Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poloikg

mineta

Polecane posty

Gość MinetaMan73
nie wiem czemu mi sie ten link nie kopiuje :((...ale jest aktywny na 3 str tego wątku...gdzieś w miesiącu maju... czekam Śliczna na kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasamineta
Właśnie przeglądałem link na str 3, niestety w pracy nie mogę otworzyć (filtry). Obaczę w domu. ale.. Abi23? czy Ty nie pisałaś na stronie 3 wątku o tym, że twój kolo nie chce Się z Tobą bzykać, bo nie jesteś jego wybranką, a na stronie 7 pisałaś o identycznej sytuacji wśród swoich znajomych, tzn. nie chce zrobić minety, bo przyjaciólka nie jest wybranką?? No, no.. komuś chyba po 2 miesiacach i czterech stronach zrobiło się przykro, że facet jest rycerzem, a nie kochankiem i że najpierw nici z sexu, a później to i nawet z minetki, co? ja też kieruję się w życiu zasadami. Ale jedną znich napewno jest- jeśli masz okazję i kochasz laskę, to nie czekaj na następno, bo Ci ptaka urwie i już nigdy nie bzykniesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he he
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
bardzo mozliwe ze pisalam o sobie i o kolezance to samo ale niestety to jest prawda zdazylo sie tak znowu :(l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
dobrze ze sa jeszcze tacy co nie wyobrazaja sobie sexu bez minetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
mineta jest ok robie ja bardzo czesto mej lubej nie ma nic lepszego jak smak i zapach wilgotnej cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
to rzeczywiscie bylo super im. i wszyscy byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
sa tacy mezczyzni ze sie brzydza zrobic dziewczynie minetke ale boja sie do tego przyznac ze sie boja ale to nie jest zaden wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
co poradze lubie cipcie moja ma owlosiona i jak jest okazja to sie biore za nia a ona nie protestuje tylko sie nadstawia a porusza sie w takt mych pieszczot bardzo czesto to cipka ujezdza moj jezyczek jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
a czy w ogole to da sie go otworzyc? mi wyskakuje ze nie ma takiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
jasne ze ja tez bym sie bawil muszelka gdy tylko bym mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lize cipe gdzie tylko moge i komu moge ostatnio lizalem przyszlej pani mlodej po wieczorku panienskim czyli wczoraj byla troche pijana i bardzo napalona az gdy miala orgazm to sie ba ma twarz posikala ale co tam bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
to masz super faceta na to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
perliczku a co stoi ci na przeszkodzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
leniwy 36 to masz fajnie lizac tak cipki kto sie natrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
abi 23 to mi stoi ze jestem daleko od mej ukochanej i dopiero w czwartek sie do cipci dobiore wlasnie mi wczoraj pisala ze czeka z utesknieniem na moje pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineciarz..
trzeba być pedałem albo upośledzonym zeby nie lubic lizania cipki. Ja na łożu smierci nie poprosze chyba nawet o księdza, najwyzej z grzechami pojade w dół do szatana, ale zarządam cipke do wylizania, i potem moge juz odejść na tamten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fantazja
Potrzebuję seksu bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej
no to mój chłop chyba pedał... bo nie chce mi lizac:( w ciagu 15 lat zrobił to może z 5 razy... a ja mu loda za to przestałam robic i ja sie prosi o loda to mowie: Jak mi tez wexmiesz do buzi.... i nic tego - idziemy spać jestesmy pomyleni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
nie koniecznie trzeba być pedałem lub upośledzonym nie każdy lubi to robić i nie da sie kogoś do tego zmusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
moja fantazja skoro potrzebujesz sexu to musisz sobie kogos znalezc do tego albo ze juz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danifilth
Nie wyobrażam sobie seksu bez minetki! Nie zawsze liże,ale przy 85% zblizen;) Mineta to kwintesensja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
ja akurat minetki nie robilam ale zgaadzam sie ze to super doznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasoumilacz
WItam:] tak czytam i czytam co tu piszecie i wniaskuje ze jestem z tych ktorzy uwielbiają sprawiac przyjemnosc partnerkom ... :D Chcialbym zasięgnąc małej porady ... mianowicie wiosen mam 17 , choc intelekt nie adekwatny do wieku w pozytywnym tego związku znaczeniu ... moja dziewczyna kilka miesiecy mlodsza ... znamy się ponad rok , poznalismy się dokladniej na wspolnych wakacjach ... nasi rodzice znają się od 11 lat , dlatego tez padl ktoregos razu pomysl wspolnych wakacji . Miłosc rozkwitła na dobre , wspolne noce na plazy zrobily swoje :] jako typ " romantycznego melancholika " jestem ideałem mojej ukochanej ... dodatkowo przewysoki , ( 207 cm mam ) przystojniaszczy i nadludzko rozumiejący kobiety ... do rzeczy - na tych wspolnych wakacjach kochanie moje trzasnelo mi z wlasnej woli lodzika ... zrazila się chyba tym gdyz pod koniec , gdy prawie doszedlem , uronila łze i przeprosiła mnie ze dalej nie moze ... pomyslalem ze miala wielką ochotę sporobowac jak to jest , lecz cos się jej nie spodobalo ... dla mnie liczy się uczucie , przyjemnosc na stopniu 'mentalnym' nie przyjemnosc fizyczna ktora jest na drugim miejscu ... szczerze o tym porozmawialismy , powiedziala ze bylo ok ale chcila by bylo mi jak najlepiej , dlatego tez probowala "go" wziąsc całego i zbieralo ją na wymioty gdy szorował po migdałkach i znikal w gardelku ... wytlumaczylem jej ze nie musiala brac go do konca , tymbardziej ze to byl jej pierwszy oral . Narazie zrezygnowalismy z lodzika i conajwyzej robotka ręczna z finishem w buzi ( to akurat lubi , sperma jej smakuje więc o obrzydzenie tutaj nie chodzi ) , większą przyjemnosc sprawia mi pieszczenie jej piersi i całego cialka , nooo... prawie całego . Tutaj jest następny problem ... chcialbym trzasnąc mojej ukochanej minetke , ona ma tutaj tez jakies opory :( mowi ze to za wczesnie na takowe rozkosze , zebym jeszcze poczekal az ona bedzie gotowa psychicznie ... probowalem ją przekonac ze odplynie z rozkoszy , ze to nie to samo co tradycyjna penera z ryzykiem zaplodnienia , niestety nic nie podzialalo ... patrząc na sprawe z perspektywy 3eciej osoby wyglada to tak , jakbym chcial to zrobic na siłe ... jestem wyrozumiały i rozumiem ją , psychiki kobiety jeszcze do konca nie poznalem , ale dlaczego chociarz nie sporobuje ? uwazam ze byla by to tylko przyjemnosc , nie ma przecierz zadnego ryzyka ... zeby nie bylo odpowiedzi typu " moze ci jeszcze nie ufa" - ma do mnie pelne zaufanie , nasz zwiazek trwa juz dlugo , chociaż mieszkamy 400 km od siebie , po takim czasie raczej widac ze darzy mnie duzym zaufaniem , tak samo jak ja ją ... krotko podsumowując - proszę o pomoc , jak ją naklonic do minety ... liczę na wyrozumialosc , bez względu na moj mlody wiek - wiosen 17 ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
uwielbiam robic i miec robiona milosc francuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasoumilacz
no to sporobojemy z wykorzystaniem chwili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
drogi czasoumilacz bardzo fajnie piszesz o tym wszystkim moje zdanie jest takie abys ja uspokoil ze to nic nie grozi zadna ciaza ani nic z tych rzeczy mozesz tez zrobic tak ze jak ona zrobila ci lodzika to ty chcesz sie jej milo odwdzieczyc minetka powiedz ze jak raz zobaczy na czym to polega to sie przekona do tego a jesli chodzi o lodzika na poczatku jak robila pierwszy raz lodzika to powinna stopniowo brac do buzi wystarczajaco daleko tak aby ona sie dobrze czula takie jest moje zdanie moze nie mam doswiadczenia ale pisze to co uważam i mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×