Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biulencja

staż absolewncki z up- mozna zmienic czas trwania?

Polecane posty

Gość biulencja

no wlasnie, chcialabym, a wrecz musze go skrocic, bo zaczynam studia dzienne... skrocenie byloby tylko o miesiac- jest to mozliwe? ktos sie orientuje? czy nie bedzie to tak odebrane ze ja go przerywam? zalicza mi go i dadza normalnie zaswiadczenie o odbyciu? bo sie stresuje i nie wiem, a w necie nie umiem nzalezc odp na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jest tak ze Ty rezgynujesz i ponosisz jakies koszty ale nie wiem dokladnie Njalepiej idz i sie zapytaj w urzedzie albo pogadaj z pracodawca A gdzie massz ten staz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulencja
w bibliotece publicznej w zapyziałej dziurze gdzie mieszkam, z ich strony problemu na pewno nie bedzie, chodzi mi wlasnie o to, czy nie bede obciazona jakimis kosztami ze strony urzedu pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom bedziesz ale to nie sa chyba duze koszty Nie wiem Ja tez zaczynam staz,jutro moj pierwszy dzien:0rok temu juz bylam ale na 4 mieisace tylko a teraz mam na 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulencja
no to powodzenia jutro;) ja mialam miec na 6 miechow, chcialabym skrocic do 5, pzadzownie jutro do pupu to sie okaze. pociesyzlas mnie tym, ze w razie czego to nie sa duze koszty, juz sobie wyobrazalam ze aza mi wyszstkie wyplaty zwrocic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
za wszystkie na pewno nie Nie wiem ile musisz sie dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz przerwac staz i dostaniesz zaswiadczenie o odbytym stazu, bedziesz musiala zaplacic tylko za te badania lekarskie na ktore na samym poczatku, jeszcze przed rozpoczeciem stazu wyslal Cie urzad pracy, zadnych innych kosztow nie zwracasz, tak przynajmniej jest w moim wojewodztwie, zeby dali Ci dobra opinie powiedz wczesniej pracodawcy o calej sytuacji, jak czlowiek to zrozumie, przeciez masz prawo sie dalej uczyc, w PUPie problemow z zalatwieniem tego nie bedziesz miala, wystarczy dobre podanie +swistek z uczelni na ktora sie dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulencja
super, ale ja na zadnych badaniach nie bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe, jesli to byl staz z PUPu, czyli z urzedu pracy to musialas przed rozpoczeciem stazu dostac skierowanie na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy, to sie bardzo szybko zalatwia wiec moze juz nawet nie pamietasz ze bylas, bo to z badaniami ma niewiele wspolnego, zwlaszcza jesli zostalas skierowana na staz stanowisko pracownik biurowy lub cos w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulencja
no nie bylam skierowana, kazlai mi przynisc to zaswiadczenie samej, wiec sama je zdobywalam i ja za to mialam zaplacic z wlasnej kieszeni, dlatego nie rozumiem czmeu mialabym im za to oddawac kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem, w moim wojewodztwie kieruje sie wszystkich przed stazem na takie badania i placi za nie urzad, ale moze u Ciebie jest inaczej, to pewnie nie bedziesz musiala nic placic, 3maj sie, powodzenia na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulencja
dzięki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×