu i wybrala najdrozszy pierscionek!! teraz na szczescie sie to rozlecialo bo ona go strasznie traktowala..przy mamie mowila mu zeby "se poszedl mozg kupic a nie samochod idiota jeden":/.. a moj brat to dobry czlek i uslugiwal jej pantoufel.. ale teraz sie skonczylo:) podobno jest taki przesad, ze jak w ciagu roku od zareczyn sie nie hajtnie to bedzie liiiiipaaaaaa.. ale to tylko przesad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka juz jestem,sorci ze tak pozno👄ale jestem:)no wiec....zareczylam sie nieclay rok temu(12.08.2006)a bylo to tak....ja i Kotek chodzimy juz dosc dlugo,wtedy bylo 7lat:)wiedzialam ze mi sie oswiadczyc,bo razem to ustalilismy,sama wybralam sobie pierscionek,nie zaden wielki(bo nie lubie),skromny.Ustalilismy z jgo i moimi rodzicami kiedy to bedzie.W ten przyjechal on i jego parents,dla mnie mial cudowne czerwone rozyczki🌼i dla mamy mniejszy bukiecik🌼,no a dla taty%%%.Najpierw poprosil o chwilke uwagi,powiedzial ze mnie kocha,ze chce ze mna byc juz zawsze i poprosil rodzicow o moja reke,oni sie oczywiescie zgodzili:)podeszedl do mnie z bukietem,ukleknal i zapytal \"Basiu Skarbie zostaniesz moja zona?\" wreczajac mi pierscionek:)powiedzialam TAK-on zalozyl pierscionek i...............swietowalismy z rodziacmi:) a pozniej pojechalismy na tydz.na wakacje w gory:) moze bylo tak po staremu,ale dla mnie to NAJcudowniejszy dzien w zyciu:):):)👄 a teraz mykam spac😴bo jutro do pracy:) pozdrawiam i sle 👄 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej kolezanki facet oswiadczyl sie jej w restauracji. Kelner przyniosl pierscionek w deserze. Wiem ze troche tak brzmi filmowo . Ale czy nie jest to romantyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe time
nie dzaga tylko nie restauracja:O wole plener;) romantycnzy widok, chwila i my:) i pierscionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie_D
fajnie tak :) po co z rodzicam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sir Lancelot
Romantyczne to było z Królem Arturem walczyć ramię w ramię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×