Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Chciałabym pogadać o wszystkim

Nie wiem co mam robić

Polecane posty

Gość Chciałabym pogadać o wszystkim

Chodzę ze swoim chłopakiem już 4,5 roku bardzo go kocham ale nie czuje z jego strony takiego uczucia jak kiedys. Napewno mnie kocha ale nie tak jak dawniej myśle że moze mu się znudziłam albo coś. Dzisiaj próbowałam z nim porozmiawiać mówiłam że chciałabym tak jak dawniej żebyśmy się sobie zwierzali mówili o problemach prosili o radę po porostu żebyśmy byli jednością naprawdę kiedyś tak było. On powiedział że też by tak chciał. Ja płakałam a on tylko to zdaniepowiedział. Boję się żę on się mną znudził że już niedługo przestanie mnie kochać. Nie wiem co mam robić Nasz związek miała kilka poważnych kryzysów ale zawsze z nich wychodziliśmy.Wtedy wierzyłam że nasz miłość wszystko przetrwa nawet najtrudniejsze ale teraz trudno mi uwierzyć że nasz związek ma sens nie dam rady już walczyć już nie wierzę że może być dobrze. Tak bardzo go kocham jest dla mnie wszystkim to mój pierwszy chłopak poznałam go jak miałam 13 lat on miał 16 razem tyle przetrwaliśmy ale mam wątpliwości że to przetrwa następne tyle lat. Zresztą wczoraj dowiedziałam się że zamierza wyjechać za granicę pod koniec września nawet nie spytał mnie o zdanie . Ja boję się żę my tego nie przetrwamy żę on tam kogoś sobie znajdzie. Zrobiłabym dla niego wszystko. Boję się go starcić Jak tak się stanie nigdy nie znjade drugiego takiego on jest cudowny Nie wiem co mam robić czy dalej się starać chcem poprostu z wami pogadać bo nie mam z kim nawet on nie chce ze mna rozmawiać proszę piszcie odzywajcie sie potrzebna mi jakaś bratania przyjacielska dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×