Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trufllaa

czy bielizne kupujecie z jakiejs konlretnej firmy ?

Polecane posty

Gość trufllaa

czy wam to obojetne majtki ,biustonosze :) pytam bo mam dość porozciaganych np majtek po praniu acha a pierzecie bielizne recznie czy w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieliznę piorę tylko ręcznie, bo jest stanowczo za droga żeby ryzkowac jej zniszczenie. uwilabim bieliznę z Samnthy Gaii i Atlantica. Innych firm prawie nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufllaa
to moze ja ja zniszczyłam piorąc w pralce? zszrzała i takie tam ale to bez sensu i tak nie? ------ ale chciałam jeszcze zapuytac teraz wróciłam z MAKRO I TAM jest min bielizna firmy SEASOUL-jest dość droga majtki to tak o d 20 zlł wzwyż znacie? ---------- chciałam sie jeszcze zapytać o BIELLENDE WARTO? --------- obiecałam sobie juz nie kupowac szajsu tylko eby ta droższa też taka nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuje jednej konkretnej firmy, piore w pralce, a jak sie zniszczy to wyrzucam. Nie nosze bardzo drogiej bielizny, wiec mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jikk
Ja kupuję ostatnio bieliznę Damy Kier. Akurat obok mnie mają salonik firmowy, ale jest też w internecie. Właściwie kupuję tam tylko staniki. Majtki zazwyczaj noszę bawełniane. Kupuję je w tanich dyskontach odzieżowych ( SNC, np.), choć trafiają się tam Atlantic'i. Oczywiście wszystko rzucam do pralki - i staniki, i majtki. I nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjaa
jszcze odnosze słyszałam ze w HM jest w miare bielizna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×