Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kennee22

czas przeżycia plemnikow

Polecane posty

zaplanowalismy sobie poczęcie dzidziusia...wszystko poobliczałam ale tak naprawde po przeczytaniu wiekszości postow stwierdzam ze jednak nie zrobilam tego najlepiej...no ale o czym innym chciałam pisac...od kilku godzin czuje pobolewania w podbrzuszu, mam nadzieje ze to jajeczkowanie, dziasiaj na sex niestety nie moge liczyc bo moj facet musiał wyjechac i wroci dopiero pozno w nocy, ale czy jesli kochalismy sie noc wczesniej to czy szansa na \"zaskoczanie\" jest spora... tak bym juz chciala zobaczyc dwie krechy na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah pewnie że jest szansa, mówi się, że plemniki żyją 3 dni (to już sie mieścisz :)) a fakt faktem dożyć mogą nawet 7 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mialam owulacje to miałam wyraźne bóle i plamienia przez 3 dni wiec wiesz... nie było problemu jesli sie teraz nie uda to moze spróbuj stosować testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam, plemniki zdrowego faceta są w stanie czekać na jajeczko aż 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odczuwam jajeczkowanie, zawsze w lewym jajniku (nie wiem dlaczego?) i te pobolewania w podbrzuszu, wiec moze cos z tego wyjdzie...mam nadzieje ze ci mali bandyci przyczaili sie gdzies tam we mnie i zaatakuja całą chmara...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×